Skoči na vsebino

Makedonija + EX YU


Banek

Priporočene objave

Tudi meni je všeč, zelo lepo in koristno si tole opisal, vsaka čast. Ste si pa privoščili res dolgo turo. Če bo kdo organiziral kako krajšo, mogoče brez jadransko - bosanskega dela, bi se zelo rad pridružil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Naš letošnji plan je ogled Makedonije in Srbije. Na forumu sem prečekiral precej zanimivih napotkov a vseeno bi želel še najbolj frišne informacije glede prenočiš. Na pot nas gre 7 maxiscooterjev oziroma 9 oseb. Kot prenočišče iščemo hotele oziroma motele, penzione, hiše z več sobami. Lokacija prenočiš naj bi bila čim bližje dogajanju -centru. Veliko nam pomeni varnost, oziroma garaža pa če tudi je za plačat kak € več, ter čistoča.

 

Prenočišča potrebuje v naslednjih krajih :

 

Ohrid

Kičevo

Skopje

Nekje med Negotin in Novi Sip - Kladovo

Nekje med Smederevo - Kovin

 

 

Hvala za namige

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kladovo- hotel Aquastar Danube, malce dražji, mopedi pred recepcijo, hotel je ograjen, varovanje 100%

Po informacijah je tudi v bližini Donjega Milanovca odlična izbira hotel Lepenski Vir

 

 

post-8405-0-81994800-1390210190_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš v oštarijo na večerjo, pa še kelnarja vprašaš, če ve kje je kakšno prenočišče, ker je velik privat sob. Jaz sem zmeri tko prišel do spanja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in to je tudi najcenejša varianta ponavadi...

 

Za ex yugo res ne rabiš NIČ planirat v naprej... kar se tiče prenočevanj pa sploh ne... enostavno, ko se naveličaš vozit, uporabiš MARJev recept...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš v oštarijo na večerjo, pa še kelnarja vprašaš, če ve kje je kakšno prenočišče, ker je velik privat sob. Jaz sem zmeri tko prišel do spanja.

 

Tako nekako sem tudi jaz letos naredil :)

 

Drgač pa ob Ohridu imaš ogromno apartmajev, motelčkov itd. 

 

ps. Sej sem prebral da iščeš motele, ampak če ti slučajno misel preide na kemp, se jih izogibaj ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za namige. Itak mi je jasno, da je najlažje vprašat črpalkarja oziroma natakarja. Vseeno pa sem želel dobit namig nekoga, ki je bil dol in sam probal hotel ali penzion - v stilu jaka ATV. Balkana smo tudi mi kar nekaj prevozili in poznamo zadevo. Vemo, da je Ohrid turistično mesto in da mrgoli prenočišč a ker  je sedaj zima, no naj bi bila  :closedeyes:  sem želel kak namig v stilu : xxxx penzion- hotel urejen ima varovanje za motorje (in tisto kar ti ostane v srcu iz potovanj) gazda je z nami spil šljivo oziroma smo debatirali pozno v noč ...blabla - tista domačnost, ki je pa ne najdeš v vsakem penzionu ali hotelu, čeprav se zavedam in poznam narod in vem da so res topli in veseli tvojega prihoda.

Motozajebant - hvala za namig. Kampov po Balkanu ne iščemo in nas ne zanimajo, še posebno glede na njihove ugodne cene prenočišč. Raje imamo sobo s posteljo in toplim tušem pri roki posebno po dolgih prevoženih kilometrov.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel Dislievski. Moderne sobe, cena 17,00€ po osebi, 4,00€ doplačilo za zajtrk. Lastnika sta dva brata (vsak pol hotela), je pa Duško- leva stran bolj prijazen. Priporočam.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!