Skoči na vsebino

Motosvetova nagradna igra: Fotografija za avanturo


Priporočene objave

ne smeš..lahko pa prilimaš fotko :D

Člani Motosvetove redakcije in ožji sodelavci v nagradni igri ne morejo sodelovati.

vem,mau se hecam :)

 

ne lajkat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da smo bili vsi lepo sproščeni in, da se tudi meni ni tresla roka, ko sem vaju škljocnil. 

Lepo limajte slike, da bo tudi nagrajenec kaj podobnega izkusil.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa batzajla lahko popa gor, bom pa še jaz eno z batzajlo (pa ni nujno, da bo tudi nagrajenec/ka tega deležen/a). ;)

 

382402_10151294794943975_1039704678_n.jp

še dobro, da so vidne vse roke...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En vic gre nekak takole..........Mujo Hasotu,ti pokažem en trik,Haso ok,pripogni se,spet Haso ok,Mujo Hasotu,a čutiš,Haso z muko jaaaaa,evo vidi ruke in mu pomaha pred očmi :kva1:

 

Da ne bo pa čist off topic,pa še ena neizvirna :smoke:

 Bodoči motoristi !

DSCF1941.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE OPRAVIČUJEM ZA POZEN ODGOVOR,RAČUNALNIK SEM DOBIL DANES, KER SEM TRENUTNO V BOLNIŠNICI, SE JE NEKAJ ZAKOMPLICIRALO Z MOJIM UMETNIM KOLKOM TAKO ,DA BOM ŠE NEKAJ ČASA TUKAJ, KER SO MI GA MORALI ODSTRANITI.KAR SE PA SLIK TIČE, JE PA TAKO ,NA MOJEM COMPU SE LAHKO EXIF VIDI ČISTO NORMALNO,KAJ SEM GA UTUPIL DA SE NA SLIKAH TEGA NEVIDI PA RES NE VEM, BOM POSLAL ŠE KAKŠNO, PA MI BOSTE POTEM POVEDALI.RES JE TUDI DA NISEM NEKI RAČUNALNIŠKI GURU AMPAK FOTK, KI NISO MOJE PA RES NE BI POŠILJAL NAOKROG,TOLIKO PA TUDI DAM NASE-SAJ SEM VENDAR MOTORIST.NEKAJ OD TEH SLIK JE BILO TUDI OBJAVLJENIH NA SLO.FOTO.NETO,ALI PA E-FOTOGRAFIJA POD GREGA30.NA VAŠEM PORTALU PA SO POD IMENOM STANE30 .ČE PA TO LAHKO DOKAŽEM NA ŠE KAKŠEN DRUGI NAČIN, MI PA SPOROČITE EMAIL ALI PA PRIDITE POGLEDAT SLIKE KAR OSEBNO NA ORTOPEDSKO KLINIKO,BOM VESEL VSAKEGA MOTORISTA

STANE GORTNAR

ORTOPEDSKA KLINIKA

2.NADSTROPJE SOBA 208.

Grega 30 edino iz tvojih slik ni mogoče prebrat EXIF podatkov. Oziroma so izredno pomanjkljivi. To so podatki, ki jih zapiše fotoaparat v sliko pri shranjevanju. Večinoma ti podatki zajemajo znamko in model fotoaparata, datum in uro ter še nekaj ostalih podrobnosti. V nobeni od tvojih slik ni teh podatkov.

Ne da zdaj jaz preverjam te podatke ker itak so popolnoma nezanimivi, ampak večina slik iz interneta ima te podatke pobirsane. Tvoje se mi osebo zdijo klasične slike ki se dobijo na internetu. Ne vem, lahko da so res tvoje in ti te podatke načrtno brišeš. Ne vem ne poznam te, ampak je sumljivo.

Se mi zdi brez veze, da bi se limalo neke slike iz iznterneta, na neko nagradno tekmovanje, ki naj bi zajemalo neke osebne dogodke.

Online bralnik EXIF meta podatkov: http://regex.info/exif.cgi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slavospev :D

 

post-18923-0-27490700-1376680580_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak trenutno si še žlice puščavskega peska niste zaslužili.  :glare: 
Malce več truda in domišljije bo treba vložit.  :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak trenutno si še žlice puščavskega peska niste zaslužili.  :glare: 

Malce več truda in domišljije bo treba vložit.  :closedeyes:

Še dobr, da si nas opozorila, grem prec po vrečo peska :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@grega 30.. kaj če bi nalimal eno..ali tri slike pa tiste take prave..ne pa popat slike gor kr tko.. mimgrede..1000x že videne in neizvirne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!