Skoči na vsebino

Honda CRF 1000L Africa Twin 2016 in CRF 1100L AT 2020


Fadil

Priporočene objave

pred 50 minutami, franc pravi:

Možno je, je pa malo verjetno. Nekih drastičnih sprememb verjetno ni, so pa zadeve "prilagojene" nastavljene na dotičnega.

lp

Če bi sam imel tak motor bi vedel, če toliko zmore. Je pa videt precej bolj "strupen" od GSa, ne vem, koliko je razlika v moči in teži, ampak za GSa vem, da ne potegne tako v "šusu". Izpuh ni original, tudi sekajoči glas je bolj podoben rally dirkalnikom kot polikanim agregatom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor verjamem, da je, z izjemo veliko lažjega izpuha, serijski. Zelo verjetno ima skrajšan prenos, seka pa zato, ker ga, kot kak motokros motor, stalno vrti do blokade.

Aja, tudi tank ima najbrž precej prazen... :D

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, vandrovec pravi:

Če bi sam imel tak motor bi vedel, če toliko zmore. Je pa videt precej bolj "strupen" od GSa, ne vem, koliko je razlika v moči in teži, ampak za GSa vem, da ne potegne tako v "šusu". Izpuh ni original, tudi sekajoči glas je bolj podoben rally dirkalnikom kot polikanim agregatom...

sicer smetim, in če bo koga motilo, bom tudi premaknil, novodobni adv motocikli so tudi tako stunirani, da majo grunt spodaj, vsaj za 790 to z lahkoto trdim, kar je uporabno in nujno, dejansko so pri 890 v "idle" brzini dodali še moč, kar 790 manjka, pa če mu dodaš še dobrega voznika je nemogoče mogoče.

Samo spodnji posnetek pogledaš in ti bo jasno, odpre, butne, skoči..pis of kejk..jaz bi se zabil v zid v tem primeru (ajd mal pretiravam, ma stene tut ne prevozim kar s tako lahkoto oziroma bi reku prej NE nea grem), z istim motorjem :P

 

Predvidevam, da honda s 1000 ali 1100ccm z lahkoto vse to opravlja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, lima pravi:

Družina.

IMG_0510.PNG

Lepo nas je bilo videti v takem številu ????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

A je kdo razmišljal da bi na Afriko vgradil led blinker plus?Smernike v katerih sveti rdeča pozicijska luč, vključno z stop lučjo in smerniško rumeno.

Videl na novih GSih pa Yamahi Tracer.Sprašujem, če je kdo zasledil kaj pametnega na netu za vgradnjo.Če je sploh mogoča.

Hvala,lp.

Screenshot_20210618_085357_com.android.chrome_edit_61909027311386.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 6. 2021 ob 10:35, lima pravi:

Roman , ali je naslednje srečanje prekmurje .

Koroška ? do prekmurja še pridemo ...

Popravljeno . Popravil Roman AT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 6. 2021 ob 18:06, Knejbl pravi:

Živjo.

A je kdo razmišljal da bi na Afriko vgradil led blinker plus?Smernike v katerih sveti rdeča pozicijska luč, vključno z stop lučjo in smerniško rumeno.

Videl na novih GSih pa Yamahi Tracer.Sprašujem, če je kdo zasledil kaj pametnega na netu za vgradnjo.Če je sploh mogoča.

Hvala,lp.

Screenshot_20210618_085357_com.android.chrome_edit_61909027311386.jpg

Pa smo pri naših vrlih preglednikih na tehničnih ... policajih na cesti ... pa oblastnikih ... nič ne smeš imet na motorju dodatnega (ni original ali serijska vgradnja) kar se ne da vpisat v homologacijski karton ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 1. 10. 2021 ob 10:14, Erikcslo pravi:

 

2022 AT resno razmišljam ... ????

Saj ne rečem, da nisem zadovoljen z AT 2017 ... kolikor sva dala skoz in še bova do prihoda osveženih modelov ... očitno z manjšo kubaturo ne bo za enkrat še nič kar se govoric tiče. Sicer pa je pred nami še dolga sezona ... ????

Popravljeno . Popravil Roman AT
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 1 uro, fico77 pravi:

Kakšno olje vlivate pri menjavah

Jest u mojega BMW kr unga za kosilnico. Zjutraj tolk lepu kresne da sm prov vesel. ?️???

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 11. 5. 2021 ob 9:17, Roman AT pravi:

70.000km obrnil na 2017 AT ... ???

? reci koliko stane servis na 25tkm in 50tkm? (v mislih imam poleg ostalega predvsem kontrolo ventilov)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 11. 2021 ob 9:06, hajamoto pravi:

Jest u mojega BMW kr unga za kosilnico. Zjutraj tolk lepu kresne da sm prov vesel. ?️???

Zato pa ima tak grd zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti bo kaj v pomoč :hmm:, verjetnol je pa odvisno tudi od tega kako visok si. Samo ugibam.   :blush:

pogled.jpg.b72e90da1b6e0f3ef10b8659fbdeb870.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Bostjan L pravi:

Ali moraš pri Afriki kot voznik gledati skozi vetrobran da vidiš cesto???

Niti ne... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, RobiRoberto said:

Če ti bo kaj v pomoč :hmm:, verjetnol je pa odvisno tudi od tega kako visok si. Samo ugibam.   :blush:

pogled.jpg.b72e90da1b6e0f3ef10b8659fbdeb870.jpg

Sedel sem na novi adv afriki. Moja višina je 190. Gledal sem skozi vetrobran na cesto (v trgovini). Mogoče je bil sedež prenizko nastavljen???? Trenutno na mojem motorju mi vrhni del vetrobrana pride do začetka bradnega dela integralke.

Hmmm, mogoče bom moral bolj resno sprobat motor! Problem nastane če mi bo všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast osebno sem na moji menjal nizki vizir z vizerjem Givi ki je 16,5cm višji.Se pravi 49cm.In je višina ravno še primerna da gledam čez.Sem pa menjal tudi zaradi vetrne zaščite ki je pri nizkem vizirju ni.Moja višina je tudi 190cm.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nikoli ne gledam skozi vizir na motorju ... višina 180 ... AT 1000L ... 

Ob 1. 12. 2021 ob 18:42, royal pravi:

? reci koliko stane servis na 25tkm in 50tkm? (v mislih imam poleg ostalega predvsem kontrolo ventilov)

lp

Maksimalno sem plačal okoli 400€ pri uradnem serviserju AS Domžale ... pa še to so mi nekaj dodatno montirali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 12. 2021 ob 10:51, Bostjan L pravi:

Ali moraš pri Afriki kot voznik gledati skozi vetrobran da vidiš cesto???

Pri nobenem motorju se ne gleda skoz vetrobran ... aja ... pri hrleyih in podobnih edino ... pa še tukaj odvisno od modela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 12. 2021 ob 17:24, Bostjan L pravi:

Sedel sem na novi adv afriki. Moja višina je 190. Gledal sem skozi vetrobran na cesto (v trgovini). Mogoče je bil sedež prenizko nastavljen???? Trenutno na mojem motorju mi vrhni del vetrobrana pride do začetka bradnega dela integralke.

Hmmm, mogoče bom moral bolj resno sprobat motor! Problem nastane če mi bo všeč :)

Če ti bo všeč ni problem ... neizmerni užitek, užitek in še enkrat užitek ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 11. 2021 ob 7:23, fico77 pravi:

Kakšno olje vlivate pri menjavah

Vedno zahtevam sintetiko ... na uradnem servisu pa polsintetiko ... prvi redni servis naredil v Maroku po 2.500km ... vrgli ven polsintetiko in nalili sintetiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!