Skoči na vsebino

V osmih dneh skozi 10 držav!


honda61

Priporočene objave

Kdor ugotovi kje je nastala tale fotka, mu plačam pivo!!! Napišite lokacijo - kraj in kje približno je ta grafit v tem kraju. :OK:

post-31885-0-86156500-1372705645_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa ......pivo. Kdaj, kje ???

post-12625-0-47800600-1372706744_thumb.jpg

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men kremšnito, piva ne pijem... :grim kontra slikce pa ne najdem da jo prpopam :blush:

Tudi ti si zadela, vendar si bila nekaj minut prepozna - Scarabeo je bil prej! :OK: Da pa ne bom delal diskriminacije, tudi ti maš v dobrem kremšnito - vabilo pa velja enako kot za Scarabea, lahko že ta petek - drugače pa ob prvi priliki!!! :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom izvedel potovanje v Maribor in se prej najavil.  :yes:

V drugi polovici avgusta. Da ne boš mislil, da sem pozabil.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti si zadela, vendar si bila nekaj minut prepozna - Scarabeo je bil prej! :OK: Da pa ne bom delal diskriminacije, tudi ti maš v dobrem kremšnito - vabilo pa velja enako kot za Scarabea, lahko že ta petek - drugače pa ob prvi priliki!!! :OK:

ja pa ja, saj nis napisu da ta prvi dobi ampak tist ki ugotovi :P aja v petek nau šlo ... tko da lahk po pošti pošlješ.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom izvedel potovanje v Maribor in se prej najavil.  :yes:

V drugi polovici avgusta. Da ne boš mislil, da sem pozabil.

 

Scarabeo

Dogovorjeno,ti samo javi. Z veseljem te povabim na pijačo. LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ja, saj nis napisu da ta prvi dobi ampak tist ki ugotovi :P aja v petek nau šlo ... tko da lahk po pošti pošlješ.... :rolleyes:

Se bova že dogovorila - kremšnito dobiš! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni "forumaši" in ostali ljubitelji moto popotovanj. Končno je moja reportaža z omenjene poti tudi v celoti objavljena!

 

Vsi, ki vas zanima najino popotovanje, si lahko oba dela preberete in pogledate tudi nekaj fotografij s poti na naslednjih linkih:

 

1. del reportaže: http://www.motosvet.com/2131-v-osmih-dneh-skozi-10-drzav-1-del.html

 

2. del reportaže: http://www.motosvet.com/2133-v-osmih-dneh-skozi-10-drzav-2-del.html

 

Pa lep pozdrav vsem!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni "forumaši" in ostali ljubitelji moto popotovanj. Končno je moja reportaža z omenjene poti tudi v celoti objavljena!

 

Vsi, ki vas zanima najino popotovanje, si lahko oba dela preberete in pogledate tudi nekaj fotografij s poti na naslednjih linkih:

 

1. del reportaže: http://www.motosvet.com/2131-v-osmih-dneh-skozi-10-drzav-1-del.html

 

2. del reportaže: http://www.motosvet.com/2133-v-osmih-dneh-skozi-10-drzav-2-del.html

 

Pa lep pozdrav vsem!!!

Zelo lepo.

Kaj pa kremšnite si že spekel?  :lol:

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepo.

Kaj pa kremšnite si že spekel?  :lol:

 

Scarabeo

Kremšnite so v zmrzovalniku ;-) - Pajkica pravi, da trenutno ne sme uživati v njih. Upam, da pa res častim njej kremšnito (dve za obresti), tebi pa par piv. Upam, da letos to uspemo zrealizirati. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res...kremšnite :kva2:  :P

Ja, ja kremšnite - jaz nisem pozabil svoje obljube. Upam, da se dobimo letos, da ne bom več dolžnik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!