Skoči na vsebino

Štajerska via portorož ali??


pitstopservvv

Priporočene objave

Torej vožnja štajerska via portorož, vikend...,,zadnjič objavlam kaj tu gor, ker tukaj nekoga dobit na cesto na skupno vožnjo je samo čudež...glasni ste kar se tiče čvekalnice in ostalega ko pa nekoga vprašaš če se gre kdo furat med vikendi pa ni ne duha ne sluha dobenga!!Zaradi mene lahko sami date predlog za relacijo, se peljem, sploh ni problema! :klicaj:

 

Potem se samo še izbrišem iz te strani, tipično nam slovensko podobno, lapanje, šinfanje in faušija..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vožnja štajerska via portorož, vikend...,,zadnjič objavlam kaj tu gor, ker tukaj nekoga dobit na cesto na skupno vožnjo je samo čudež...glasni ste kar se tiče čvekalnice in ostalega ko pa nekoga vprašaš če se gre kdo furat med vikendi pa ni ne duha ne sluha dobenga!!Zaradi mene lahko sami date predlog za relacijo, se peljem, sploh ni problema! :klicaj:

 

Potem se samo še izbrišem iz te strani, tipično nam slovensko podobno, lapanje, šinfanje in faušija..... :glare:

 

To si pa tak trofo, da ne bi mogo boljše!

Problem je v tem, da imaš relacijo, če bi se vozil na kavo, potem bi imel kandidatof puno.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vožnja štajerska via portorož, vikend...,,zadnjič objavlam kaj tu gor, ker tukaj nekoga dobit na cesto na skupno vožnjo je samo čudež...glasni ste kar se tiče čvekalnice in ostalega ko pa nekoga vprašaš če se gre kdo furat med vikendi pa ni ne duha ne sluha dobenga!!Zaradi mene lahko sami date predlog za relacijo, se peljem, sploh ni problema! :klicaj:

 

Potem se samo še izbrišem iz te strani, tipično nam slovensko podobno, lapanje, šinfanje in faušija..... :glare:

Glede na prisrčno vabilo neznancem, se bo kandidatov kar trlo.... pa eni iz tega foruma delajo po 5000 kilometrov mesečno. Očitno v drugi družbi.

 

Drugače pa najdeš kup prijaznih povabil v tej temi, ki je prav na vrhu rubrike "On the Road & Off Road...." 

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tudi res, da je veliko motosvetovcev, pomoje polovica iz ljubljane, oz. vse kar je južno in zahodno od nje, Štajercev ni tukaj veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebom dramatizirau in razpravljau na forumu, povabilo je kakor vzameš, dobenega osebno ne kritiziram in napadam,on the road in off the road spremljam kar redno, pokaži mi eno pametno povabilo tura od tam do tam plačam rundo.... zaradi mene ne rabim dolge ture. še bolše, kratke in druženje ob pijači na koncu ter spoznavanje novih ljudi....no problem....za vikend sem fraj, vsi predlogi dobrodošli, glede na to da bo počasi že september...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej član si že od 9. junija letos, pred odpiranjem te teme si sestavil dve objavi,

 

v povezavi  sem te napotil v temo "najava dnevnih voženj".

 

Mogoče bi tam preveril in se odločil za kakšno ponujeno vožnjo ali pa iz ciljev razbral kam se fantje in dekleta vozijo in jo na svojo roko mahnil tja.

 

LP Bajsi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebom dramatizirau in razpravljau na forumu, povabilo je kakor vzameš, dobenega osebno ne kritiziram in napadam,on the road in off the road spremljam kar redno, pokaži mi eno pametno povabilo tura od tam do tam plačam rundo.... zaradi mene ne rabim dolge ture. še bolše, kratke in druženje ob pijači na koncu ter spoznavanje novih ljudi....no problem....za vikend sem fraj, vsi predlogi dobrodošli, glede na to da bo počasi že september...

 

Vožnje v skupini so ena najbolj nevarnih moto zadev. Sam se ne znaš peljat in uživat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vožnja štajerska via portorož, vikend...,,zadnjič objavlam kaj tu gor, ker tukaj nekoga dobit na cesto na skupno vožnjo je samo čudež...glasni ste kar se tiče čvekalnice in ostalega ko pa nekoga vprašaš če se gre kdo furat med vikendi pa ni ne duha ne sluha dobenga!!Zaradi mene lahko sami date predlog za relacijo, se peljem, sploh ni problema! :klicaj:

 

Potem se samo še izbrišem iz te strani, tipično nam slovensko podobno, lapanje, šinfanje in faušija..... :glare:

 

:slap:

 

Fant, evo ti dam jaz link kjer smo se zmenili za furo.... na koncu nas je bilo 10 motorjev mislim da  :grim

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/37496-z-mesana-sekcija-ms/page-110

 

 

Zdej pa še nekaj drugega.... glede na to, kako "prijazno" si napisal svoj post, verjamem da tudi v bodoče ne boš imel nobenega za vozit se  :grrr   Ne moreš kr uletet z eno temo in tam najprej "spljuvat" ljudi ki so prisotni na MS forumu, potem pa od njih pričakovat skupinsko vožnjo...

 

Član MSja si od 9 junija letos... in pričakuješ da boš imel celo gardo ljudi ki se bojo hotli vozit s tabo, kadarkoli boš ti to hotel??  Pa ne ide to tako sine...  :grrr

 

In kot ti je bajsi povedal, za to imaš namenjeno temo (ki verjamem da je nisi videl, ker si se premalo potrudil), kjer so prav lepa povabila za dnevne fure.... 

 

ps. res misliš da koga briga tukaj, če je to tvoja zadnja objava in če se boš izpisal iz foruma??  Ne pozabi izpisnice oddati Cufi....

 

pa brez zamere...

 

lp,

mz 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa čist vseeno če se kdo fura z menoj ali ne,pravzaprav se tak najraje sam peljem, jezn sem edino , če se nobedn pacijent vmes ne najde , da bi dal za rundo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej bodte nesramni,jaz bom šu s tabo do Vikija,pa na Ride pa Rakitno,kam dlje se pa ne upam,da ne srečam Snecerja ker pol bo to že skupina,Snecer pa je v skupini nevarn :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razmišljal da bi do Istanbula skočil za en podaljšan vikend  pa iščem enega zagnanega kompanjona kot si ti.....tu gor so res sami ''kofe dirkači'' in nakladači. Če bo vreme dobro kazalo jo lahko še čez Bolgarijo in Romunijo nazaj mahneva, dan gor ali dol.

 

Do Portoroža se ne splača škornjev natikat. Kaj praviš????

Z veseljem se pridružim. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razmišljal da bi do Istanbula skočil za en podaljšan vikend  pa iščem enega zagnanega kompanjona kot si ti.....tu gor so res sami ''kofe dirkači'' in nakladači. Če bo vreme dobro kazalo jo lahko še čez Bolgarijo in Romunijo nazaj mahneva, dan gor ali dol.

 

Do Portoroža se ne splača škornjev natikat. Kaj praviš????

 

 

Pol pa še mojo kazen plačaj, da ne bom čakal 5 let! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!