Skoči na vsebino

Idijoti na križišču


Sašo R

Priporočene objave

Kolesarji so tut ene posebne cvetke...

 

Na križišču zavijam desno.. Po cesti, na katero zavijam, pelje kolesar po nasprotnem pasu... Jasno, kamorkoli bi zavil, bi šel stran, ali pa okrog mene (ker je bil na voznem pasu se mora držat enakih pravil kot avto. kolesarske steze ni blo)...

 

Ampak model, ko je videl, da zavijam, sem bla že v zavoju, brez slabe vesti na prehod za pešče in naravnost pred mene.. Kreten!!!! Komi sem odmanevrirala okrog njega..

 

Preveč v šoku, da bi šla za njim... :mellow:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač čudaki. men je zadnič en na semaforju trobil in težil, da mi bo glavo utrgu ker sm menju pas in bil na rdeči pred njegovo 318i mrcino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri me je dogodek spomnil na Wix-ovo dogodivscino z l.2010..

 

stari caka, caka, caka, caka na stranski cesti, potem pa k smo dovolj blizu, zapelje meni nic, tebi nic na prednostno tik pred nas.. se dobr, da smo se cjazl kakih 30km/h pa da avto spredi ni konkretno zabremzal, ker bi se lepo zlozil v njegov pokntregr.. ttttttttttccccccc, mel me je (ceprou sm tocno vedla da bo to naredu fotr :bum:  :bum:  sam k bi me sam pisan gledu cez une debele spegle pa prkloplen na volan k da mu ga bo kdo vzel- kar nebi blo nujno slabo), da bi ga po zdravju vprasala.. da ne govorim, da je dalje peljal mogoce 15km/h.. omejitev je bla drugac 40..  :slap:

 

Ja in taka naprimer so zle na Igu in v Podpeči, že parkrat izsiljen s strani avtomobilistov in tovornjakarjev... :headbang:

Med tem ko predkratkim se mi je pa tud ena pozitivna izkušnja zgodila, ko sm pršu v mrtvi kot na 2 pasovnici in me je herojsko izsilu se je potem kasneje na semaforju, ko je že začel spuščat šipo(sm mislu da bo pokal) kulturno opraviču in zaželu srečno pot naprej  :yea2:

 

a to clo obstaja?? :O

 

Je enkrat eden tle napisu... Sem mu zagrozu skozi šipo, on mi je pa pištolo pokazu!!

 

svasta mama rodila!! v takih primerih mors samo ti bit vecji pacijent k un u avtu.. pokazat mitraljez :P ha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ucer je en motorist zavijal levo meni nasproti, bil je pa za tik avtom, proti soncu in me ocitno ni videl pa kr zavil. Sledil je zlaaaaajjjffff, mau crte z zadnjo zavoro tko da sva se zgresila za 2m. Ce ze ne vidis dobr, pol se je bols 3x prepricat...

 

I hope i never crash, ker tist obcutek, pisda, zdejle pa bo je obupen!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa rider je mal visi napisu da je spegu od avta tut sou. Zdj to mogoce ne spada sm in je off topic, sam kaj me loh caka ce komu odbijem spegu z nogo (sklepam da se da ce s skornm konkretno brcnem in ga zalomm naprej)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš mal štorast, se lahko v naslednjem trenutku po tleh valaš.

Ma lej, vsi izidi so možni, marsikaj te lahko čaka ... al pa nič. Odvisno.

Po pamet,

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa rider je mal visi napisu da je spegu od avta tut sou. Zdj to mogoce ne spada sm in je off topic, sam kaj me loh caka ce komu odbijem spegu z nogo (sklepam da se da ce s skornm konkretno brcnem in ga zalomm naprej)?

Sej ni treba da je z nogo  . . . . lahko z roko, komolcem . . . .  :kva1:

Dokazati itak ne more, da je bilo zanalašč . . . to pa naredi takim, ki so orng vztrajni v svojem idiotskem in nevarnem obnašanju in bodi siguren, da naslednič ne bo počel kaj podobnega in si bo zapomnil!  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabis odbijat nobenih speglov.....tist momemnt verjamem, da bi marsikaj storil, sam ni vredno. Pol bos pa enmu bedaku (ok sej, lih bedaku bi ga :) ) to naredu, te bo sel se lovit, pa zbijat pa prste lomt, ja brezveze. Mene tut razkur kreten, ki gre sipe pucat lih takrat ko si za njim, ja seveda je namenoma, ker si mu prevec na riti. Pa kaj ces? Ga pac prehitim in grem naprej po svoje. Bi pa verjetno bil model razkurjen, ce bi v momentu prehitevanja z nogo odbil njegov spegu, kao na tle mas pacient. Itak, da bi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... fantje.. nima smisla to delat...

 

.. v tistem trenutku, ko ti nekdo namerno dela pizdarije...oz. ko se dajeta, kdo ima večji ego... verjemi, da je tudi on poln adrenalina... in ko si vštric njega in ko ti iščeš najugodnejši trenutek, da mu odlomiš špegu... on samo cukne z volanom... pa si po tleh.... pol pa dokaži kdo je koga "prehiteval" po keri strani, pa kdo jo bo slabše odnesel.... ali on z zlomljenim špeglom... ali ti v kakem grabnu/ograji/kandelabru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa rider je mal visi napisu da je spegu od avta tut sou. Zdj to mogoce ne spada sm in je off topic, sam kaj me loh caka ce komu odbijem spegu z nogo (sklepam da se da ce s skornm konkretno brcnem in ga zalomm naprej)?

 

kot je ze osa napisal- dovolje je roka ;) ampak res premisli ce je vredno.. piksne so nevarne za motoriste.. mene je za 1. maja zbil samo zato, ker sem pred njim v kroznega zapelala pa je blo placa se za 1 cel avto.. ampak jbg, takle mamo ;)

 

te pa tut lahko prijavi na policijo in itak smo vedno motoristi krivi ker smo divjaki, tko da.. po pameti!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sto ljudi, sto čudi.  Ni križišče, ampak vseeno. So primeri, ko nekdo kliče policijo, ker mu nekdo na avtocesti blenda in po njegovih besedah "divja" ter ga celo prehiti po desni strani. Izkaže se, da je klicoči totalni nepoznavalec prometnih predpisov, ker vozi 100 km/h po levem prometnem pasu na prazni avtocesti ter s tem ovira hitrejša vozila. To hitrejše vozilo je po njegovem podiralo hitrostni rekord in celo prehitevalo po desni strani.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. mene je za 1. maja zbil samo zato, ker sem pred njim v kroznega zapelala pa je blo placa se za 1 cel avto.. ampak jbg, takle mamo ;)

 

 

... mogoče si mu pa bila všeč in ti je na tak način izkazal ljubezen....

 

... tut mi, fantje, v osnovni šoli, smo kazali, če nam je všeč kaka sošolka, da smo ji dvigali kiklo.... skrili čevlje.... v skrajnem primeru, če ti je bila fejst všeč... si jo pa zbil po tleh... al pa kako drugače malo bolj na silo pokazal, kako ti je všeč.....

glej... mogoče je bil ta šofer na razvojni stopnji trinajstletnika, tko, da mu to ni za zamerit...:P

 

glej... mogoče je pa pozabil bremzat, koje naenkrat pred sabo zagledal hudo ritko v oprijetih hlačah... :P

... tut meni se pojavi "black out" če vidim kej takega.... in dobesedno "zmrznem v tistem trenutku... oblije me mrzu pot, naježijo kocine po hrbtu... da ne govorim o skrajno neprijetnem občitku, ko ti usnje potegne v rit....

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi na mopedih pa nimamo možnosti proti avtomobilom, zato je bolje imeti defenziven način vožnje. 

 

 

LP Robert

Kaj ne? Dej kkšn kladu za izhod v sili s trole zrihtej pa jo bomo mel. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič si zapolni tablico, poklič plave in razloži stvar, danes je pretep predrag šport..

aha, in placas zaradi krsenja reda in miru. BTDT. ker si motorist in si tako po defaultu razgrajac in delas nered.

ergo sem sedaj tudi hochoffiziell hooligan. vsaj za slovenske plave kretene. slovenije se izogibam. ni vredna mojega denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vsaj za slovenske plave kretene. slovenije se izogibam. ni vredna mojega denarja.

 

Drži se tega ! In ne hodi več v slovenijo. Če te še kdaj srečam v Slovenski Bistrici, te bom na gobec, brez vsakega zadržka !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabis odbijat nobenih speglov.....tist momemnt verjamem, da bi marsikaj storil, sam ni vredno. Pol bos pa enmu bedaku (ok sej, lih bedaku bi ga :) ) to naredu, te bo sel se lovit, pa zbijat pa prste lomt, ja brezveze. Mene tut razkur kreten, ki gre sipe pucat lih takrat ko si za njim, ja seveda je namenoma, ker si mu prevec na riti. Pa kaj ces? Ga pac prehitim in grem naprej po svoje. Bi pa verjetno bil model razkurjen, ce bi v momentu prehitevanja z nogo odbil njegov spegu, kao na tle mas pacient. Itak, da bi. :grim

 

Mene je zadnjič en pošprical, ampak je imel tako lepo dišavo notri, da sem mu takoj odpustil :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri idiotih v križišču; danes mi je en idiot s plastičarjem z neko svetlečo čelado in sopotnico ali sopotnikom prehiteval v škarje. Pa smo bili trije vzporedno na cesti. Kaj je za narediti s takim idiotom ? Saj za njega me res boli q..., ampak, da ogroža vse ostale. To pa ne. Naj gre v gozd z vrvjo in naj preizkusi vratne mišice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!