Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. igorkr

igorkr

2. Buzdovan

Buzdovan

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• amateur
      Robi, ko gledam tvojo doma narejeno masko, me to poveže s hčerko, ki živi južno od San Francisca. Tudi ona trenutno dela od doma, čez vikend pa se je lotila izdelave mask za znance za v trgovino, dve znanke pa delata v bolnici, kjer nimajo mbenih mask. Ja to je Kalifornija, naj, naj država združenih držav A. Sem neskočno vesel, da živim tu kjer živim. Pravi, da so ulice v njihovem spalnem naselju popolnoma prazne, zgleda da so tudi domačini dojeli, da gre sedaj tudi pri njih zares. Zdej pa grem na sprehod, 30 min do vrha, 240 m višincev. Glih prov za starga prdca. Včeraj sem v hosti opazil, kako je steza shojena, še nikoli ni bila tako. Ja ludje hodjo. Pa še nekaj, včeraj sem srečal znanca, ki dela v naši pivovarni, pa je reku, da so jim zaloge piva pošle in da delajo. Se bojim, da bo stranski učinek tega korona virusa poleg rojstva malce več otrok okol novga leta  navada na ALKO.  Bodi in ostani zdrav, pa limaj, limaj. 
    • DAMI34
      sem prešaltal na bolj detajlne napovedi za našo občino  
    • Lipstick
      Zakaj ne....? brez problema lohka gledaš...... je sicer brez haska, ampak ......                                                                                                                     
    • Alla
      GAjbo krompirja in gajbo jabolk mi dostaviTE
    • ProdriveR
      Očitno tudi Švedi ugotavljajo, da njihov pristop ni najbolj na mestu... https://www.24ur.com/novice/tujina/svedska.html
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!