Skoči na vsebino

Prehitevanje zelo počasnih vozil preko polne črte


Fantocci

Priporočene objave

Pravkar, Xebec pravi:

stari majkemi, ti še, ko te žena jaha jamraš o mitas

Ja....res je razocaranje nepopisno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Jakaho pravi:

Se pravi da ce se nekdo s kosilnico vozi po mojem pasu...5km je polne crte..morem za njim vozit lepo 5km na uro ? tudi mi smo se ucili da traktorje, vilicarje, kolesarji itd lahko prehitis cez polno crto-ce je varno :)

Saj tudi sedaj lahko. Samo nihče te ne sme videti :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

Traktor lahko prehitiš tudi čez polno črto ali ob znaku za prepovedano prehitevanje. Ker ne gre za prehitevanje, ampak vožnjo mimo.

Ne da se mi po zakonu brskat :P  ... upam, da se bo @Borutt oglasu .. on ma vse zakonsko zakonske členaste člene v malem mezincu  :P

 

 

Sem vprašal mezinec; pri prehitevanju se obe vozili premikata v isto smer, pri vožnji mimo eno vozilo stoji. 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Ma lahko tudi kombajn prehitiš, važno da te nihče ne vidi :P

Evo tule sem dve mraule na biciklu skenslou :D

15284986_1234058536663696_48138949726246333_n.jpg.5c380525aba04d998211bedaefc9db53.jpg

 

Teh glupih Angležev pa ne bom nikoli razumel. 

pred 23 minutami, Xebec pravi:

stari majkemi, ti še, ko te žena jaha jamraš o mitas

Za njegovo punco skrbijo ilegalci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Sem vprašal mezinec; pri prehitevanju se obe vozili premikata v isto smer, pri vožnji mimo eno vozilo stoji. 

če počim mimo njega 300 in on se premika, je praktično pri miru ... sj se tut zemlja premika, tut če je čist pri miru :huh:

torej, analizirimo to ... on se pelje 50 pri omejitvi 50, js ga počm dol 100 ... če razumemo matematično, on stoji, js pa po omejitvah mim njega ... :huh: 

mogoče ne razumem prav :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

torej, analizirimo to ... on se pelje 50 pri omejitvi 50, js ga počm dol 100 ... če razumemo matematično, on stoji, js pa po omejitvah mim njega ... :huh:

Ja, to je isto, kot če bi stal, ti bi pa šel s 50 mimo. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, maus said:

če počim mimo njega 300 in on se premika, je praktično pri miru ... sj se tut zemlja premika, tut če je čist pri miru :huh:

torej, analizirimo to ... on se pelje 50 pri omejitvi 50, js ga počm dol 100 ... če razumemo matematično, on stoji, js pa po omejitvah mim njega ... :huh: 

mogoče ne razumem prav :hmm: 

Dobra :D:D:D

Sam moraš pazit da ne počiš mim s 105 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

če počim mimo njega 300 in on se premika, je praktično pri miru ... sj se tut zemlja premika, tut če je čist pri miru :huh:

torej, analizirimo to ... on se pelje 50 pri omejitvi 50, js ga počm dol 100 ... če razumemo matematično, on stoji, js pa po omejitvah mim njega ... :huh: 

mogoče ne razumem prav :hmm: 

Ne bo šlo; ti se držiš omejitev :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Ne ce vozis mitas...kolk vidim dami in snecer...drugih ni opazit si lastiti cele ceste!

Drugi si lastite maline :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

zid je črta :mad: 

Točno to. Po nesreči se je znašel na napačni strani zidu, pa ni mogel več nazaj...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!