Skoči na vsebino

Priporočene objave

a kakšni "štumfi" kot so uni za na avto gume ne obstajajo za motor? Ki tle na obali se da vozit celo zimo, samo vem da se cestne gume ne obnesejo na snegu.

(vse bolj me mika to maumotvanje samo si ga poskušam zbit z glave :D )

Mogoče bi pa tako tehniko uporabu :D 

Bike-Snow-Tires.jpg

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. a je to "odprtga tipa" miting ???  :eek:

 

težav z zaprtostjo ni.

oni gospod ki je l. 2012 po nerodnem rokovanju z jajčki salmonelo fasal ti lahko to potrdi.

bil je še posebej odprt!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težav z zaprtostjo ni.

oni gospod ki je l. 2012 po nerodnem rokovanju z jajčki salmonelo fasal ti lahko to potrdi.

bil je še posebej odprt!!!

 

 

... tud jest mal tuhtam, da bi prišel ...  :?

 

 

 

.

ps.

... sam prej moram še Dr. Jakoba mal povprašat, če se da tko zment, da bi za tisto "prijavnino" namest enih "solz pa slame, dobil rajš dvojne "solze" pa brez slame ... v izogib salmoneli ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sicer pa...

 

jaz sem že pripravljen...

 

dsc0143exposureresize.jpg

 

dsc0145exposureresize.jpg

 

dsc0146exposureresize.jpg

se opravičujem za OT ampak prvi tak motorček da ga vidim v uporabi, prau taki za hudi se mi zdijo, kot taprau motor sam mal manjši :D

 

Pa dobre zimske gume, pa pazi da si ne boš unga noža z nogo dol ruknu.

Kaj se voziš celo zimo?

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda msx 125 je pravi cartkani "pit-bike".

res da je majhen, toda na njemu se sedi presenetljivo udobno. skorajda kot na "tavelikemu".

z mojo sva se celo že skupaj peljala na izlet in razen malce manjših zmogljivosti od sicer vajenih ni bilo nobene pomanjkljivosti...

 

gume so m+s, tako da sem skorajda legalen za na cesto...

nič bat', nož je pripet k stopalki za sopotnika tako da ni bojazni da bi ga po nesreči dol sklatil.

 

ja, vozim se pa res praktično preko celega leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kakšni "štumfi" kot so uni za na avto gume ne obstajajo za motor? Ki tle na obali se da vozit celo zimo, samo vem da se cestne gume ne obnesejo na snegu.

(vse bolj me mika to maumotvanje samo si ga poskušam zbit z glave :D )

Mogoče bi pa tako tehniko uporabu :D

 

 

Ne vem, če bi bile vezice dobre, saj postanejo v teh ekstremnih razmerah na snegu in ledu krhke, posledično potem tudi počijo. Štrik okoli kolesa je boljša rešitev.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bi bile vezice dobre, saj postanejo v teh ekstremnih razmerah na snegu in ledu krhke, posledično potem tudi počijo. Štrik okoli kolesa je boljša rešitev.

 

 

LP Robert

preizkušeno z enimi vezicami iz enega materiala ne vem kerga...takoj popokale .. baje bi morale bit iz nečesa drugega pa dražje.. štrik je preizkušena stvar - a le če imaš prostor me vilicami in gumo...

drugač pa - krampa je zakon .....za vsak slučaj pa secret weapon s sabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preizkušeno z enimi vezicami iz enega materiala ne vem kerga...takoj popokale .. baje bi morale bit iz nečesa drugega pa dražje.. štrik je preizkušena stvar - a le če imaš prostor me vilicami in gumo...

drugač pa - krampa je zakon .....za vsak slučaj pa secret weapon s sabo...  :kva2:

 

 

:eek: :eek: :eek:

 

post-38837-0-32361200-1385811178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

dobr poskus ...ampak - jep se naum izdal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo, ti motorje vsako leto nabavljaš namensko za mamute! 

S tole malo grinto in lamelnim gumam, boš kar letel tja gor.

Predlagam ti, da za zadnji snežni odsek spustiš tlak na 1,5 bar, za boljše naleganje. 

 

To sezono se bo moral pa Thumper kar potrudit, da bo spet prvi gor!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, boš uspel vse skup sestavit do februarja??

Če bom jaz sestavil kaj ne bo on ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, vsi že taka priprave, zdj me pa že panika, motor za mamute je 200km stran v nedelujočem stanju, bo treba pohitet zgleda, da se ga usposobi pravi čas :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, vsi že taka priprave, zdj me pa že panika, motor za mamute je 200km stran v nedelujočem stanju, bo treba pohitet zgleda, da se ga usposobi pravi čas :grim

Ja, čas neusmiljeno tiktaka... neverjetno kako hitro se obrne par mesecev... jst še vedno nimam poštimanega šotora, me je strah, da bom moral kje zunaj spat... da bi se pa h komu stiskal, pa ME JE RES STRAH!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iglu, iglu ata mamut :P

temu tud igla ne prime tolk de bi zravn druzga mamuta lohk brez strahu zaspal...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vezice odpadajo, vprašajte Jakata. Imel je najdebelejše kar se jih da dobiti. Kolo je obrnalo in vezice popokale. Problem je temperatura, oslabi material vezice zato takoj popokajo ko pride do obremenitve.

Glede vrvi ali štrika po domače. Vedno vidim da vežejo vru za fižol ali za hmelj, logika v k...u. Vru mora biti vsaj 0.5cm debela. Če se da si kupite križno vezeno vru. Po kakšnik 100m jo ponovno napnite, da ne bo kater v kakšen jarek šel.

Če imate vsaj enmalo občutka v roki in nekaj v glavi pa ne rabite nič od tega. So že dokazali, da se da gor pridit z cestno gumo kamot in to z SS motorjem kjer je še imel sopotnika gor.

Sam sem šel z letno cestno gumo gor in ni bilo nobenega problema (celo dosegel okol 70km/h), drugo leto je Elo podru rekord nekaj čez 80km/h :D

V končni fazi se ne gre na Triglav ;)

 

LPM

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če imate vsaj enmalo občutka v roki in nekaj v glavi pa ne rabite nič od tega. So že dokazali, da se da gor pridit z cestno gumo kamot in to z SS motorjem kjer je še imel sopotnika gor.

Sam sem šel z letno cestno gumo gor in ni bilo nobenega problema (celo dosegel okol 70km/h), drugo leto je Elo podru rekord nekaj čez 80km/h :D

V končni fazi se ne gre na Triglav ;)

 

LPM

ST motor... 

 

kva bluziš s triglavom? ke gor lohk vsak pride k nima težav s koleni pa da ma tri dni časa ...mi mormo bit pa gor 2 uri pred mrakom ... in to isti dan ko gremo od doma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Puchu se za zimske radosti več kot odlično obnese sprednji zobnik 12 ki ga lahko snameš s Tomosa dvo al trobrzinca, več se pa ne spomnem...

Bo pa končna enih 3o km/h... hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dostavljen na dom, mamuti bajk :kva2:

 

attachicon.gifDSC_0041.JPG

evo..vsaj moj SUWATH ne bo edin scramler gor..  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!