Skoči na vsebino

Idijoti na križišču


Sašo R

Priporočene objave

Drži se tega ! In ne hodi več v slovenijo. Če te še kdaj srečam v Slovenski Bistrici, te bom na gobec, brez vsakega zadržka !

 

pretepaški forum? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovan MZ: ko nekdo (=ICE) zapiše tako stališče ( ... vsaj za slovenske plave kretene. slovenije se izogibam. ni vredna mojega denarja.)

, še posebej če je moderator na MS, si res ne zasluži nič drugega, kor pa da ga nekdo dobro 'ošamari'.

Morda se sliši pretepaško, ampak s takimi seronji, ki nam pamet solijo onkraj naše državne meje in naših zakonov in pravil, bi jaz na hitro opravil po 'pretepaško'.

Brez odvetnikov, brez zakonov: vsekal bi ga na gobec, da bo drugič dobro premislil, kaj zine na forumu.

Jaz se rad zapeljem v avstrijo, pa četudi sem tam že plačal kazen njihovim 'zelenim kretenom', se bom tja še zmeraj rad vračal in užival v lepotah njihovih cest, planin, itd ..

 

Če bi jaz bil na mestu 'odgovornega urednika MS', bi ICE-a nedvomno takoj izključil iz teama moderatorjev: preveč je že nasral dreka na MS.

 

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslov je taprav,sam še dodat bi mogli ..............in idioti na MS............. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se držim naslova. Včeraj ob 15.20 peljem z avtom skozi Postojno, v smeri proti Kopru. Za menoj rdeč Ducati Multistrada, LJ reg. območje (videl kasneje, ko me je prehitel), na njem model v nekakšnem belem kombinezonu. V najini smeri je samo en pas, v nasprotni sta dva in sicer eden za naravnost in eden za  zavijanje v levo. Nasproti prideta dva avtomobila in model me začne prehitevati po nasprotnem pasu, to je po pasu za levo zavijanje. Omenjena avta se še držita pasa za naravnost, vendar vidim, da bi drugi zelo rad zapeljal na levi pas za zavijanje v levo, vendar ne more, ker je tam en model na rdečem vibratorju, kateri me na polno prehiteva. Pustimo, da je do OMV-ja, kjer se je ustavil in oddahnil od naporov vibriranja, prehiteval vse živo preko polne črte. Resnično se ni nič zgodilo, vendar je model prehiteval po nasprotnem pasu, pasu za zavijanje v levo, v trenutku, ko so nasproti peljala vozila in želela zapeljati na pas za zavijanje v levo.

 

Da pa ne bom samo naših borcev kritiziral; danes so me avstrijci z motorji prehitevali v ovinkih, kasneje pa se je še eden našel, ki je mislil, da je na dirki in prehiteval vse živo in zelo prekoračil hitrost v naselju. Mogoče so pa motorji krivi, saj je prva skupina vozila BMW-je GS, samotni jezdec pa je gonil KTM-ja Adventure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se držim naslova. Včeraj ob 15.20 peljem z avtom skozi Postojno, v smeri proti Kopru. Za menoj rdeč Ducati Multistrada, LJ reg. območje (videl kasneje, ko me je prehitel), na njem model v nekakšnem belem kombinezonu. V najini smeri je samo en pas, v nasprotni sta dva in sicer eden za naravnost in eden za  zavijanje v levo. Nasproti prideta dva avtomobila in model me začne prehitevati po nasprotnem pasu, to je po pasu za levo zavijanje. Omenjena avta se še držita pasa za naravnost, vendar vidim, da bi drugi zelo rad zapeljal na levi pas za zavijanje v levo, vendar ne more, ker je tam en model na rdečem vibratorju, kateri me na polno prehiteva. Pustimo, da je do OMV-ja, kjer se je ustavil in oddahnil od naporov vibriranja, prehiteval vse živo preko polne črte. Resnično se ni nič zgodilo, vendar je model prehiteval po nasprotnem pasu, pasu za zavijanje v levo, v trenutku, ko so nasproti peljala vozila in želela zapeljati na pas za zavijanje v levo.

 

Da pa ne bom samo naših borcev kritiziral; danes so me avstrijci z motorji prehitevali v ovinkih, kasneje pa se je še eden našel, ki je mislil, da je na dirki in prehiteval vse živo in zelo prekoračil hitrost v naselju. Mogoče so pa motorji krivi, saj je prva skupina vozila BMW-je GS, samotni jezdec pa je gonil KTM-ja Adventure.

A si si zapisal registerske pa mal prečekiral,mogoče bi lahko celo kakšnega prijavil pa bi naredili zasedo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Uspelo mi je samo eno in sicer LJ 0E-47. Začuda ni avstrijska. Kakšna zaseda neki, za tega bo poskrbel inšpektor dolgouhec. :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Uspelo mi je samo eno in sicer LJ 0E-47. Začuda ni avstrijska. Kakšna zaseda neki, za tega bo poskrbel inšpektor dolgouhec. :naughty:

haha :P

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri idiotih v križišču; danes mi je en idiot s plastičarjem z neko svetlečo čelado in sopotnico ali sopotnikom prehiteval v škarje. Pa smo bili trije vzporedno na cesti. Kaj je za narediti s takim idiotom ? Saj za njega me res boli q..., ampak, da ogroža vse ostale. To pa ne. Naj gre v gozd z vrvjo in naj preizkusi vratne mišice.

 

V vsemogočni tečaj varne vožnje+da si kupi močnejši motor, da bo hitreje prehitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsemogočni tečaj varne vožnje+da si kupi močnejši motor, da bo hitreje prehitel.

Sneci ,ti bi moral tam pučevat :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se držim naslova. Včeraj ob 15.20 peljem z avtom skozi Postojno, v smeri proti Kopru. Za menoj rdeč Ducati Multistrada, LJ reg. območje (videl kasneje, ko me je prehitel), na njem model v nekakšnem belem kombinezonu. V najini smeri je samo en pas, v nasprotni sta dva in sicer eden za naravnost in eden za  zavijanje v levo. Nasproti prideta dva avtomobila in model me začne prehitevati po nasprotnem pasu, to je po pasu za levo zavijanje. Omenjena avta se še držita pasa za naravnost, vendar vidim, da bi drugi zelo rad zapeljal na levi pas za zavijanje v levo, vendar ne more, ker je tam en model na rdečem vibratorju, kateri me na polno prehiteva. Pustimo, da je do OMV-ja, kjer se je ustavil in oddahnil od naporov vibriranja, prehiteval vse živo preko polne črte. Resnično se ni nič zgodilo, vendar je model prehiteval po nasprotnem pasu, pasu za zavijanje v levo, v trenutku, ko so nasproti peljala vozila in želela zapeljati na pas za zavijanje v levo.

 

 

Mogoce ga je pa kakat tiscal? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na dolenjki proti Kočevju model z Ducati Monster po regionalki (90kmh) omejitev ,lagano 60kmh ,za njim najmanj 5 avtov,ki ne vejo kako prehitet :slap: no takšnega bi trebalo odstrant iz prometa in zaradi takšnih se dogajajo tudi nesreče,vsaj umaknu bi se lahko koloni za sabo. Kazen bi mogla biti enaka kot zA tistega ki prekorači hitrost!!!

 

P.S. pa ne mi spet razni svetniki nabijat o prilagajanju hitrosti,saj so pogoji naravnost idealni,suh  topel asvalt,prav tako pnevmatika!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na dolenjki proti Kočevju model z Ducati Monster po regionalki (90kmh) omejitev ,lagano 60kmh ,za njim najmanj 5 avtov,ki ne vejo kako prehitet :slap: no takšnega bi trebalo odstrant iz prometa in zaradi takšnih se dogajajo tudi nesreče,vsaj umaknu bi se lahko koloni za sabo. Kazen bi mogla biti enaka kot zA tistega ki prekorači hitrost!!!

 

P.S. pa ne mi spet razni svetniki nabijat o prilagajanju hitrosti,saj so pogoji naravnost idealni,suh  topel asvalt,prav tako pnevmatika!!!

Kje na Dolenjski cesti pa se lahko vozi 90? Morda si mislil Kočevsko cesto, ki se ji ljubkovalno reče poligon smrti oz. cesta smrti. Ducatista je pa najbrž peljal 60 na uro tistih par metrov pri speljevanju ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje na Dolenjski cesti pa se lahko vozi 90? Morda si mislil Kočevsko cesto, ki se ji ljubkovalno reče poligon smrti oz. cesta smrti. Ducatista je pa najbrž peljal 60 na uro tistih par metrov pri speljevanju ;)

 

in potem se oglasi nekdo ki ni bil zraven in pametuje.... Ti sigurno veš, kje se je on peljal 60km/h, ti Kmet pa čeprou si se za njim vozil, nimaš pojma, jasno? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje na Dolenjski cesti pa se lahko vozi 90? Morda si mislil Kočevsko cesto, ki se ji ljubkovalno reče poligon smrti oz. cesta smrti. Ducatista je pa najbrž peljal 60 na uro tistih par metrov pri speljevanju ;)

Proti Kočevju ja :closedeyes: .......pol pa Ducati res rabi da spelje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem se oglasi nekdo ki ni bil zraven in pametuje.... Ti sigurno veš, kje se je on peljal 60km/h, ti Kmet pa čeprou si se za njim vozil, nimaš pojma, jasno?

Opa, je to videti plamen ljubezni do kmeta, al pa smo samo malce našpičeni ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, je to videti plamen ljubezni do kmeta, al pa smo samo malce našpičeni ;)

Stari,to je ljubezen :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bstulic.... ne nisem našpičen, sam če nekdo pove kako je bilo, mi je nesmiselno kr neki pol nabijat..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!