Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

žalostno dejstvo pri veliki večini današnjih motorjev..

 

Tu meni niso všeč.

 

Žal pa so cenejši za proizvajalca in kmalu jih bodo dajali na vse nove mopede. Pa še zelo enostavno jim je vse bonbončke dodajat (prikazovalnik prestav, temperatur.. )

 

Enako lahko pričakujemo tudi pri avtih, no tam bo verjetno trend head-up displeja, kot v letalih.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okusi so različni...meni je pa ravno digitalni prikaz, predvsem hitrosti, bolj všeč od tistega s kazalcem...bolj natančen, vidljiv.

Posebno mi je ta armaturka želo všeč, velika, pregledna...lahko šepa le na zunanjem izgledu ampak uporabnost je po moje boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se motor vizualno dopade, ampak zvok motorja je pa katastrofa.

Ženin palični mešalnik ma boljši zvok. ;-) ;-)

LP,N

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okusi so različni...meni je pa ravno digitalni prikaz, predvsem hitrosti, bolj všeč od tistega s kazalcem...bolj natančen, vidljiv.

Posebno mi je ta armaturka želo všeč, velika, pregledna...lahko šepa le na zunanjem izgledu ampak uporabnost je po moje boljša.

Dokler v naselju na števcu vidiš številko 59 si prepričan, da se voziš v okviru omejitve (50) v resnici si pa že v prekršku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, misliš, da 9 lahko zamenjaš za 0? ...težko.

 

Sicer sem sam v naseljih soraj vedno v prekršku, se pa trudim, da je procent prekoračitve čim manjši, da bi ob morebitni kazni bila kazen najnižja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi bilo dobro, da o MT-09 tracerju odpremo novo temo saj sedaj mešamo MT-09 in MT-09Tracer

LP,notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jo imamo-ceno. 9995 eur. Pa je res manj kot 10k.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9179585&show=1

Meni se zdi malo previsoka.

Cena v akciji bi morala biti nekje blizu te: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7833689&show=1

saj gre za zelo podobna motorja, tistih nekaj razlik v opremi ne opravičuje toliko višje cene saj je verjetno to osnovna cena brez dodatkov, kovčkov i.p.d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s tabo vandrovec. Za 10k kolikor stane Tracer bi pa že skoraj malo pomislil na BMW 800 GT. Tudi Japonci so začeli navijati cene. Se spomnem kakšen bum je bil z NC 700, da stane pod 6 K. Pol je pa cena takoj narasla za precej... Z tracerjem bo isto. Drugo leto bo že 10500 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s tabo vandrovec. Za 10k kolikor stane Tracer bi pa že skoraj malo pomislil na BMW 800 GT. Tudi Japonci so začeli navijati cene. Se spomnem kakšen bum je bil z NC 700, da stane pod 6 K. Pol je pa cena takoj narasla za precej... Z tracerjem bo isto. Drugo leto bo že 10500 eur.

Ah  navijajo kot vsi vendar so proti EU konkurenci na slabšem saj so vsi njihovi produkti obremenjeni dodatno še s carino in ostalimi državnimi pritiklinami :grim

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!