Skoči na vsebino

Faaker See


Jetam

Priporočene objave

tlele mas parkplac okol kerga jih pouhn spi. tud moji frendi s hd so tam, precej posebni na prvo žogo :) ampak če nisi komunikacijski analfabet boš hitr zrihtu.... šotorček sevede, loh pa tud na odprto
near Panoramaweg 2, 9581, Austria
https://goo.gl/maps/QTmcNEZdmY22

tegale npr neboš mogu zgrešit :) 

image.jpeg

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v četrtek, gor prišel okoli četrte ure, rezerviral dve demo vožnji (Fat Bob in Rod king classic). Za Fat Boba: Če bi ga kupil, lahko moja draga vse vibratorje pri bajti stran pomeče. Eno samo tresenje in komaj kaj vožnje - al pa jaz ne znam. Hitro po startu sem imel mravljince v nogah, balanca dokaj ozka, vožnja deluje nesigurno, skratka zame nevozno drgetajoče staro železo. Road king je bil precej bolj uglajen, čeprav še vedno tresoč, nisem pa se mogel navaditi na plošče in menjalnik na vago, pa tudi šipa mi je segala ravno pred oči. Od vseh do sedaj me je navdušila le lanska vožnja z V-Rodom, pa še tam le agregat, ki zelo lepo potegne, položaj sedenja pa pač za mazohiste (pa vozim čoperja).

Vzdušje spet krasno, malce preglasno, ampak to pač sodi zraven (ljudje se vsedejo zraven ceste, pijejo pivo in samo gledajo in poslušajo)

Pogledal sem še Indiane in Victorye, pa so bile v glavnem predelave, se spet vsedel na svojga Ve-eNa in zadovoljen z njim počasi odpujsal domov. Pa drugo leto spet.

Lani sem bil v nedeljo, pa so na veliko pospravljali, ob 12. pa so že odpirali cesto za čivile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal provokativno..., ali je kaj (in kje da ne zgrešiš) pomebnega za videt? Ali je samo štanti, kot na novoletnem, pa pač s priokusom motorjev (polno teh)? 

Če ne, je to pač sejem kot sejem, gužva ljudi (in motorjev namesto avtov).

Drugače je bilo pa lepo videti toliko ljudi in motorjev na kupu. Sprašujem se ali sem kaj zgrešil...

Me je pa presenetilo število motoristov v kratkih hlačkah in majčkah, pa ne samo na promenadi, tudi na cesti. Pa da so bili vsi sprehajalci brez opreme, in tudi nobene na motorjih, razen čelad. Kot da so bili vsi kratkohlačniki na motorjih ali pa kemperji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

 

Jutri se odpravljam, pa me zanima kje parkirati in kje je kakšna dobra plaža :)

 

Grem prvič, nekaj sem Googlal, sam vseeno vprašam vas, ki ste že bili, ker eno je Google drugo so življenjske izkušnje.

 

Za vse info, hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je "vse" privat in ograjeno, tako da če najdeš kakšno dobro plažo...

Jaz sem se parkrat kopal "za cesto" (par klopc in malo trave) . Ko je HD srečanje se da parkirati ob cesti, kako je v "normalnem" stanju pa ne vem (verjetno na parkirišče 300-400 m stran) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Vsi ki ste sli en krog okoli jezera vas je skoraj zagotovo v objektiv dobil www.stormphotos.fr Svojo sliko najdete na njihovi strani. Printscreen je đabe, dobra resolucija 10€, hq 15€ ?

Screenshot_20190906-230309~01.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!