Skoči na vsebino

Motoland Panigaz Kranj


MrClive

Priporočene objave

Zanima me ali ima še kdo slabe izkušnje?

Določene stvari sicer zrihtajo, ampak v splošnem...

Lani so mi izgubili vnaprej plačan kos preko pošte in nič...

Mislim, da bom šel drugam in je.

 

Elisa, Domžale? Menda so dobri.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v sedkih letih nisem imel slabih izkušenj, sem jih pa imel drugje kjer ostali hvalijo tako da stvar slučaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali ima še kdo slabe izkušnje?

Določene stvari sicer zrihtajo, ampak v splošnem...

Lani so mi izgubili vnaprej plačan kos preko pošte in nič...

Mislim, da bom šel drugam in je.

 

Elisa, Domžale? Menda so dobri.

 

Lp

 

A pošta pa nima nič s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:  :yea1:

 

Pri njih sem leta 2010 kupil v-stroma . Sedaj ima 89.000 km in dela kot ura. :OK: . Servisiram ga pri njih. Za servis pokličem en dan prej.in se dogovorim za uro. Z njihovimi storitvami  sem zadovoljen, saj niso vsiljivi , niti pretirano "marketinški", cene pa zelo primerljive z ostalimim pooblaščenimi servisi. Pa še to: brez nerganja mi vgradijo tudi rezervne dele, ki jih nisem kupil pri njih. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:  :yea1:

 

Pri njih sem leta 2010 kupil v-stroma . Sedaj ima 89.000 km in dela kot ura. :OK: . Servisiram ga pri njih. Za servis pokličem en dan prej.in se dogovorim za uro. Z njihovimi storitvami  sem zadovoljen, saj niso vsiljivi , niti pretirano "marketinški", cene pa zelo primerljive z ostalimim pooblaščenimi servisi. Pa še to: brez nerganja mi vgradijo tudi rezervne dele, ki jih nisem kupil pri njih. :grim

dobro ga šponaš, edina nesvetla stran Panigaza je njegov sin, ki zelo samovšečno se šeta kod, da je sam na svetu in dolgo nič, pa malo bolj zgovoren bi lahko bil, ne pa kot kašen mulo, drugače zamer ali kaj drugega nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Moje izkušnje enkrat sem sel k njim menjat gume ker je bla res nuja da sm piciu na morje dalje, tipi so mi menjaval oba para gum ker zadnjega mi sploh niso hoteli samo komplet, 3 ure ker zadnje gume niso mogli dol odvit menda tist ki je nazadnje menju gume ni pravilno zašravfu in je šlo preko navoja, ok menjaj še zadnjo axo dodatnih 25€ za neko rabljeno axo ker nove niso meli na zalogi, ok vsaj peljal sem se lahko. ok ni se mi zdel neki big deal morda je bla res napaka lahko pa da je mehanik sam kej zajebu pa mi naprtiu češ prejšni ni pravilno namestil gume, whateva sej vemo kako delajo serviserji nikoli ne priznajo napake ker morjo sami škodo krit!!

Drugič sem pa pri njih naročal preko maila dbkiller za svojga akrapota, vse podatke, slike izpuha, vse jim posredoval po mailuspecificirano kaj zelim in naj sporocijo ceno in placam po predracunu, ne bojo narocili in mi poslejo po pošti in bom placal po povzetju, ok pa naj bo tko ce se neda drugace. Nic niso javili kdaj so odposlali niti koliko je cena db killerja in pa neke objemke in enega vijaka. pošta cca slabih 60 € za placat, db killer ni pravi po vseh slikah in tipih zajebejo katalosko st. in mi poslejo napačni model, pošljem na mail reklamacijo da ni pravi kos, odg. da tisti moji tip bi bil pa potreben doplacila 26 €??? pa kaj ste na glavo padl isti kurac manjsih dimenzij in sem zahteval kupnino in seveda posljite nazaj in vam povrnemo kupnino, od takrat dalje nic vec odg. na mail niti prevzel niso paketa tko da sem si delal dodatne stroske z dvojno postnino za tja in se za nazaj ker ni bla prevzeta posiljka ugl. za mene so oni navadni nateguni, kaj morjo šele na servisu delat ko jim zaupas motor za dlje casa, mene zagotovo ne vidijo vec!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej spet nazaj na staro lokacijo. 

 

Lani sem kupoval kufer in podstavek, nosilce (Givi) pa sem že imel. Tipu tam razložim kaj rabim pa mi začne nabijati, da to pa sploh ne bo pasalo skupaj pa na nima nič pametnega na zalogi. Na koncu mi je ponujal neki komplet za 300€. Sem rekel hvala lepa in šel k Šternu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna situacija pri meni, nesel na vpoklic (prednja zavora) motor in preden sem jim ga pustil sem preveril če zavorna luč dela in poslikal balanco, da lahko kaseje preverim. Motor dobim nazaj in prvo kar sem pogledal če ni kje kakšno olje razlito; vse je bilo čisto, super pičim domov (luči nisem gledal jbg). Na 1/2 poti sem na odsevu avta vidu, da mi ob stisku prednje zavore zavorna luč ne prižge. Pošljem mail (no ja bilo je več mailov; samo na hitro), razložim in seveda odgovor: take stvari se pokvarijo, ni naša napaka. Debil bi pogruntu, da če je 30min nazaj delal in od cajta ko sem motor dobil nazaj in naredil slabih 15km nehalo delat, da je zelo mala verjetnost, da se je pokvarilo samo od sebe. Vglavnem problem je bil ker je v stikalo prišlo zavorno olje. Rešitev, s kompresorjem spihat in stvar rešena.

Sicer novi (ebay) pride 15-25€, ni lih velik, samo vseeno zakaj bi dajal če nisem jaz kriv.

So pa načeloma zelo hitro stvar zamenjali vendar ni vredno, da kasneje zgubljaš čas in denar da popravljaš njihove napake. Od mene en velik MINUS, me ne vidijo več :BUA:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkoristil bi to temo,ker me zanima,kdo je najboljši serviser za suzuki v slo??? Iščem nekoga pro ali home made,ki bi si vzel čas in mi v nulo sestavu oklep(desna stran).Zadeva "šviga"za cca 1,5mm,oklepi so original in nič ni polomljeno!!

M-jet in Panigaz sem že spoznal.

Thx za vse resne napotke......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panigaz  - Slabe  iskusnje ...........?

Pri  njih   nikoli  nisem  servisiral motorja , v  kolikor  sem  z  njimi  kontaktiral  preko  telefona  pa  totalno  neprijazno  osebje ,

ki ni  pripravljeno  cloveku  dati  niti  nasveta  - brezplacno .

Pa  tudi  obcutek  sem  dobil  , kot  da   so  ONI  in  nihce  drug  v  SLO !

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkoristil bi to temo,ker me zanima,kdo je najboljši serviser za suzuki v slo??? Iščem nekoga pro ali home made,ki bi si vzel čas in mi v nulo sestavu oklep(desna stran).Zadeva "šviga"za cca 1,5mm,oklepi so original in nič ni polomljeno!!

M-jet in Panigaz sem že spoznal.

Thx za vse resne napotke......

Elisa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panigaz...? Kaj pa vem... -1997-1999 sem tam servisiral Vulcana. Redni servisi, drugega ne. Tako, da nekih izkušenj nimam. Pripeljem, čez dve uri odpeljem. Vmes malo po Kranju kolantati in to je to.

Zdaj mi je Yogi bližje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

z panigazom imel samo dobre izkušnje

 

pri njih sem kupil bandita

konec leta 08  vplačam aro...najraje mi bi izročili tako barvo,ki so jo imeli na zalog

srebrne niso imeli, zato so ga pripeljali iz madžarske

na dom so ga dostavili, ko ga niti plačal še nisem :OK:

homologacijo so mi zrihtal v januarju tako, da je kao K - 9 tako, da se nikjer ne vidi, da je pejšnji letnik

še na knjižicah z navodili je povsod K - 9

 

tud na servis sem ga vozil k njim

servisi za bandita  so na 6 Km .. jaz sem ga vozil na 10 Km - nikol noben nič rekel

pokličem za servis ob tej in tej uri, pripeljem, grem v bližjo ošarijo na en per...v eni uri motor zrihtan :OK:

 

tako nekako je bilo  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panigaz  - Slabe  iskusnje ...........?

Pri  njih   nikoli  nisem  servisiral motorja , v  kolikor  sem  z  njimi  kontaktiral  preko  telefona  pa  totalno  neprijazno  osebje ,

ki ni  pripravljeno  cloveku  dati  niti  nasveta  - brezplacno .

Pa  tudi  obcutek  sem  dobil  , kot  da   so  ONI  in  nihce  drug  v  SLO !

 

lp

Hja...pol pa mej motor v tej naši kuri....vsi sam gledajo kako bi te nategnil, jamrajo kako dela nimajo, razlike v cenah bi mel pa iste k v času razcveta...

e pa malo morgen fantje...sej smo slovencljni ene pičkice,ampak take pa tud ne da bi nas vsak k bi rad z enim servisom zaslužu k eni v celem mesecu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z panigazom imel samo dobre izkušnje

 

pri njih sem kupil bandita

konec leta 08  vplačam aro...najraje mi bi izročili tako barvo,ki so jo imeli na zalog

srebrne niso imeli, zato so ga pripeljali iz madžarske

na dom so ga dostavili, ko ga niti plačal še nisem :OK:

homologacijo so mi zrihtal v januarju tako, da je kao K - 9 tako, da se nikjer ne vidi, da je pejšnji letnik

še na knjižicah z navodili je povsod K - 9

 

tud na servis sem ga vozil k njim

servisi za bandita  so na 6 Km .. jaz sem ga vozil na 10 Km - nikol noben nič rekel

pokličem za servis ob tej in tej uri, pripeljem, grem v bližjo ošarijo na en per...v eni uri motor zrihtan :OK:

 

tako nekako je bilo  :grim

z madžarske itak vsi uvažajo od Paniguza do TC-ja itd,itd

jest sm mojga pr Odarju kupu pa morm reč ko sem mel ene majhne težavce bil zelo korekten, servis mel tud dober, žal pa zdej sam še avtučke šraufajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem bil pri njih na servisu pred cca 4 leti.

 

Odšel sem z mešanimi občutki:

-seviser se mi je  zdel prijazen, strokoven in celo svoj motor mi je dal za en krog. Med servisom sem bil lahko zraven, nekajkrat mi je odpravil manjše napake brezplačno.

-osebje v pisarni pa je arogantno in nekomunikativno, tako da sem se počutil nezaželenega v salonu. Tudi cene sevisa in delov so bile "zlatarske".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem bil pri njih na servisu pred cca 4 leti.

 

Odšel sem z mešanimi občutki:

-seviser se mi je  zdel prijazen, strokoven in celo svoj motor mi je dal za en krog. Med servisom sem bil lahko zraven, nekajkrat mi je odpravil manjše napake brezplačno.

-osebje v pisarni pa je arogantno in nekomunikativno, tako da sem se počutil nezaželenega v salonu. Tudi cene sevisa in delov so bile "zlatarske".

ja ista izkušnja kot pri tebi se je men dogajalo ko sem še Suzuki V-strom vozil.ko sem peljal štroma na nastavljanje vsako leto mi tud za kafe ni bilo treba dati, tko da... ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

 

nesvetla stran Panigaza je njegov sin, ki zelo samovšečno se šeta kod, da je sam na svetu in dolgo nič, pa malo bolj zgovoren bi lahko bil, ne pa kot kašen mulo

se strinjam

imel slabo izkušnjo z omenjenim servisom

bil pri njih enkrat in nikoli več

ko sem vprašal za papirje in garancijo sem dobil odgovor da sem kupil kvalitetno robo

in da tega ne rabim

pa tudi cena za delo je nenormalno visoka

nisem verjel napisanem v tej temi in sem izpadel osel ki je šel na led

mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Hja, jaz vem, da me tam ne bodo videli nikoli več. Nesramen in naduvan prodajalec, verjetno sin o katerem pisete. Obnaša se, kot da so edini servis. Peljem raje par kilometrov naprej v Eliso, kjer vsaj znajo ceniti stranko. Odsvetujem panigaz, sem sel tja kljub opozorilom, pa sem ga zapustil šokiran. Sramota.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!