Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
piksi10

BOSNA-HRVAŠKA

Recommended Posts

u-r-o-s

Kolikor sem gledal kaže lepo vreme od sobote naprej, za dol je pa res da bo jeba startat, ker pr nas bo dež

Edited by u-r-o-s

notranc

ne vem ali ste zasledili..? ( Sutjeska )

Avgusta 2017 sem posnel tole fotografijo

20170801_115320.thumb.jpg.0dbaf1bf518793f741ad590f620f37f9.jpg

sedaj pa zgleda takole

670x420_Delo_Foto-20180204170352-14658300.jpeg.37db44294b3407d5449040e992fda889.jpeg

verjetno bo preteklo še veliko vode preden bo tole sanirano

še vir:https://www.delo.si/novice/kronika/velik-plaz-ogroza-partizansko-kostnico-na-sutjeski.html

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• luxsa
      Eni hocjo na vsak nacin imet neke kronicne tezave in tresljaje pri bmw,zkaj ne vprasajo v kakosaki temi uni imajo pa res kronicne tezave z tresljaji,al pa naj elektricnega kupjo,baje nic ne trese,razen ce prst v uticnico vtaknes.
    • Alla
      AUč, jaz res ne bi poslušala HelenCE
    • RobiRoberto
      Ko bo pitjee v Bar Valdoltra 111 % sigurno , in ko mi bo strokovnjak iz MMV odstranil blokado, da bo potem letela vsaj 125 km/h ...   Imam zelooo močna domišlija ...        
    • maus
      LAhk da bo, lahk pa da nAU
    • MiNa
      Sem vozil 750 in 850 (praktično enak motor kot 900). Imam pa predhodnika (700) čeprav so na predstavitvenih "reklamah" opevali novega kot, da so iznašli toplo vodo. Še vedno pa je dvocilindraš (ima dve izravnalne gredi) za zmanjševanje (kompenziranje) vibracij. Seveda se še vedno čutijo. Meni so všeč in mi niso moteče težko bi rekel, da je to kaj kroničnega . Tudi karakter agregata samega je nekaj drugačen, ker imitira V90 motor zaradi 90 stopinjske glavne gredi in zaporedja vžiga. Podobne agregate ima tudi Yamaha CP in še nekaj se jih najde... Sicer pa pojdi preizkusit sigurno imajo kakšnega testnega kje...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!