Jump to content
  • Sign Up
  1. bajsi

bajsi

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Kričač
      Jaz, ko mi je na koncu, ko sem porabil vse nosilce, ostal samo tisti, ki je raven, sem ga nalepil na čelado ob strani. Saj ni nujno, da ga imaš na vrhu čelade. Dober posnetek je tudi na levi strani čelado, kjer si "bližje" mimovozečim.
    • 3nity
      Kaj bi lahko bilo krivo, da mi Express še danes ne kaže posodobitve karte pri zumotu 595lm travel edition? Pobrisana zgodovina in hard reset že narejeno. Gor je 2020.30 in javi, da je ažurna. (na Nav5 in Drive51 je šlo bp na 2021.10)
    • Banjo
      Mislim, da je to Auronzo, na jezeru pa je kajak/kanu center.
    • DAMI34
      To pa ne vem. Je pa bil dober biznis letos z modelom 2019. Kr ugodno, napram 2020 letniku
    • maus
      ne .. nisem pozabi ... kajti, če te konji ne ubijejo in navor ne raztrga že v garaži, je potem možnost, da motor, ki sune ti uniči prebavni trakt, saj ga prilepi na hrbtenico in potem je problem pri odvajanju blata ... sem dovolj nazorno povedal ... in tega premalo poudarjajo na osnovnih tečajih in raznih varnih vožnjah ... res pa je, da bi ti moral že prodajalec osnove povedati o čeulanju konjeu in trganju navora že v garaži (zato ne priporočam obisk trgovin, ki prodajajo motorje z veliko konji in velikim navorom)  ter kasneje prilepanje ćrevesja na hrbtenico od suvanja motorja. štekaš  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!