Skoči na vsebino

Prehitevanje zelo počasnih vozil preko polne črte


Fantocci

Priporočene objave

Verjeli ali ne, pred malo manj kot 30 leti, sem kupil 20 let starega fička od gospe pri 80 letih. Ko sem ga peljal domov sem tiščal gas do konca pa ni šlo več kot 70 - 75 km/h . V Petrovčah me je ustavil policist, ki je nekaj časa vozil za mano in me oglobil zaradi oviranja prometa, če prav sem mu dopovedoval, da avto pač ne gre hitreje in da sem ga ta trenutek kupil. Dobil sem še globo, ker nisem imel prve pomoči, pa še spremstvo do pumpe, kjer sem jo kupil in mu jo pokazal, potem me je pa pustil pri miru. Jebiga, torej tudi počasne kaznujejo :SS

navadno zavajanje soforumašev...če boš pa vprašal ti bom pa še obrazložil ..  :P  :lol:

 

Posipam se s pepelom in sem zadnjič preko polne prehitu tovornjak, ki se je peljal cca 40 km/h in me je full "peskal". Vendar sem to naredil z zavedanjem, da če me dobijo na licu mesta, bom moral plačat kazen, ki bi stala manj, kot da mi tovornjakar "olupi" celo masko in celo razbije luč (kar se mi je že zgodilo, vendar sem to opazil kasneje).

 

To sm pa resno napisal :P

kamnolom in separacija pred senožečami...kamion bi moral imeti pesek na kesonu pokrit s cerado - pa ga nima noben ..in ta pesek ostaja na cesti ... nevarno početje , ki pa ga policija ne kaznuje zgleda..

 

Je potreben. Kolona vozil so tri ali več vozil. Stannje pri nas pa je slovensko...

tako je samo pri nas , ker imamo dvojino..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se bat, najprej ti morajo prepovedat vožnjo :D

 

 

Danes sem ovire ki so vozile 20km/h prehiteval čez polno črto s hitrostjo preko 25km/h. A sm objestnež? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj se bo pobiralo samo motorje, ker zasedejo manj prostora kot avto. To je racionalizacija, saj je potrebno plačati parkirni prostor. Sedaj pa gasa, da bo država pobirala motorje in jih barvala v modro, rdeče, rumeno in ostale barve državnih služb. :grim  :grrr  :K  :blush:  :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno prehitevanje preko polne črte, je pa vožnja preko polne črte po nasprotni strani skoraj meni v naročje. Da ti j... vse po spisku, teleban z rdečim versysem 1000 in še nekdo z neko ropotarnico za njim. To je bilo danes popoldne nad Vikijem v smeri proti severu. Ta prvi je še poseben model, saj je že skoraj polagal ovinek na moji strani. Da ni spet kakšen anglež zalutal k nam. Jao nam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno prehitevanje preko polne črte, je pa vožnja preko polne črte po nasprotni strani skoraj meni v naročje. Da ti j... vse po spisku, teleban z rdečim versysem 1000 in še nekdo z neko ropotarnico za njim. To je bilo danes popoldne nad Vikijem v smeri proti severu. Ta prvi je še poseben model, saj je že skoraj polagal ovinek na moji strani. Da ni spet kakšen anglež zalutal k nam. Jao nam.

Ja tej na Kawah so spljoh objestneži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal je znamke, ker rdečega versysa 1000 ni :-)

Snecer?! Rdečega imaš v Kawasaki reklami - pobegnite skupini versys - junijski Motorist.. Razen če ni tisto rdeča, pa delajo tudi vijolčne, ali pa rjave, skratka kar ene barve... Samo to ni tema, zakaj ne bi imel kawasaki motorina, sorry.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orange burnt, mel to farbo prej, ni rdeča :-) saj nam rdeco

ver1000 ma koliko vem belo, crno, oranžno in grafitno. 2 barvi na letnik.

Po moje je kaj drugega videl, pač strah ima velike oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če jaz snifnem, mam tud plavo gsko :-)

Aaaaa zato si tolk alergičen na bmfe..... :kva1: .........kolega,treba bo nehat snifat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ravno prehitevanje preko polne črte, je pa vožnja preko polne črte po nasprotni strani skoraj meni v naročje. Da ti j... vse po spisku, teleban z rdečim versysem 1000 in še nekdo z neko ropotarnico za njim. To je bilo danes popoldne nad Vikijem v smeri proti severu. Ta prvi je še poseben model, saj je že skoraj polagal ovinek na moji strani. Da ni spet kakšen anglež zalutal k nam. Jao nam.

 

Tale 2 sta mene prehitela, prvi je bil na Hondi in ne Kawi, zadaj pa neka ropotarnica kot si napisal. Nekje pri Razdrtem sta obrnila in nazaj, aja Italijana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopuščam možnost napake pri razpoznavanju poševnookih replik pravih motorjev. Meni so vsi enaki. Kot tisti japonec, kateri se sprehaja po Postojni. Šele, ko sem ga videl na različnih lokacijah v različnih oblačilih ob skoraj istem času, sem pomislil, da pa le ne gre za enega in istega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadeva sodi zihr v to temo in sicer, VSE JE STVAR GLEDIŠČA.

 

*Point of view nr.1: Hrvatska milicajka citiram:

Gospodine Dami, više puta ste vozili preko pune crte i suprotnom trakom, preticali više automobila zajedno, mogli ste poginuti prilikom sudara sa suprotnim vozilima, nadalje ste slalomirali između vozila i preticali po desnoj strani. Kazna vam dođe oko 3000kuna.......

 

**Point of view nr.2: Hrvatski milicajac citiram:

Hahaha, hihihi, hohoho.....

 

***Point of view nr.3: gospodine Dami:

(v mislih) pi...a ti materna, pa tis neumna ko noč, mimo stoječih avtov na meji sem se z nogami poganjal 5km/h, kako bi lahko poginu od "suprotnih" vozila, če ni bilo nikogar nasprot, saj ti in tvoj kolega vestno gledata v osebne izkaznice, predvidevam da imaš 5 sekundni spomin, pa moraš večkrat pogledat. Če že opravljaš brezpredmetno delo, vsaj ne bodi butl zraven. aja, kolko biciklistom si natvezila isto pravljico?  izjavil pa sem: izvinite gospođo...sledeči put ču da pripazim :D

 

Tak je z zakoni, ki jih pišejo rišejo, tisti, ki se večinoma vozijo v spremstvu modrih luči in prejemajo hudo visoke plače :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je skrb za slehernega udeleženca v prometu. Kaj te brigajo tiste njihove kosmate kune. Glavno, da si preživel vojno stanje njihovih cest. Pošlji ji kakšno bomboniero. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlji ji glavni dobitek ... mene :kva2:

 

aja .. ne prehitevat čez polno črto, ker je kaznivo .... :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlji ji glavni dobitek ... mene :kva2:

 

aja .. ne prehitevat čez polno črto, ker je kaznivo .... :P

Skupo če te ona platit :D

 

nism prehiteval, sm se odrival z nožicami....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj si meu sopotnico ... pa bo šla ona za balanco .. ti bi pa gurau preko polne črte ... a to je kanivo :? ... guranje mimo kolone :? ...

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj si meu sopotnico ... pa bo šla ona za balanco .. ti bi pa gurau preko polne črte ... a to je kanivo :? ... guranje mimo kolone :? ...

 

:krneki:

je zlo odvisno: če je oblečena pa guram, mislim da ne...

če bi bila pa naked varianta, pa jst gural? Hm sej veš, hrvatska je zlo katoliška država......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No obrazloži  :P

tolio let nazaj te niso ustavili policisti ampak miličniki ... zmagu sm ...triumfiram..   :hooray:   :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!