Skoči na vsebino

Premik ure - nevarna bedarija


Andrej.d

Priporočene objave

Premikanje ure je res ena navadna bedarija.... sva bla s kolegom zmenjena, da bova ob 10ih gume na avtu menjala.... ko sem jaz gume že zamenjal, je on šele ven prišel  :lol1:

 

pravim, bedarija... vse sm mogu sam delat  :krneki:  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, a se neb dalo pondelk premaknt na petek? Sam prašam  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi se delovne dni v tednu - mislim od ponedeljka do petka - zreduciralo na 4, torej od ponedeljka do četrtka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi se delovne dni v tednu - mislim od ponedeljka do petka - zreduciralo na 4, torej od ponedeljka do četrtka?

Ti s' en norc! Dej mal eno mero met! :kva1:  :closedeyes:

 

Ajde recmo dva dni, sreda pa četrtk, tisto bi še nekak zdržal. :smoke:

 

če b lohlk še dopust vmes uzel ...

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje oz. mako ga bo vec? Sam zdi se ker prej vstajamo. Pa to bi lahko itak, brez tega idiotizma premikanja ure. Pardon, kazalcev.

Ja sej....bols prej ustat, pa prej nehat delat in mas vec dneva pred sabo...ne pa da prids domov po sihtu ob pol 5ih, pa ze svecko doma przges, da vids kej skuhat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak meni gre tole prestavljanje ure res na qurac. In moram priznat, da me vsako pomlad totalno sesuje. Saj drži, da so popoldnevi daljši in to mi je (priznam) všeč.

Ampak - zvečer ne morem kar od danes do jutri it prej spat (da bi potem lažje bolj zgodaj vstal), ker itak ne morem prej zaspat. Zjutraj moram pa vstat po novi uri in sem potem prvih 14 dni "novega štetja časa, torej dokler se nekako ne navadim (sprijaznim), čisto pomečkan.

 

A res ne morejo to bedarijo ukinit (tako kot so to ponekod že)?.

 

Če pa se že ne morejo (nočejo) temu odpovedat, kaj pa če bi usekal nek kompomis in spomladi prestavili samo za pol ure in potem to za zmeraj pustili pri miru?

To bi bil nek kompromis med zimskim in letnim časom...

 

Za t.im. "mednarodni biznis"je prestavljanje ure itak brezpredmetno, ker le-ta teče 24/7. Na ostalih področjih pa je menda prihranek tako zanemarljiv, da je pravzaprav zaradi zdravstvenih težav, ki jih to prestavljanje menda prinaša,  da je pravzaprav s tem več škode kot dejanskih koristi.

 

Za nas navadne smrtnike, ki se z dneva v dan spopadamo z vsakodnevnimi eksistenčnimi problemi, pa bi bila ena travma manj (vsaj zame)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno je ta letni čas bolj pri srcu ... upam, da poletni čas ostane tudi preko zime :lol1:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh pa poletje bi lahk prestavli v zimo in nič rikverc :OK:

lahk pa podpise zbiramo, pa referendum nardimo, da bo tak :grim , čeb se tisti winterloverji radi kepal :BUA:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Yugi je blo čist u redu. En sam cajt, sončni! Tak kot je zdej pozim.
Sam na šiht smo pa ob 6h hodil in ob dveh pokal kući pjevajući!

K so začel pa kravatarji na oblast prhajat, pa cajt ovamo i onamo pa delovni cajt sm pa ke, pa frčke pa prčke pa peesde materne, zdej po desetletjih jim pa prhaja da so ga usral!?
Sej to, da so itak vse teli kravatarji zjebal, jim bo tud čez desetletja pršlo, k ne bo več kej zjebat, popravt pa tud ne!

Skratka kuri me bolac, jest sm ob 5h pokonc, pa pske nafutrat, lešnke oprat, čajčka spupat, pa na počas per ke šiht. 
Za une k se do 9h valajo po pojstl je pa itak vse en qrc. 
Ta stara ga pa tud raj prej faše ko pol. Je prej frej. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na stanje pri nas bi lahko prestavili....koledar!!Za kakih 30 let nazaj.

Ali pa za ene 30 let naprej, pa da smo vsi v penzjonu in na mopijih namesto, da v službi visimo na MSu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa za ene 30 let naprej, pa da smo vsi v penzjonu in na mopijih namesto, da v službi visimo na MSu.

Jest sm že doma. Za koga qrca pa tle visim, se mi pa tud sajna ne. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo sploh ne prestavljam, je že 8 let na isti steni :P

Ja, sam maš dva cveka u nej, tko de ne laž!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!