Skoči na vsebino

ForU2

Priporočene objave

Na, celo sezono sem se tja odpravlala, pa nisem vedla kako bi najbolj optimalno skombinirala. Takoj ko bo vreme, te skopiram ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker sem že avtor te teme....si bom dovolil malo samoreklame ;)

 

Prenovil sem svojo spletno stran....kritike, takšne in drugačne, so dobrodošle! :OK:

 

http://www.moto-potepuh.si/

 

Lp

 

Če je komu všeč, naj me kontaktira....za motoriste poseben popust.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ja, če sprašuješ splošno...

Letos naj bi bil glavni "odklop" po Ex-Yu....25 let je minilo, ko sem trgal JNA cunje v Raški in Novem Pazarju, kot šofer  :yea1:

Preko Bosne, malo Srbije, glavnina bo ČG in po jadranki nazaj gor (vključno z namakanjem)....vmes še skok do Mostarja. Vse skupaj nekje 8dni.   Uf, če bi bil denar in čas....

 

Da pa ne bo čisto  :topic: zagotovo spet par dni okoli Salzburga, tokrat na drugo stran....še malo na nemško stran pogledat  :OK: .

....pa obvezno še kaj Dolomitov in na Veliki Klek, če ne bo že v sklopu kakšnega drugega potepanja.....No, to je pa že bolj za eno drugo temo....o planih :rolleyes:

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem že avtor te teme....si bom dovolil malo samoreklame ;)

Prenovil sem svojo spletno stran....kritike, takšne in drugačne, so dobrodošle! :OK:

 

http://www.moto-potepuh.si/

 

Lp

Če je komu všeč, naj me kontaktira....za motoriste poseben popust.... .)

 

Jst imam eno kritiko - in to je;

Da imaš lepšo spletno stran kot jazhehehehe... :O:P:D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Letos je bilo spet treba malo pogledat...če je kaj novega... ;)

12.8.2015 sva šla....Šk. Loka.....Ljubelj.....Celovec....Feldkirchen....čez Turracher Hohe....Tamsweg....čez Obertauern....Radstat in v meni luštno naselbino, St. Martin am Tennengebirge.

http://www.stmartin.info/

 

Poiščeva prenočišče....bilo kar polno, a sva na turistični info točki dobila za 35€ z zajtrkom, kar luštno sobico in z zelo prijaznim gospodarjem. 

 

Naslednji dan greva do Salzburga na kavo....St. Martin......Abtenau.....Hallein....Salzburg. Ogledala se ga praktično nisva nič....gneča in vroče....Najdeva en simpatičen lokal na robu starega jedra in pokofetkava. Pristopi neka ženska, ki je prej s partnerjem sedela pri sosednji mizi. Pogleda tablico in veselo začne razlagati, da tudi z možem precej motorirata, a bolj spomladi in jeseni, zaradi narave dela. Tudi v Sloveniji sta že bila in pohvalila štajerska in primorska vina  :OK:  Na hitro jo vprašam, v katero smer iz mesta, saj nisem želel po isti poti nazaj (navodila so bila zelo dobra), in ona je spotoma še pokazala kar nekaj motoristom prijaznih odsekov cest v okolici. Mož je postal nestrpen, pa je morala končati prav prijetno moto-debato  :yes:

 

Nazaj sva šla v St. Gilgen.....Strobl....Bad Ischl....(obujala spomine izpred dveh let)....Bad Goisern....in desno po 166 nazaj v St. Martin. Časa je bilo še precej, a sva se namesto furanja odločila, da se greva še malo namakat v bližnje kopališče ....pametna ideja, ker je bilo super!

 

Napoved za soboto je bila slaba. Plan je bil še skok v Dolomite, ena nočitev in proti domu. A zaradi napovedi, sva se odločila, da greva v petek proti domu, a da skočiva še na Veliki Klek.

Tokrat sva šla iz severne strani iz Brucka. Super, le predrago in ob lepem vremenu vedno preveč prometa....a se da vseeno uživat.

 

Pot čez GG sem tudi snemal s kamero....a ni uspelo  :blush: .....Pa imam vzrok, da čimprej ponovim  :yes:

 

Nabralo se je dobrih 900 km in porabila sva skupaj slabih 300€.

 

 

post-18195-0-56824000-1440504005_thumb.jpg

post-18195-0-40593700-1440504013_thumb.jpg

post-18195-0-61617800-1440504025_thumb.jpg

post-18195-0-83479500-1440504034_thumb.jpg

post-18195-0-57840700-1440504053_thumb.jpg

post-18195-0-82579700-1440504062_thumb.jpg

post-18195-0-41438600-1440504071_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!