Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

Ob Sunday, April 03, 2016 at 15:02, BigOne pravi:

Pa sej jih ni blo prodahnih 100k v sloveniji da bi ga lahko vsepovsod vido :D
Ma se nima veze.. belo so prodali, od rdeče pa se lastnik nemore poslovit -.- (iz 5200 sma prišla celo na 5450)
Ostaja še ena rdeča iz Kranja.. 4300e

Hvala za razgalo =)

Rdeča iz polja? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 4. 2016 at 14:18, Fantocci pravi:

Sicer vem, da je star prispevek ampak : negativno in argumentirano mnenje mi več pove kot 100 hvalospevov.

Ko kupujem kakšno stvar na Amazonu recimo grem vedno najprej prebrat tista mnenja z najslabšimi ocenami. Imajo težo, če so argumentirana. Mnenja s petimi zvezdicami ponavadi kar preskočim, itak jvse pluse že proizvajalec v prospektih pove :) 

Bi rekel, da vsako, argumentirano mnenje veliko pove. Samo hvaljenje, ali pa kritiziranje, je treba jemat z rezervo. Ne bit prevelik pesimist v zivljenju in gledat najprej, kaj je slabo. Gledas na izdelek, kot celoto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za to, da velika večina ljudi neobjektivno hvali tisto, kar ima. In le redki so tisti, ki pošteno povejo, da je s stvarjo kaj narobe, in če je mnenje še argumentirano, ga je po izkušnjah vredno prebrat. Nima veze s pesimizmom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred parimi dnevi sem se vrnil iz JV Azije. Prvič odkar potujem tja sem MT-07 videl tudi na cestah Tajske. Cena je sicer konkretna ( okoli 8000 EUR) tako da jih je kar nekaj manj na cesti kot pri nas. Škoda, po vseh kilometrih, ki sem jih prevozil tam je po moje to idealen motor za njihove ceste samo, kaj ko ni ravno poceni. Še par slik...

IMG_20160408_2158019_rewind.jpg

IMG_20160416_151857.jpg

 

IMG_20160421_145206.jpg

Popravljeno . Popravil Saint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ta teden opravljen veliki servis pri 40 000 km. Je bilo treba pa kar nekaj odcolat :blush:.

Ventili so bili baje samo malo za poštimat, vendar vse v mejah normale.

20160527_090105.jpg

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se jih je nabralo na avtonetu. Samo kaj ko hočejo met vsi 5k€ za 2 leti star motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 5. 2016 at 9:20, Janezs pravi:

Ta teden opravljen veliki servis pri 40 000 km. Je bilo treba pa kar nekaj odcolat :blush:.

Ventili so bili baje samo malo za poštimat, vendar vse v mejah normale.

20160527_090105.jpg

LP

 

Hja 18.3. letos sem za servis na 80Kkm na mojem F650GS/800 pri Selmar-Celje, za praktično enako storitev (menjava filtrov, olja, kontrola ventilov, tesnila....) plačal 310€.

Misliš, da imajo kartelni dogovor :devil:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 27. maj 2016 at 9:20 AM, Janezs said:

Ta teden opravljen veliki servis pri 40 000 km. Je bilo treba pa kar nekaj odcolat :blush:.

Ventili so bili baje samo malo za poštimat, vendar vse v mejah normale.

LP

 

Kako kaj motorček, deluje ok? Si pogonsko verigo z zobniki že menjal? Cena?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Dejan99x pravi:

Kako kaj motorček, deluje ok? Si pogonsko verigo z zobniki že menjal? Cena?

Lp

Motorček dela.

Verigo sem menjal pri 30 000. Zobniki so pri 40 000 še ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Sem že pri prvem "testu" zapisal, da vzmetenje ni doraslo kompletu, ki ga je Yamaha ponudila s tem motorjem. Budget izdaja pač nekje šepa.

Za relativno ugodno ceno (zahvala Čarman motorsports) se je sedaj motor spremenil v celoto, ki jo z veseljem suvereno poženeš tudi tam kjer je bila prej "nesigurna". Jaz sem zadevico preizkusil na avstrijskih serpentinah jezerskega prelaza.

Novi zadnji amortizer odpravi "guncanje" v valovitih ovinkih, ki ti preprečujejo vožnjo pri kateri uživaš, ampak se "boriš" z motorjem. Manjše neravnine in valove vzmetenje lepo "požre" in pravo veselje je kako drugačen je sedaj motor.

Moji :inlove: pa se pod čelado samo smeji, posebej na zadnjem izletu po nekaterih prelazih v Dolomitih.

Zamenjat izpuh, in porabit enako količino € ali več, zakaj že!? :whistle:

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni je predvsem zadnji amortizer (pre)slab na MT-07. Cez Rebernice me je parkrat skor cez balanco zabrisalo, tako me je v rit suvalo. Koliko si odlomil za nadgradnjo, ce ni skrivnost? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, compaq pravi:

tudi meni je predvsem zadnji amortizer (pre)slab na MT-07. Cez Rebernice me je parkrat skor cez balanco zabrisalo, tako me je v rit suvalo. Koliko si odlomil za nadgradnjo, ce ni skrivnost? 

Jaz sem menjal zadaj in nadgradil spredaj. Prišlo me je okoli 700€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akcija je že. Jaz sem danes vplačal 600 eur za nadgradnjo, za Tracerja 900. Vključuje nov zadnji amortizer. Vzmeti spredaj + montaža. Vse piše na njihovi strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da nebi smelo imeti. Mene niti ne zanima, če motor crkne ga zapelem v maline, pa po novga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Texo pravi:

uuu, pa res .. ima to kakšen vpliv na garancijo? predvidevam da ne, ali?

ja, ne velja ti garancija yamahe za zamenjani del :) ampak garancija od aftermarket proizvajalca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Snecer said:

ja, ne velja ti garancija yamahe za zamenjani del :) ampak garancija od aftermarket proizvajalca

no, ampak yamahina garancija na odstranjen del še vedno velja ali? :ras: :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!