Skoči na vsebino

Motoland Panigaz Kranj


MrClive

Priporočene objave

Zanimiv da je po treh letih še vedno isti prodajalc ki očitno nima pojma o motorjih po vrh vsega pa še precej aroganten. Ve le to da prodajajo neke motorje če ga vprašaš po tehničnih karakteristikah pa pove da se na internetu vse najde. Bog ne daj vprašat po voznih lastnostih ker očitno kaj več od svojga čoperčka ni pelal. In tak model naj bi prodajal motorje. Men ni nič prodal in tut če  bi že mel kaj zanimivga pri njih zihr nebi kupu. :fyou::dry:

Popravljeno . Popravil V-strom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:yea1:

Ja, ljudje smo različni!

 Pri Panigazu sem kupil leta 2010 novega  V-stroma 650  in ga ves čas tam  servisiral. Vozil sem ga 126.000km. Prodal sem ga v odličnem stanju 2014  in takoj spet pri Panigazu  kupil novega. Zdaj ima  106.000km, dela OK., servisiran vedno pri njih.Nikoli nisem imel nobenih težav s servisiranjem . Brez težav so mi  brezplačno zamenjali stator, ( vpoklic Suzuki) . Do mene so vedno imeli profesionalen odnos in zato  ostajam njihova stranka.:bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno dobre izkušnje. Posredovali informacije, ki sem jih rabil v manj kot 24 urah od mojega povpraševanja. Zmenili za termin, pripeljal moped stvar zamenjali počakal slabe pol ure in se odpeljal. Lahko bi naredil sam, ampak ko bi potegnil črto bi bilo verjetno razlike toliko, da še za pivo ne bi imel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v splošnem mulc-sine v salonu dela slab vtis, ostalo mi je ok.

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

a so se v teh zadnjih 3 ali 4 letih kej spremenil...kake nove izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Danes sem se tudi jaz oglasil pri Panigazu. Moram priznati, da take neprijaznosti in arogance še nisem doživel. Razočaran, saj sem resnično upal, da bom po dolgem šparanju postal lastnik motorja, sem salon zapustil. Denar bom odnesel raje kam drugam. ??‍♂️??‍♂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

KONČNOOOOOO   !!!!!!!!!

MOTOLAND Panigaz KRANJ je postal pooblaščen serviser za motorna kolesa BMW. 

hitri dogovor za termin, nobenega 1 ali 2 mesecnega čakanja , kot v Grosuplju, Enkratno zadovoljen za opravljeno storitev in  ceno. 

 

lp Slavko

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!