Skoči na vsebino

Yamaha MT 09


MiNa

Priporočene objave

Top kejsi so out, tut jst ga nimam kam dat :P

 

Jah ti, ki gledaš samo na estetiko in imaš skromno ženo.....kaj pa mi ostali? :lol:

Mimogrede, moji kufri so tud "jebački".....ko se rinem med kolonama, kufroma j...m vse po spisku :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ti, ki gledaš samo na estetiko in imaš skromno ženo.....kaj pa mi ostali? :lol:

Mimogrede, moji kufri so tud "jebački".....ko se rinem med kolonama, kufroma j...m vse po spisku :kva1:

Za vse se najde rešitev, tut za potratne ženske :D

 

1512380_10203748180248067_29004385685440

...tudi to je novost, samo dva kovčka, na pol potovalni motorji... :smoke:

točno, pol potovalni, pol športni :D

 

1924743_10203699251944890_27328912790009

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo proizvajalec jih ne priporoča, ker se potem zadnj del okvirja preveč zvija...kot čigumi. Prazne verjetno že lahko imaš brez posledic za samo vožnjo.  :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz pa dvomim da bi bilo tok slabo (šwoh) narejeno, da ne bi preneslo enga kufra pa dveh stranskih. Priporočila so pa tut včasih bolj tako tako, tut zadnji kufer-Givijev naj ne bi imel večje obremenitve od 3kg, pa pade včasih not tut 20kg :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz pa dvomim da bi bilo tok slabo (šwoh) narejeno, da ne bi preneslo enga kufra pa dveh stranskih. Priporočila so pa tut včasih bolj tako tako, tut zadnji kufer-Givijev naj ne bi imel večje obremenitve od 3kg, pa pade včasih not tut 20kg :D

Mas sreco da imas zeno od 53kg, ce ne bi ze kdaj zvil tistega kitajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo proizvajalec jih ne priporoča, ker se potem zadnj del okvirja preveč zvija...kot čigumi. Prazne verjetno že lahko imaš brez posledic za samo vožnjo.  :jezen

Kje to piše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas sreco da imas zeno od 53kg, ce ne bi ze kdaj zvil tistega kitajca.

točno to sm si jst misnla :D pač rabiš eno drobceno bejbo, pa se ne sekiraš, da se bo kej zvilo :P

 

sicer sej tudi na kufer zadi se kao naj ne bi naslanju, pa jst sm se zmeri. itak te prou "sili" se naslanjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za tistih 5kg k mas loh na zadnmu kufru, tut ce ga nimam.

Jaz imam še tri kufre premalo, če grem sam malo dlje. Je še kup šare privezano kjer je kaj prostora... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah tole je vse skup bol tko tko na podlagi enega napisa neki ocenjevat je res nesmiselno. Bolš počakat na kak resen članek, kjer bo bilo potrjeno, da se je nekaj zjebal na motorju zaradi preobremenitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu je potem namenjen udoben zadnji zic, če se bojijo preobremenitve zadka ?? Morajo dat še opozorilo odsvetujejo pretežke zadnje sopotnike max xx kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas sreco da imas zeno od 53kg, ce ne bi ze kdaj zvil tistega kitajca.

Ne siki zadnjič sm DrJakoba aka ata Mamut peljal celih 20km, pa ni nič odpadlo :P

 

p.s. da e bom off topic, opozorila o preobremenitvi veljajo za vsak moped...jaz se neb sekiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne siki zadnjič sm DrJakoba aka ata Mamut peljal celih 20km, pa ni nič odpadlo :P

 

p.s. da e bom off topic, opozorila o preobremenitvi veljajo za vsak moped...jaz se neb sekiral.

 

Pomojem se sekirajo samo tisti ki ga ne bodo kupli ko pri večini "problemov".  :grrr Kot pri tvojem avspuhi motijo vse ki ga ne bodo imeli  :OK:

 

 

Moti me da imajo na Delta team krško v katalogu samo črn nosilec za zadnji kufer vem pa da se dobi tudi sivega bo treba malo jih opomnit na to.  :smoke:

Popravljeno . Popravil jany
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne siki zadnjič sm DrJakoba aka ata Mamut peljal celih 20km, pa ni nič odpadlo :P

p.s. da e bom off topic, opozorila o preobremenitvi veljajo za vsak moped...jaz se neb sekiral.

Kaj pa ce rt-ja kupis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rt je zihr dobr za rt. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem se sekirajo samo tisti ki ga ne bodo kupli ko pri večini "problemov".  :grrr Kot pri tvojem avspuhi motijo vse ki ga ne bodo imeli  :OK:

 

 

Moti me da imajo na Delta team krško v katalogu samo črn nosilec za zadnji kufer vem pa da se dobi tudi sivega bo treba malo jih opomnit na to.  :smoke:

 

Maš novo prikazno sliko, se smeješ k pečen maček :P, a bomo kej kmalu vidli ta dark side of Japan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komur bo preveč vetrovno za originalnim vetrobranom si lahko omisli večjega iz nabora originalne dodatne opreme:

U fak sm se ustrašu zdele....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komur bo preveč vetrovno za originalnim vetrobranom si lahko omisli večjega iz nabora originalne dodatne opreme:

 

Haha, srno povoziš, jo sam odbije...pa za plužit je dober =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!