Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

Kot vsako jutro, tudi danes odprem avto net in "zadnjih 100". Cena nove AT me je vrgla na rit. Prvo se mislil, da hočejo za ATS 14.900... 

Noro kam gredo s cenami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 9. 2019 ob 21:15, motom pravi:

Avstrijec prevozil 250.000km z novo africo DTC. Sklopke ni menjal nikoli.

Menjal je zadnji ležaj in na balaci. Kaj je mislil s šalt motorjem pa ne vem.

Kaj bi to bilo, šalt motor?

Vsi podatki o relacijah in servisih:

http://www.varahannes.at/afrika twin-b.htm

FB_IMG_1568919095506.jpg

Na leto je delu več kot 62.000 km na leto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če bi prej vedel, kako je ta motor dober in uporaben, splon ne bi bilo ničesar drugega v moji garaži. Po drugi strani pa, če ne bi imel nič drugega, ne bi mogel vedeti kako je Afrika Twin uporabna za povsod.

Ima par pomankljivosti. Sedež se mi zdi zelo trd. Res je da sem prej imel predelan sedež, tako da je težko primerjati. Visok sem 173 ccm, pa mi veter buta v čelado, natančneje v senčnik. Če se malo bolj pokonci usedem je bolje. Včasih med zelo hitrim pospeševanjem čutim, da se vsa konjenica ne sprosti takoj in pride do zakasnelega pospeška. 

Drugače pa Top motor. 1A. Po makedamu in slabšik poteh se pelje odlično, zavore super, vzmetenje vrhunsko. Moč zelo dobra. Pozicija sedenja ravno zame. Sem nandušen. Bravo Honda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, mato295 pravi:

In kateri od ostalih konkurentov se ne pelje tako?

Tamal Versys se ziher boljše pelje ?

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, mato295 pravi:

In kateri od ostalih konkurentov se ne pelje tako?

Pojma nimam. Naštejkonkurente, pa še sem katerega vozil\imel ti napišem. Bom pa z veseljem prebral, kar boš napisal. Seveda iz lastnih izkušenj.... 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Fadil pravi:

Te ozek sedež nič ne moti? Meni osebno se je zdel precej neudoben...

 

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Ima par pomankljivosti. Sedež se mi zdi zelo trd.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil okrog 200km. Rit me je bolela močno. Še danes cutim. Ali ima kdo kak bolj udoben sedez na svoji hondi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, skalar36 said:

Včeraj sem naredil okrog 200km. Rit me je bolela močno. Še danes cutim. Ali ima kdo kak bolj udoben sedez na svoji hondi? 

Mene je predlani trtica fejst martrala. Pol pa naenkat.....nc vec. Kar na lepem. 

56 minutes ago, sayo said:

GoldWinga si kupte

Bom. Za abrahama. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Mene je predlani trtica fejst martrala. Pol pa naenkat.....nc vec. Kar na lepem. 

Bom. Za abrahama. 

trtica mrva?

komot teb mulac za abrahama goldo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, skalar36 pravi:

Včeraj sem naredil okrog 200km. Rit me je bolela močno. Še danes cutim. Ali ima kdo kak bolj udoben sedez na svoji hondi? 

jaz. gel vložek je spodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kugelschreiber pravi:

Mene je predlani trtica fejst martrala. Pol pa naenkat.....nc vec. Kar na lepem. 

Bom. Za abrahama. 

Moja golda za Abrahama, se skoz u stoje vozim, da ne boli guza ...

48363404_1250068105149560_5703047739600797696_n.jpg.45ccdbd1c1e36814b50caa72a8293692.jpg.184cdcc2857cfc836cdfcb191ef405b4.jpg

 

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, sayo said:

Moja golda za Abrahama, se skoz u stoje vozim, da ne boli guza ...

48363404_1250068105149560_5703047739600797696_n.jpg.45ccdbd1c1e36814b50caa72a8293692.jpg.184cdcc2857cfc836cdfcb191ef405b4.jpg

 

Ocitno bom za abrahama bol star, kot si ti. Jeba tole. Bit star ze u naprej  :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker trenutno ni posiljk iz Kitajske sem naredil sam. Deflektor zraka, ki buta v celado ce imas tako s šildom. 

IMG_20200224_184804.jpg

IMG_20200224_181957.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva rešitev pri BMW.

 Še dobro, da sem po internetu brskal za drugimi vizirji in nato prišel do ugotovitve, da ni vizir problematičen. 

Sicer tista plastika iz Kitajske stane 25 usd. V EU cca 60 eur s poštnino. Sam si pa sam naredil v 2h. Stroška pa nobenega. Daljše vijake sem pobrskal v "domači zalogi". Deluje pa.

Rad imam čelazo s šildom, sploh fajn pride, ko je sonce nizko, ko se pelješ v njegovi smeri. Tisto vrtinčenje se pa pojavlja ravno pri htrostih 70 km\h + pri taki čeladi in po nekem času postane resno moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, MiNa pravi:

To ma pa mali "propeler" že v originalu lepo rešeno na spodnjem križu...

 

Ampak je Hondo res lahko vsaj eno malo sram.

Tak "vetrobran" ima celo moj Suzuki - Doktor BIG - iz davnega leta 1992...

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skalar36 pravi:

Zanimiva rešitev pri BMW.

 Še dobro, da sem po internetu brskal za drugimi vizirji in nato prišel do ugotovitve, da ni vizir problematičen. 

Sicer tista plastika iz Kitajske stane 25 usd. V EU cca 60 eur s poštnino. Sam si pa sam naredil v 2h. Stroška pa nobenega. Daljše vijake sem pobrskal v "domači zalogi". Deluje pa.

Rad imam čelazo s šildom, sploh fajn pride, ko je sonce nizko, ko se pelješ v njegovi smeri. Tisto vrtinčenje se pa pojavlja ravno pri htrostih 70 km\h + pri taki čeladi in po nekem času postane resno moteče.

Super...samo vijake zamenjaj...črni so lepši ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu kot vidim, nabija zrak spodaj v smeri vilic navzgor. Da ne bo sedaj pri 200km/h woblala? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!