Skoči na vsebino

Skuter 2T vprašanje


marinc7111

Priporočene objave

Torej zanima me sledeče imam skuterja 2t peugeot im imam zdaj pac tank in pa se eno posodo/kanisterček za olje torej zdaj me zanima ker imam prvič skuterja tam kjer je za gorivo tankam samo bencin brez pripravljene mešanice kjer je pa olje pa nalijem olje (katero je najbolje) in nič ne delam mešnice pač motor dela mešanico že sam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zanima me sledeče imam skuterja 2t peugeot im imam zdaj pac tank in pa se eno posodo/kanisterček za olje torej zdaj me zanima ker imam prvič skuterja tam kjer je za gorivo tankam samo bencin brez pripravljene mešanice kjer je pa olje pa nalijem olje (katero je najbolje) in nič ne delam mešnice pač motor dela mešanico že sam?

ti samo tankaj bencin, v drugo pa olje in motor dela sam mešanico, tako da ne rabiš nič mešati. Olje pa pejdi v eno trgovino oz pumpo in kupi eno olje za 2t mašine in to je to. Vsa olja so podobna tako da ne rabiš komplicirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupuj raje malo boljše olje z dodatkom teflona kajti ponavadi,če mopi pripravlja sam mešanico je ta samo ca 2%-tna jaz sem v mojo Yamaho vedno dodal še malo olja v benzin.

Ps; ne pozabi kdor maže ta vozi,pri 2-t je problem vožnja po klancu navzdol brez gasa takrat,ko z mašino zaviraš je mašina premalo mazana !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz imam pa Baotiana 2T in me zanima zakaj ko speljem in se kasneje peljem motor cuka, trokira. Tam nekje do 40-45km trokira, če pa pridem nad pa začne vleč kot nor. Zajebavam se že 2 dni in ne vem več kaj naj.

 

Prosim če kdo ve naj pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa Baotiana 2T in me zanima zakaj ko speljem in se kasneje peljem motor cuka, trokira. Tam nekje do 40-45km trokira, če pa pridem nad pa začne vleč kot nor. Zajebavam se že 2 dni in ne vem več kaj naj.

 

Prosim če kdo ve naj pomaga

Tega Baotiana nepoznam možno pa bi bilo,če ima mašina dva impulzatorja(halodajalca) za vžig,da je prvi za nižje obrate defekten drugi za višje obrate pa deluje normalno,lahko pa je defekten tudi modul vžiga,ki dobi impulze od impulzatorja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj malo obračati zunanjo  dizo,tisto drugo, ne tisto ki je za višino prostega teka.Ko ti motor laufa ,daj čisto malo gasa,ampak res čisto malo potem pa obračaj dizo ven in not in ko bo najlepše deloval jo pusti na miru.(lahko pa tudi, da ti el.čok ne zapre oziroma ne zleze ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!