Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Se popolnoma strinjam. Angel GT sploh ni slaba, vendar: poln pospešek iz ovinka..ni vredna svojega imena, prehitro drsi, premal da od sebe, žal preveč nasekljana in premal oprijema na boku v večjih nagibih. Po dežju pa, kot bi dal nove gume, vse čutiš, drži pa tok da si sploh ne upam. Predvsem pa zelo nevtralna guma v vseh obdobjih in na vseh podlagah. RA (vse serije) je vsekakor bolj športna in s podobnim oprijemom v mokrem. Trenutno pilim 4to ToF, in kot kaže bo na SXu zlahka dosegla 8kkm, med drugim vsaj 2x cela jadranka in vsaj 5x še Karlobag-pakla, na zabavno sportski način. Zima pa ToF ubija, no še kako drugo...
    • Luka66
      Letos ne greva do Espane, kljub temu, da nama je Andaluzija res super in je E ostala v lepem spominu, ter celi moto druzbi se neraziskana. Okvirni plan, cez CH in v F,  proti jugu, nekaj po Routes des Grandes Alps, tisto kar naju zanima, ali bo slucajno prislo pod kolo.  Sva se odlocila, da prevedriva blizu Zeneve, ker se konkretno lije, se pa na obzorju ze kaze izboljsanje....zena slucajno nasla lep nov hotel v blizini njihovega "BTC centra", s pojasnilom, ne rabis deznika, ko gres malo pogledat.....tole "spanje" bi znalo bit se drazje kot v CH. V glavnem danes se posusiva in jutri naprej, cez Colombiere, Madeleine.......se stacinirava nekje v osrcju prelazov za dva dni, da prevoziva, tisto kar zeliva in lani ni slo.....nato Combe Laval, Verdon, potem proti obali, nato pa od Nice cez Turini zopet nazaj v hribe okvirno....kaj bo realizirano pa...... V  F veliko bolj strogi ukrepi glede Corone  kot v CH, kjer jih prakticno ni bilo zaznati.  Info: v F v kolikor placujes z brezsticno kartico tuje banke, ti zaracunajo 5€ stroskov na placilo. Pojasnilo na recepciji hotela.  MERCI 👌
    • VS800
      A Toj un iz MoldaviJE
    • maus
      IŠtvan bo tut nehu delAT
    • MARE 65
      Ja moja prinašalka me je tudi reševala, samo ko je prišla do mene me je od veselja skoraj vtopila, da o hrbtu ne govorim...človek bi pomislil, da je bila kakšna ful strastna...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!