Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Resno razmišljam  da bi si kupu eno tako kravo....sej ne da bi se vozu z njo,kot investicijo, glede na to da nova v akciji pride dobrih 11 jurčku, 3-4 leta stare kante pa se prdajajo za 10-11, bi še kej zaslužu čez pa r let ko jo prodam!!!

 

slika.thumb.png.d5e5bbab1c3ac583a8834fb7ad99e97f.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, billy pravi:

Resno razmišljam  da bi si kupu eno tako kravo....sej ne da bi se vozu z njo,kot investicijo, glede na to da nova v akciji pride dobrih 11 jurčku, 3-4 leta stare kante pa se prdajajo za 10-11, bi še kej zaslužu čez pa r let ko jo prodam!!!

 

slika.thumb.png.d5e5bbab1c3ac583a8834fb7ad99e97f.png

Star model ... zdej je 1100

Ob 29. 8. 2020 ob 17:48, MiNa pravi:

LEPO! 65 jurju, to je šele "ulaufan"...

Če bo zdržala kot one stare ... špica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, billy pravi:

Resno razmišljam  da bi si kupu eno tako kravo....sej ne da bi se vozu z njo,kot investicijo, glede na to da nova v akciji pride dobrih 11 jurčku, 3-4 leta stare kante pa se prdajajo za 10-11, bi še kej zaslužu čez pa r let ko jo prodam!!!

 

slika.thumb.png.d5e5bbab1c3ac583a8834fb7ad99e97f.png

Tole si spregledu: "Posezonski popust na 2019 modele iz zaloge. Dobavljiv še zadnji kos v rdeči barvi. Doplačljiva montirana originalna dodatna oprema. Za ponudbo preverite pri vašem pooblaščenem prodajalcu". 

S tem si takoj 1200\1600  eur+.

Centralno stojalo pri Hondi moraš dokupit, itd...

Pa izredno slabo gledaš avto net. Jest jo imam gor za 10300, pa piše gotovinski popust. Letnik 2018-prenovljeni model. Z precej več opreme kot je "gola" 12k. 3.5 k eur ceneje,  kot je nova s toliko opreme, 2 leti stara pa mislim, da je realno, celo ugodno.

Če se 15 let stari motorji prodajajo po 5K eur. Če Tenere 660 stane 5-6k eur,  je Honda afrfica Twin za 10-11 k vrhunski nakup.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men za enkrat še kar paše AT. Mogoče kdaj zamenjam za lažjo varijanto AT ... sicer pa sploh ne vem, če bodo proizvajal 800-850 AT. Za enkrat samo govorice in ugibanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezveze limaš IT motorje. Ko vse stroške uvoza in transporta prišteješ, po prevej več kot 8300. S tem, da model 2016, 2017 ni isti kot 2018-2020. V slo so stali po 13k naloženi za na pot. Itaq so pa v IT motorji precej cenejši, zato pa toliko uvoznikov iz IT. Pa tudi ti imaš izbiro, brez potrebe jamraš... pojdi v IT, pa boš srečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo.

A ima kdo quickshifter na Afriki Twin?Kako se zadeva obnese? Je primerna zadeva za tak tip motorja,al ni potrebe? 

Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 9. 2020 ob 10:23, skalar36 pravi:

Brezveze limaš IT motorje. Ko vse stroške uvoza in transporta prišteješ, po prevej več kot 8300. S tem, da model 2016, 2017 ni isti kot 2018-2020. V slo so stali po 13k naloženi za na pot. Itaq so pa v IT motorji precej cenejši, zato pa toliko uvoznikov iz IT. Pa tudi ti imaš izbiro, brez potrebe jamraš... pojdi v IT, pa boš srečen.

Ne jamram nit ne kupujem, sam če bi že mogu kupt ne bi sploh razmišlu, tko al tko je 80 % motorju iz Italije, nism mel problemu pa težav z njimi, sam primerjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Yogi.si v Vinski gori porihtal zadevo v nulo.

Po 67k km menjava original zobnikov, ketne iz o-ring na D.I.D. x varianto, menjava tekočine v prednjih amortizerjih, semeringi, prednja guma in zračnica.

Nastavitev prednjih amortizerjev po menjavi.

Pregled celega motorja.

Pelje se zopet v nulo, sam ali pa v dvoje.

Popravljeno . Popravil Roman AT
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debil na Afriki 1000, ki si mi danes grozil na Zaloški cesti-jaz na skuterju sh300 in ogrožal vse ostale v prometu in zapustil avtocesto na izvozu Šentjakob v levo si "BEDAK"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, T 120 pravi:

Debil na Afriki 1000, ki si mi danes grozil na Zaloški cesti-jaz na skuterju sh300 in ogrožal vse ostale v prometu in zapustil avtocesto na izvozu Šentjakob v levo si "BEDAK"

za tole izjavo je pa boljša tema:

ali si bil ti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ena stvar mi ne potegne... 

Vsi pravite, da je poraba 6L+. Meni pa še nikdar ni pila več kot 4,7. Pa tut slučajno nisem 'penzionist'! (To znajo povedat' tudi palicaji...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, moto rider pravi:

Ena stvar mi ne potegne... 

Vsi pravite, da je poraba 6L+. Meni pa še nikdar ni pila več kot 4,7. Pa tut slučajno nisem 'penzionist'! (To znajo povedat' tudi palicaji...)

Hmm jaz sem tudi na 5,2 l po računalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!