Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
MrClive

Motoland Panigaz Kranj

Recommended Posts

V-strom

Zanimiv da je po treh letih še vedno isti prodajalc ki očitno nima pojma o motorjih po vrh vsega pa še precej aroganten. Ve le to da prodajajo neke motorje če ga vprašaš po tehničnih karakteristikah pa pove da se na internetu vse najde. Bog ne daj vprašat po voznih lastnostih ker očitno kaj več od svojga čoperčka ni pelal. In tak model naj bi prodajal motorje. Men ni nič prodal in tut če  bi že mel kaj zanimivga pri njih zihr nebi kupu. :fyou::dry:

Edited by V-strom

mule

:yea1:

Ja, ljudje smo različni!

Pri Panigazu sem kupil leta 2010 novega  V-stroma 650  in ga ves čas tam  servisiral. Vozil sem ga 126.000km. Prodal sem ga v odličnem stanju 2014  in takoj spet pri Panigazu  kupil novega. Zdaj ima  106.000km, dela OK., servisiran vedno pri njih.Nikoli nisem imel nobenih težav s servisiranjem . Brez težav so mi  brezplačno zamenjali stator, ( vpoklic Suzuki) . Do mene so vedno imeli profesionalen odnos in zato  ostajam njihova stranka.:bike:

interista

Trenutno dobre izkušnje. Posredovali informacije, ki sem jih rabil v manj kot 24 urah od mojega povpraševanja. Zmenili za termin, pripeljal moped stvar zamenjali počakal slabe pol ure in se odpeljal. Lahko bi naredil sam, ampak ko bi potegnil črto bi bilo verjetno razlike toliko, da še za pivo ne bi imel. 

Wakasaki

v splošnem mulc-sine v salonu dela slab vtis, ostalo mi je ok.

Edited by Wakasaki

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Luka66
      Gospod Repsol, ne želim komentirati vaših nekorektnih in ne-verjetnih teorij, ker so totalen podn. Kot kupec, ki pošteno plača, imam pravico reklamirati nekvalitetne zadeve. Očitno niste dobro prebrali kaj sem napisal, saj je v tem primeru šlo za praktično novi čeladi, ki sta bili uporabljeni le parkrat in je na obeh razpokal vizir. Pa to ni nič posebnega, dogaja se tudi najboljšim, kar so korektno priznali pri proizvajalcu čelad. Razočaran sem bil nad odnosom v trgovini, da mi kot dolgoletni stranki lažejo v obraz, da vizir ni v garanciji  in zagotovo nisem bil ne prvi in ne zadnji, ki je to slišal, kljub temu, da proizvajalec daje celostno 5 letno garancijo........žalostno......ko smo to stežka razjasnili pa sem sam moral narediti prijavo reklamacije, ker menda gospa v trgovini, ki je zadolžena za te zadeve ni bilo do tega......tudi to mi ni bilo težko, mi je glupo, da delam namesto njih......ne vem kaj razmišljajo o svojih kupcih....... tako je pač bilo in sem razočaran nad odnosom, to je to. 
    • Guest rudiz
    • mladench
      https://leovince.de/downloads/ABE/co-7653.pdf Preveri številke na izpuhu
    • MitjaF
      Ne, na srečo, sem se že na prejšnjega napalil, je bil samo 14k+ s kufri seveda. Model Versys 1000 se ima vse serijsko, mislim ,da tudi kovčke. Ta cenejši mislim da nima ročk ima pa 12v.
    • mladench
      @Loba odlično napisano 🏆 @MitjaFvalda nis dau 18000 za to? 😲 @DAMI34 in ostali ... A Versys ima 12v in gretje ročk serijsko? Sem spregledal... Ali je tudi pri temu modelu Kawasakija dodatno? Če nima, zanimiva odločitev Kawe 😒  
  • Similar Content

• PuBeC
      By PuBeC
      evo jaz sn se odločo to temo odpret zato ker sn iskal in iskal ampak nič našel!!! :naughty: :naughty:

ta stran bo namenjena IZKLJUČNO samo Kawasakiju kmx-u 125r!!!

torej povejte vse o:
      -tuning
      -slike
      -torej vse in še več o tem motorju!!!

lp!
      by PuBeC!!! :OK: :OK: :OK:
    • alesg1
      By alesg1
      prosim pomagajte mi kje naj dobim boljsi avspuh od originalnega za kawasaki kr1 250 ccm THANX vsem vam!
    • GT13
      By GT13
      zivjo
      ali mi bi kdo znal povedat kaj o kawasakiju 125 ali 250
      katerega se mi bolj splaca kupit.katere so dobre in slabe lastnosti.
      hvala
    • BORIS
      By BORIS
      Imam omenjeni motor, ki je normalno vozen brez akomulatorja. Sedaj sem montiral akomulator. Motor vžge, vendar pri prestavi v prvo, pri spušcanju kuplunge motor ugasne.
      Prosim za pomoc.
    • ZINGA
      By ZINGA
      Hm. moj Kawasaki je zaribu. utrgan zgorni batni obročk na batu k ma 10 000 km :? . ris na cilindru je tk vlek d ne dobim več tak vlkega bata originalnega. obstaja možnost, da obnovim cilinder => drago, al pa če cilinder iz 54 pobrusim na 67mm pa dam not bat od KMX200. hod mata enak, moj cilinder ma še dost mesa... ka pa blajerca? je ista? bo to držalo? kr drgač sta motorja čist enaka, sam 200tka ma drgačne vilce pa števc do 160. k sm gledu na zuni mata še cilindra čist enaka. ka naj nardim? :?:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!