Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Cufa

Motosvetova nagradna igra: Fotografija za avanturo

Recommended Posts

Keiko

hehe. to je to! girlpower!

če greš, pa častim pirček! a to lahko?

sicer pa smo debatirali in cena za avanturo je zelo fer. Ok, vse je relativno in kar je za nekoga poceni, je lahko za drugega predrago. 

A asistenca s kamioni, terencem je pač nepogrešljiva za doživetje preganjanja po sipinah take vrste. Da o komot varianti z letalom do Tunizije ne govorim. 

Mi se že malo ogrevamo za naslednjo turo.

Ma  - zame je to prej »common sense«.

Nimam srca da bi za svoje lastne užitke zahtevala / pričakovala financiranje s strani staršev ali partnerja. Saj sem odrasla - dokler sem sposobna za delo in imam tudi možnost delati, sem vesela da se lahko preživljam sama, kar pomeni, da tudi vse svoje užitke financiram sama.

Pirček pa - z veseljem :D

Glede cene jaz ne morem sodit ali je drago ali ne, vem samo, da si vsega kar si želim naenkrat pač ne morem prvoščit, zato vsako leto nekaj drugega - eno malo daljše / dražje potepanje na leto (če se vse drugo izide - lani mi recimo niti to ni uspelo ... )

Enkrat si vsekakor želim doživet tudi eno takšno avanturo :OK:

DXR16

Vsaka  čast res  :OK:  lepo lepo lepo... 

DXR16

Še nekaj bi rad vprašau,na koliko se spusti temperatura čez noč?

DXR16

Aaaa... potem ni neke panike :)   HVALA 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• VS800
      JEb.š volitVE
    • Bmflar
      VOlitve bodo kmalu, pa boste videli kakšna priljubljenost JE
    • Nja
      Ha, bom pa probala. Fora je, da vsakič, ko se mi začne prehlad najbolj nasrka ravno tale nos/sinusi.  Kamilice mam pa ravno za inhalacije, paro za obraz, bom pa šes sprejem probala  ker užitne mi lih niso. ..ko zakleto je danes stric povabil, ker praznuje...mati gre, bom dala njej lunch box, da mi prinese kak konc mesa    
    • Bostjan L
      Bolha!
    • franc
      Tisto kar imajo pri Alpinestar-ju kot original, je bolj bogo (saj pri moji jakni je bilo tako) in rabiš (najmanj) nekaj takega: https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Alpinestars-Nucleon-KR-2i-Back-Protector-Inse/SubProducts/Alpinestars-Nucleon-KR-2i-Back-Protector-Inse-0003 Piše, da "paše" v novejše leder kombinezone, če je to res pa ne vem. Verjetno ga dobiš pri as-domžale: https://www.honda-as.com/motorji/novice/Novo-pri-nas-zastopstvo-in-prodaja-Alpinestars lp
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!