Skoči na vsebino

Maxi Scooter, neznano a privlačno


likemaxiskutere

Priporočene objave

Hojla,tudi jaz sem prišel med tiste,ki že težko dvignejo nogo preko sedeža,bolečina v kolku me je spomnila,da moram nekaj storiti.Prodal sem čoperja in sedaj si ogledujem maxi skuterje.Odločil sem se že ,da enovaljni odpadeje že v štartu,torej Burgman 400 ni v igri,zanimajo me honda sw obe varianti 400 in 600,še najraje to zadnjo,in pa burgman 650,prej sem vozil yamaho virago 1100 in mi teža motorja ni delala kakih težav,zato bi burgman 650 obvladal,sem ga že poskusil.Najbolj me skrbi,ker ne poznam notranjosti mašin in teh menjalnikov,skuterjev je ogromno ampak se mi zdi,da je vse pripeljano iz Italije ,Ali mi lahko kdo svetuje na kaj naj bom pozoren pri nabavi,honde me nekako ne skrbijo,ker sem že nekaj prebral po raznih forumih,mika pa me burgman.o njem pa sem slišal že marsikaj glede menjalnika.Rad bi izkušnjo iz prve roke,prodajalci itak samo hvalijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,tudi jaz sem prišel med tiste,ki že težko dvignejo nogo preko sedeža,bolečina v kolku me je spomnila,da moram nekaj storiti.Prodal sem čoperja in sedaj si ogledujem maxi skuterje.Odločil sem se že ,da enovaljni odpadeje že v štartu,torej Burgman 400 ni v igri,zanimajo me honda sw obe varianti 400 in 600,še najraje to zadnjo,in pa burgman 650,prej sem vozil yamaho virago 1100 in mi teža motorja ni delala kakih težav,zato bi burgman 650 obvladal,sem ga že poskusil.Najbolj me skrbi,ker ne poznam notranjosti mašin in teh menjalnikov,skuterjev je ogromno ampak se mi zdi,da je vse pripeljano iz Italije ,Ali mi lahko kdo svetuje na kaj naj bom pozoren pri nabavi,honde me nekako ne skrbijo,ker sem že nekaj prebral po raznih forumih,mika pa me burgman.o njem pa sem slišal že marsikaj glede menjalnika.Rad bi izkušnjo iz prve roke,prodajalci itak samo hvalijo.

pogovori se z @x_raiderjem, Ivan ti bo znal svetovati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen likemaxiskutere ...

torej če te zanima  glede burgmana 650 sem ponosen lastnik 650 executiv-a že cela 3 leta in vem da na drugega ne bom šel .. nekaj mnenj smo opisali na straneh kluba, nekaj ti pa lahko povemo tudi lastniki sami .. v našem klubu ali pa družbi lahko rečem da v večini primerov prevladujejo burgmani, ker so poleg moči tudi okretni, komot in z zadosti prostora za shranjevanje ... je pa res da je to odvisno od vsakega posameznika, kako na stvar zgleda .. lahko pa ti povem v tolažbo, da je nekaj naših kolegov pripeljalo Burgmane iz Italije in jim odlično služijo .. vsak motor ko greš na ogled in po možnosti še poizkusno vožnjo ( kot motorist pa še posebej ) zaslišiš po zvoku če je vse OK.. poleg tega če ima servisno knjižico , ali pa da lahko govoriš še s serviserjem, je toliko lažje in enostavnejša odločitev za nakup .. pa četudi v tujini nekdo prodaja za nizko ceno , se je treba vprašat, ali je potrebno zavreči tako ponudbo, ker v vsakem primeru z majhnim dodatnim vložkom imaš lahko odličen maxiscooter ... in ponavadi pri Burgmanu ni velikih stroškov za vzdrževanje .. razen tistih rednih .. to pa je spet odvisno od vožnje, koliko ga "teraš"  in ostalega .. ampak v osnovi je pa vse odvisno od tebe..  pa ugoden in dober nakup .. in ob priliki se nam pridruži... več pa na naši strani www.maxiscooter.si 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se še sam oglasim ,če si bil ali si motorist skuter ni glih dobra izbira sploh če imaš težave z kolki ,ker sediš na skuterju kot na gajbici in vrjemi da hrbtenica in križ trpita.

 

Sam sem bil lastnik Burgmana 650 pa sem že imel nekaj motorjev in jih še imam pa bom iskren sem bil zelo razočaran.

Ker imam rad hitrost to ni to ,pover tipka ni haska ,veterne zaščite ni prave piha do nezavesti pa sem imel 07 let z nastavljivim  vezirjem po ovinkih non stop riba po glavnem stojalu,pa še bi lahko našteval pa nima smila ,da koga ne užalim več lahko na ZS.

 

Naredil sem cirka 3500km in skuter dobro spoznal edino pozitivna stran je daljši ovinek se da lepo peljat.

 

Največja fora je pa ta da sem kupil skuter v veri ,da bo žena sedela komot zadaj in ,da bova šla na kakšno dolgo turo in sma šla  pa vam povem ,da se raje usede na cestaka ki ima poličko od sedeža pa gre z mano kdo bi verjel smo si pač različni....

sam vem da na maxsiskuter nikoli več .....

 

( To je smo mneje bivšega uporabnika)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Res je brotherr6. Tud sam bom verjetno šaltal nazaj na motor, če se bom za to odločil, bo moja Majesty z 6000 km na prodajo. Na splošno sem zadovoljen. Vožnja tipa chopper tako po hitrosti, kot po položaju. Ampak razmišljam, da bi zadevo opustil. Ali prešaltal na motor ali šel ven iz teh vod. Je pa res da so zaprti ovinki jeba, tako na scooterju, kot čoperju, niso te ceste za to namenjene, bolj za motor.

Popravljeno . Popravil map
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za naše ceste, predvsem regonalke, se mi zdi najbolj primeren KTM Duke. Z setom kovčkov je lahko tudi potovalnik po balkanu, predvesem če se voziš po regioanalkah. Bolj važna kot udobnost je vodljivost in stabilnost v ovinkih, ne pa končna hitrost. Vetrna zaščita pri teh hitrostih je tud bolj ko ne mit za stare fotre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se še sam oglasim ,če si bil ali si motorist skuter ni glih dobra izbira sploh če imaš težave z kolki ,ker sediš na skuterju kot na gajbici in vrjemi da hrbtenica in križ trpita.

 

 

Ravno zaradi Kolkov sem moral zapustiti motor in skuter je bila idealna rešitev za mene.Pri sedenju  mi ne trpijo kolki še manj pa hrbtenica.Verjemi če imaš kolke fuč tako kot jaz ne boš več mogel zajahati svojo  Hondo in prehiteti kavasaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa ravno drugačne izkušnje. Sicer me ne mučijo kolki, ampak na scooterju si ko  na choperju. Bolj ravno, noge na prej, posledično sediš bolj na riti, kot na kakem potovalnem motorju, kjer je teža malenkost bolj na rokah. In ravno tle začne hrbtenica bolet, za primerjavo, na super športniku te ne bo. Upam da zastopiš, kar mislim povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

likemaxiskutere ne nasedaj takšnim izjavam,predlagam ti da se z nami zapelji in probaj čim več maxijev, mi ti bomo radi odstopili sedež da boš probal katera pozicija in kateri maxi ti najbolj odgovarja, meni osebno tudi  boli križ v vw zato ga ne vozim, vsak maxi ima drugačno pozicijo sedenja isto kot cestaki, potovalci, enduro in še kaj, pol pa vidim deda od 190 cm na najmanjsem skuterju in jamra kako je neudoben :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem imel burgmana 650 višina 186 vrjetno prevelik nima veze, pa prej probal ,hondo in ostalo pa vsi vprek vpijejo kupi burgmana to je to,pa vam povem fantje motoristi to ni to žal vsaj zame ne :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz kupim motor in avto tisti kateri mi paše na rit in v katerem se dobro počutim, ne pa kaj drugi pravijo! Jaz ti pravim da namesto motorja kupi traktor in se to pomožnosti Zetorja :P, jaz vedno pravim vsakemu svoje jaz osebno uživam na maxiju in še nevem kako lahko drugi jamrate in pljuvate, je to moje zadnje motorno kolo ki bo pri hiši!

Popravljeno . Popravil zokid
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz kupim motor in avto tisti kateri mi paše na rit in v katerem se dobro počutim, ne pa kaj drugi pravijo! Jaz ti pravim da namesto motorja kupi traktor in se to pomožnosti Zetorja :P, jaz vedno pravim vsakemu svoje jaz osebno uživam na maxiju in še nevem kako lahko drugi jamrate in pljuvate, je to moje zadnje motorno kolo ki bo pri hiši!

Točno tako!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz kupim motor in avto tisti kateri mi paše na rit in v katerem se dobro počutim, ne pa kaj drugi pravijo! Jaz ti pravim da namesto motorja kupi traktor in se to pomožnosti Zetorja :P, jaz vedno pravim vsakemu svoje jaz osebno uživam na maxiju in še nevem kako lahko drugi jamrate in pljuvate, je to moje zadnje motorno kolo ki bo pri hiši!

Poglej zgoraj kaj sem napisal v oklepaju in ne pluvam mam tu Zetorja pa je dokaj udoben pa še končna hitrost je ista :evilgrin: 

 

drugače je brezvezna debata tako je vsakemu svoje ,če pa še kdo hoče kaj več vedeti pa sem zgoraj napisal naj mi piše na ZS in izve vso štorijo Burgmana ki je baje včeraj bil prodan v savinjsko vrjetno in novemu lastniku v veselje želim vse naj naj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz kupim motor in avto tisti kateri mi paše na rit in v katerem se dobro počutim, ne pa kaj drugi pravijo! Jaz ti pravim da namesto motorja kupi traktor in se to pomožnosti Zetorja :P, jaz vedno pravim vsakemu svoje jaz osebno uživam na maxiju in še nevem kako lahko drugi jamrate in pljuvate, je to moje zadnje motorno kolo ki bo pri hiši!

Bravo ded, svaka čast, tako se govori !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo fantje in dekleta,ali mogoče kdo ve,če se pri nas v Sloveniji kdo ukvarja z Water transfer printing:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če najdeš majstra in boš po tem postopku "prebarval" motor bi ga pa res rad videl vsaj na slikah. Drugače pa za tiste ki ne veste kaj to je KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!