Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr.SPEED
      Mesec dni dopusta,in daš ta del Patagonije skozi, največji strošek je transport motorja in sebe😉 Nemcev je tukaj ogromno,morajo imeti dobro logistiko, vsi isto pristanišče, verjetno imajo zakupljen kontejner, noter 20 motorjev, in je cena temu primerna... 
    • Dr.SPEED
    • DMV 3 mesece čakam
      Pozdravljeni, kot fizična oseba (ne kot prodajalec) sem si kupil avto v Nemčiji in pripelajl v Slovenijo z začasnimi tablicami. Potem sem  vse te dokumente oddal kot je treba na FURSu. FURS je ugotovil, da davčna številka tega prodajlca ni veljavna in so mi prekinili postopek odmere DMVja in so poslali mednarodno poizvedbo z namenom, da preverjio tega prodajlca. Če hočem registrirati avto, moram plačati celotni DDV(+ DMV), pravi FURS ali pa počakam dokler se mednarodna poizvedba ne konča. To je bilo Oktobra, zdaj smo konec Januarja (3 mesece že čakam na odmero DMV). Med tem časom sem najel davčnega svetovalca, ki vodi moj postopek (pritožbe, urgencije) in pravi, da to kaj so se oni odločili, nima smisla. Rabljen avto z več kot 6000km in več kot 6 mesecov star, se DDV ne plača, ampak samo DMV. Prosim za vašo pomoč in nasvet, če je kdo imel podobne težave... Hvala in lep pozdrav!
    • amateur
      Pr uni nesreči sta bila 2 Poljaka, umrla je ženska, zgleda, da je padla zaradi peska na betonu (mostu?). 45 letnik je preživel, si kar predstavljam, kako mu je bilo. Pa tko daleč od doma.  Srečno vožnjo, uf so to kraji, o katerih lahko le sanjam. Ni dolgčas, kaj?
    • Ris
      Če bi se jaz vozil sam, brez sopotnice, bi kupil SX-a... Je bil prva izbira dokler se sopotnica ni vsedla na zadnji sedež. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!