Skoči na vsebino

Z Motorjem do Lefkade 2013


motozajebant

Priporočene objave

Obema globok :notworthy: .

"Welcome to Albania.Hvala, ampak NE hvala! Upam, da je bilo to prvič, zadnjič in nikoli več." upam, da tele besede "pojesta" nama je bila Albanija všeč.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon besedi - k.u.r.c pa slovnica ;) važno da si nam opisal bistvo ;) čestitam, sam imam v mislih tud kako dolgo turo prihodnje leto, namesto morja :) bomo videli kak bo... Stranske torbe sta nepremočljive? Al mata kako pokrivalo?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotke 2. dan:

 

attachicon.gifDSC_0341.JPG

 

Lepo je prebrat tole, napisano iz srca, doživeto. Šteje da vidiš kaj novega in da se imaš lepo, kak butast komentar tule spregledaš :), šel je vajin čas, denar in volja mnenja drugih tu ne štejejo....

Tudi spomini na nekaj takega ostanejo lepi, tale slika zgoraj me spomnila :) leta 2009 je zgledal mejni prehod tako....

 

post-5783-0-86192100-1379574648_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon besedi - k.u.r.c pa slovnica ;) važno da si nam opisal bistvo ;) čestitam, sam imam v mislih tud kako dolgo turo prihodnje leto, namesto morja :) bomo videli kak bo... Stranske torbe sta nepremočljive? Al mata kako pokrivalo?

 

Matej, nisva imela pokrival za stranske torbe, tako da sta malo spustili :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dam vedno vse stvari v 100l vrečko za smeti v stransko torbo, jo parkrat omotam okoli robe in ne spusti dežja.

Pa še enostavno vse skupaj ven vzameš, ko greš v sobo.

 

Lep, iskren potopis :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden lepših potopisov v zadnjem času. Pohvale za slike in text!

 

Jaz dam vedno vse stvari v 100l vrečko za smeti v stransko torbo, jo parkrat omotam okoli robe in ne spusti dežja.

Pa še enostavno vse skupaj ven vzameš, ko greš v sobo.

 

Lep, iskren potopis :OK:

 

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Led je prebit. Zdej pa le tako naprej :OK:   Vsako leto kaka nova, daljša tura.

 

Zdi se mi, da smo bili istega dneva v Draču: torek, 10.9. S Frigotom sva se nastanila v hotelu Ilirija International.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej, nisva imela pokrival za stranske torbe, tako da sta malo spustili :)

problem je enostavno rešljiv, v stranske torbe najprej najlon vrečko, vanjo pa cunje...zdrži vse, preverjeno :D

 

aja, pa čestitke za varen in lep izlet, naslednjič pa manj po AC, je vsekakor bolj zanimivo. (no vsaj meni)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitke obema! :D

 

Fajn berljiv potopis pa fajne slike. Ce bi bla potovanja vedno popolna in bi vedno vse stimao u nulo, ne bi bila pol toliko zanimiva... Meni so moto potovanja ravno zato zanimiva, ko nikoli ne ves kaj te caka naslednji dan ;) so tudi trenutki, ko se pizdis in preklinjas pod celado, pa ti vseeno hodi na smeh ko se spomnis, kje si in kaj pocnes...

 

problem je enostavno rešljiv, v stranske torbe najprej najlon vrečko, vanjo pa cunje...zdrži vse, preverjeno :D

 

aja, pa čestitke za varen in lep izlet, naslednjič pa manj po AC, je vsekakor bolj zanimivo. (no vsaj meni)

 

Dami, to si vsak motorist sam pri sebi zeli da se ne bi po AC dolgocasil, skoda pa je, da tega sefi v sluzbi ponavadi ne razumejo, da bi rad imel kak teden vec na razpolago :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep potopis, mi je všeč.

Tudi jaz imam v bolj daljnem planu Grčijo, če bo...

Pa to, da je tudi tak "brencelj" lahko potovalni motor in to v dvoje, je zanimivo.

 

Mogoče bi še koga zanimalo, kako sta se domenila za tako pot, sta že od prej prijatelja ali morda tudi partnerja?

Saj pred leti sem tudi sam večkrat potoval z eno "prijateljico" pa nisva imela veliko skupnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je enostavno rešljiv, v stranske torbe najprej najlon vrečko, vanjo pa cunje...zdrži vse, preverjeno :D

 

aja, pa čestitke za varen in lep izlet, naslednjič pa manj po AC, je vsekakor bolj zanimivo. (no vsaj meni)

 

Dami, tudi meni ni kul se fjakat po AC, sam če uporabiš državo samo za tranzit, je to najlažje... Sicer bi lahko ubral opcijo s trajektom do igoumenitse, ampak je zadeva dosti dražja kot 800km AC ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep potopis, mi je všeč.

Tudi jaz imam v bolj daljnem planu Grčijo, če bo...

Pa to, da je tudi tak "brencelj" lahko potovalni motor in to v dvoje, je zanimivo.

 

Mogoče bi še koga zanimalo, kako sta se domenila za tako pot, sta že od prej prijatelja ali morda tudi partnerja?

Saj pred leti sem tudi sam večkrat potoval z eno "prijateljico" pa nisva imela veliko skupnega.

 

Vandrovec, mislim da je lahko vsak motor potovalni motor.... Imam kolega, ki potuje z R1 in mu je čisto kul :)

 

Kako sva se domenila za pot? Jaz sem hotel obiskat Grčijo, Damjana je bila za, pokazal sem ji pot in jo vprašal če je kul... Glavni cilj je bil Meteora in lefkada vse ostalo pa je bilo splanirano usput... Ubistvu je kul, k noben od naju ne komplicira preveč... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čes, eni pač mislijo da je fazer picikl... Sam pa sem mnenja da se da z vsakim motorjem dovol dobro peljat po vsaki asfaltirani cesti... Mi gre prav na živce da folk negativno komentira določene poste, če ti ni všeč se obrni in ne beri ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!