Skoči na vsebino

Priporočene objave

Spoštovani gospod Dr...Jakob.V petek14. 02.2014 sem na zbor mamutov potil krvavi pot na poti proti cilju.Med tem mučenjem pa me je negdo fotografiral kak se mučim.Tip je bil v črnem terencu, če sem prav videl.Vozil pa je nazaj v dolino .Zato bi te prosil ob tej priliki,da ga izslediš in prisiliš,da mi dotično sliko pošlje na moj mail,katergo dobi  na mojem ps

 

 

 

Sliko rabim kot dokaz,da sem bil res tam.Kajti moja drga mi ne vrrjame brez dokaza.Hvala

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Spoštovani gospod Dr...Jakob.V petek14. 02.2014 sem na zbor mamutov potil krvavi pot na poti proti cilju.Med tem mučenjem pa me je negdo fotografiral kak se mučim.Tip je bil v črnem terencu, če sem prav videl.Vozil pa je nazaj v dolino .Zato bi te prosil ob tej priliki,da ga izslediš in prisiliš,da mi dotično sliko pošlje na moj mail,katergo dobi  na mojem ps

 

 

 

Sliko rabim kot dokaz,da sem bil res tam.Kajti moja drga mi ne vrrjame brez dokaza.Hvala

Sem že na tem. Ti v kratkem sporočim. A se kej spomniš, je bil Mercedezov pa trije so bili not?

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že na tem. Ti v kratkem sporočim. A se kej spomniš, je bil Mercedezov pa trije so bili not?

Mislim ,da je bil merđo.Za dva sem siguren ,da sta bla not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da je bil merđo.Za dva sem siguren ,da sta bla not

post-1357-0-72755600-1393879950_thumb.jpgpost-1357-0-85425500-1393879958_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prebiranju zadnjih straneh sem dobila tak vtis vsega skupaj:

 

post-39035-0-59444100-1394026821_thumb.jpg

 

Ne splača se kregat  :P

 

 

 dr_Jakob, odlično si čuval moja očala (in hvala za palačinke .) ).

 

Hvala tudi najditelju (prihranil mi je nevšečnosti)  ob priliki ga vabim na čaj  ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stukrat bohlonej!

 

 

A je možno, da si bil med mamuti... pa da nisi imel poguma da bi me prišel pozdravit?

Gusar sam neki... jest sem v živo kot mamut.... tiho, vsa zmrznjena in zadekana ter letom primerno še kr dobr ohranjena... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisva se srečala zato ker sem jaz v soboto že ob pol dvanajst odbrzel v dolino.Če,bi vedu ,da pridete gor bi vas počakal.Se pa srečamo drugič. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skavti obstajajo precej casa in imena cet so precej zivalska,srne,vidre,lisice,mamuti,buldogi...

tabori pa izgledajo,kot opisuje v clanku.

skavti obstajajo precej casa in imena cet so precej zivalska,srne,vidre,lisice,mamuti,buldogi...

tabori pa izgledajo,kot opisuje v clanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skavti obstajajo precej casa in imena cet so precej zivalska,srne,vidre,lisice,mamuti,buldogi...

tabori pa izgledajo,kot opisuje v clanku.

Super, da so mamuti, super da imajo zbor pozimi in vse skupaj, ampak do sedaj so vsaj leta zimsko rajanje imenovali Mamutovo zimovanje ali kaj podobnega. Kot sem zasledil, so šele letos uporabili ime Mamutovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Vsi mamuti in mamutke, prosim vas, če lahko pomagate soMotosvetovcu.

Hvala.

Jaka

 

**********************************************************************************************

Pozdravljeni. Moje ime je Igor (člani/ce Motosveta me verjetno bolj poznate pod nikom Trojan69). Zaključujem 2. bolonjsko stopnjo študija sociologije na FDV in sem se v okviru magistrske naloge z naslovom Post-turizem: V iskanju nove avtentičnosti? odločil za obravnavo Mamutovanja kot študije primera na podlagi katere bom poskušal osvetliti ter praktično implicirati teoretski del pisanja.

Vse udeležence ter udeleženke Mamutovanja (oz. prej Slončkove Ringaraje) vljudno naprošam, če lahko v čim večjem številu izpolnite priloženo anketo ter mi z tem pomagate pri zaključku študija. Anketa je srednje dolga (čas reševanja cca. 5-8 minut) ter popolnoma anonimna.

Vnaprej hvala, Igor

 

Povezava do ankete:

https://www.1ka.si/a/45221

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dobr ga je naredu...

Ej a drug let sploh bo Mamutovanje™, k ni še nobene teme 2015 odprte???

Dejmo Ata kosmati Mamut mal migat! Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Janez, odlična montaža!

Privabi nostalgična občutja. 

 

Hvala za trud, da lahko zdej mi uživamo ob gledanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi na Mamutovanju 2015 uvedli nočno panoramsko vožnjo?

 

 1. V mojem šotoru je že letos nekdo (ali več njih) izvedlo panoramsko vožnjo . . . .  :naughty:

 2. "Janeza 1,2,3, za predsednika" . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!