Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
krucefiks

Električni skuter GOVECS 1.2

Recommended Posts

krucefiks

Sem lastnik električnega skuterja GOVECS 1.2. Skuter omejuje maksimalno hitrost tako, da nenehno nekaj bremza - zavira. To se odraža kot stalno trokiranje - cukanje motorja, kar me blazno moti. Ali je slučajno kdo izvedel že kako predelavo in se te lastnosti skuterja znebil ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Similar Content

• EndEffect
      By EndEffect
      Pozdravljeni, imam motor Tomos A35 S in me zanima nakup izpuha Lipnik. Zato me zanima kakšne imate izkušnje s tem izpušnim sistemom in ali se vam je spremenila max. hitrost po namestitvi.
      Hvala za odgovore
      LP
    • LazySnail
      By LazySnail
      Imam malossi varoator in odstranjeno blokado ( na variatorju ) in ducati bobino 50 rezano (za večji dotok elektrike)...... preden sem menjal variator ni več mogu zip zvlečt 2 človeka na dokaj položen klanec kaj šele 3....... nato sem ga menjal in vleče zelo lepo...... vendar ko sem se primeraj z drugim zipom ki ima samo bobino rezano skoraj/nisem imel večjih pospeškov kljub moji 50 bobini in variatorju....... ali kdo pozna rešitev? Zip ima 15.000 km..... 
    • cely3000
      By cely3000
      Pozdravljeni.
      Zanima me kako je pri nas z predelavami okvirja motorja.
      Namreč sem lastnik Ducati Monsterja (http://www.portalmotos.com/www/images/content/Monster%20600.jpg)
      starejšega letnika in bi rad malo skrajšal zadni koncec.
      Tablico bi rad prestavil takoj za sedež (http://www.ducatisuite.com/images/tailchop.jpg).
      Težava je v tem da je v originalu okvir sedaj do konca (slika 1) in me zanima če pride pri nas do kakšnih težav če ga odrežem za cca 10 cm in prestavim tablico ter smerokaze. Tudi smerokaze bi menjal za manjše kar pa vem da je treba homologirat.
      Hvala za odgovor.
      Lep pozdrav
    • krucefiks
      By krucefiks
      Sem lastnik električnega skuterja GOVECS 1.2. Skuter omejuje maksimalno hitrost tako, da nenehno nekaj bremza - zavira. To se odraža kot stalno trokiranje - cukanje motorja, kar me blazno moti. Ali je slučajno kdo izvedel že kako predelavo in se te lastnosti skuterja znebil ?
    • Andrej Klopcic
      By Andrej Klopcic
      Pozdravljeni     ...sem nov na formu in mam uprasanje glede mojega mopeda

tomos standard 25: http://admin.tomos.s...ts catalgue.pdf

torej, končna hitrost je 25kmh, kar je zame (mulca   :grim ) premalo...sepravi sem temo ustvaril zaradi predelave, hitrost bi povecal do max 40kmh, več ne saj bi bilo potem že preveč očitno da je motor predelan,(tudi zaradi policije) ...prosil bi za kaksne koristne (prizkušene) nasvete, kupljen ni biu dolgo nazaj, prevoženih je okoli 600km...moped naj bi imel elektronsko blokado, ter zaprt (del) avsupha.., sam se na te stvari ne spoznam prav preveč, ampak se bom iz izkusen se najvec naučil ... 
      hvala vam 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!