Skoči na vsebino

Motosvetova nagradna igra: Fotografija za avanturo


Priporočene objave

Ala zdej pa že mal . . . misliš da je to forum FOTOsvet kjer popajo slike fotografi profesjonalci

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ravno ne, ampak mislim, da se za glavno nagrado splača malo potrudit. In vem in verjamem, da je na motosvetu precej ljudi, ki so sposobnih bistveno boljših fotografij. 
Danes pa res ni potrebno bit profi fotograf, saj se da s trotlcami delat fantastične fotke.
Ni važen fotoaparat, ampak tisti, ki stoji za fotoaparatom. Predvsem pa njegova domišljija, kako dogodek prikazat na inovativen in zanimiv način. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ravno ne, ampak mislim, da se za glavno nagrado splača malo potrudit. In vem in verjamem, da je na motosvetu precej ljudi, ki so sposobnih bistveno boljših fotografij. 

Danes pa res ni potrebno bit profi fotograf, saj se da s trotlcami delat fantastične fotke.

Ni važen fotoaparat, ampak tisti, ki stoji za fotoaparatom. Predvsem pa njegova domišljija, kako dogodek prikazat na inovativen in zanimiv način. 

 

A samosprožilc velja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@grega 30.. kaj če bi nalimal eno..ali tri slike pa tiste take prave..ne pa popat slike gor kr tko.. mimgrede..1000x že videne in neizvirne..

@grega 30.. kaj če bi nalimal eno..ali tri slike pa tiste take prave..ne pa popat slike gor kr tko.. mimgrede..1000x že videne in neizvirne..

Ta je iz domače garaže,če je za vas izvirna ne vem,vem pa da je zadnja ki sem jo dal sem gor

lp-stanepost-6706-0-37000900-1377189992_thumb.jpg

post-6706-0-89762500-1377190117_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla ta je samo zate.

Odstranil sem uro (datum) in jo predelal, tako da ni samo fotka iz telefona ampak je v stilu "sodobnih fotografou" tudi malo predelana.

Ker danes, če slika ni še dodatno obdelana s programi ni vredna nič.

Drugače pa se podpišem pod kometar od Kmet2

 

Malo za hec malo za res.

 

Bi dodal slogan, ki je zadnje cajte zelo prisoten po reklamah ampak potem bi delal reklamo za znano energijsko pojačo.

Angelski motocross:

 

dsc05519.png

Popravljeno . Popravil NoGe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema frke, slušamo vas 100%.

 

post-12625-0-29520500-1377428024_thumb.jpg

 

Scarabeo

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se kregat. In kmet, dolžan si mi opravičilo. :jezen
Limajte fotke, naredite the best you can. Nikjer ne piše da mora bit fotka profi foto. Na koncu itak ne bo izbirala strokovna komisija ampak forumaši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se kregat. In kmet, dolžan si mi opravičilo. :jezen

Limajte fotke, naredite the best you can. Nikjer ne piše da mora bit fotka profi foto. Na koncu itak ne bo izbirala strokovna komisija ampak forumaši :)

 

aaaaaajaaaa no pol pa grem v moje arhive napol nagih žensk na motorjih. glasovi zagotovljeni :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevnik nekega GS-a ... 

 

 

post-19673-0-10317700-1377472751_thumb.jpg

 

post-19673-0-17884100-1377472772_thumb.jpg

 

Avtor: the one and only ... youknowwho. 

Popravljeno . Popravil JustinBieber
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!