Skoči na vsebino

Motosvetova nagradna igra: Fotografija za avanturo


Priporočene objave

Vroče poletje[attachment=202185:harly.jpg

A tukaj si vsepovsod bil in ti slikal :hmm:  al vlečeš fotke iz neta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tukaj si vsepovsod bil in ti slikal :hmm:  al vlečeš fotke iz neta?

Ja fotke so vse moje,ena je iz Grobnika, ostale pa so bile posnete v Avstriji na HARLY WEEK v Faaker see.

Drugače pa si lahko ogledate moja dva albuma iz Grobnika pod GREGA30

LP-STANE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega 30 edino iz tvojih slik ni mogoče prebrat EXIF podatkov. Oziroma so izredno pomanjkljivi. To so podatki, ki jih zapiše fotoaparat v sliko pri shranjevanju. Večinoma ti podatki zajemajo znamko in model fotoaparata, datum in uro ter še nekaj ostalih podrobnosti. V nobeni od tvojih slik ni teh podatkov.

Ne da zdaj jaz preverjam te podatke ker itak so popolnoma nezanimivi, ampak večina slik iz interneta ima te podatke pobirsane. Tvoje se mi osebo zdijo klasične slike ki se dobijo na internetu. Ne vem, lahko da so res tvoje in ti te podatke načrtno brišeš. Ne vem ne poznam te, ampak je sumljivo.
Se mi zdi brez veze, da bi se limalo neke slike iz iznterneta, na neko nagradno tekmovanje, ki naj bi zajemalo neke osebne dogodke.

Online bralnik EXIF meta podatkov: http://regex.info/exif.cgi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko vračanje s Planine Šator (Bosna) - prvo vnaprej planirano večdnevno off-roadanje. Šodr je nalezljiv - zelo.

post-9824-0-26596600-1375886494_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, prva res izvirna :D ....dejmo..časa je sicer če veliko, ampak ne se šparat :) Sicer bomo poslali Allo in se boste lahko samo požrli, če vsaj probate ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jst uhka sodelujem?

 

Fotka je pa, kdo bi si mislil, iz Tunizije.

ne smeš..lahko pa prilimaš fotko :D

Člani Motosvetove redakcije in ožji sodelavci v nagradni igri ne morejo sodelovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!