Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

pred 12 minutami, Blisk1 pravi:

Potem nima smisla menjavati izpuh

Lej povem ti da euro3 yamaha mt-07 s sc projectom ni vec sivalni stroj ko das gas ampak motor, sicer ne vem kaksen zvok da sc project na euro4 (torej letosnji) namrec zdaj ima katalizator, ki ga za euro3 ni bilo, ne vem ker letnik imas v pitanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je letnik 2016, bom pogledal, pa šel še kakšnega poslušat, da vidm kok to potek kroli...

Sam tile mass rori precej neugledno izgledajo.

Popravljeno . Popravil Blisk1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Blisk1 pravi:

Moj je letnik 2016, bom pogledal, pa šel še kakšnega poslušat, da vidm kok to potek kroli...

Sam tile mass rori precej neugledno izgledajo.

Če bi želel moj nasvet:

moped si šele kupil. Moped je nekaj osebnega, z njim rasteš, šele skozi prevožene kilometre boš ugotovil, kaj bi hotel izboljšati. Mogoče bo to vzmetenje, mogoče dodatni kufri...zato vnaprej zapravljanje denarja za izpuh se mi zdi najmanj nesmiselno.

ps. Če želiš ugleden ror ni nič razen Akrapovič, no mogoče še Yoshimura :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Blisk1 pravi:

Sam tile mass rori precej neugledno izgledajo.

... a motor je pa ugleden?..   :huh:

 

... karkoli boš dal na motor (izpuh) ne bo tako majhen in lepo narejen, kot original.

Predlagam, da kupiš še en original auspuh (ebay... bolha...itd) za nekaj deset eurov, ga prežagaš na varjenem mestu... pobereš ven vse prekate in drobovino, daš not perforiran ror (naluknjan, kot imajo aftermarket izpuhi), kupiš keramično volno, to not vstaviš, pošwasaš... i wallllaaaa... imaš orig. auspuh z aftermarket zvokom  :D.

Sicer je to :ninja: .... ampak lepšega in manjšega izpuha (na izgled) od originala ne boš dobil, s tem, da bo imel lepo topel bas športen zvok.

.... mogoće še kej?  :D

 

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zivnorc pravi:

... a motor je pa ugleden?..   :huh:

 

... karkoli boš dal na motor (izpuh) ne bo tako majhen in lepo narejen, kot original.

Predlagam, da kupiš še en original auspuh (ebay... bolha...itd) za nekaj deset eurov, ga prežagaš na varjenem mestu... pobereš ven vse prekate in drobovino, daš not perforiran ror (naluknjan, kot imajo aftermarket izpuhi), kupiš keramično volno, to not vstaviš, pošwasaš... i wallllaaaa... imaš orig. auspuh z aftermarket zvokom  :D.

Sicer je to :ninja: .... ampak lepšega in manjšega izpuha (na izgled) od originala ne boš dobil, s tem, da bo imel lepo topel bas športen zvok.

.... mogoće še kej?  :D

 

 

 

To je to, hvala za nasvet :) Poznam enga, ki je profi v švasanju in bo to naredil tik tak.

pred 17 minutami, Xebec pravi:

Iz kje si? Na mojem loh slišiš SC project EURO4

LJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Blisk1 pravi:

Sem malo gledal po ebayu in našel tole, sicer je verjetno treba pr starem stran odrezat, da gre tole gor?

http://www.ebay.com/itm/For-Yamaha-MT-09-MT09-2013-17-MT07-MT-07-2014-2016-Modified-Exhaust-Muffler-Pipe-/263129659734?hash=item3d43bff956:g:X30AAOSw8FtZh9gm&vxp=mtr

 

To je verjetno kitajski proizvod in pozabi na legalnost (homologacijo)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Blisk1 pravi:

Sem malo gledal po ebayu in našel tole, sicer je verjetno treba pr starem stran odrezat, da gre tole gor?

http://www.ebay.com/itm/For-Yamaha-MT-09-MT09-2013-17-MT07-MT-07-2014-2016-Modified-Exhaust-Muffler-Pipe-/263129659734?hash=item3d43bff956:g:X30AAOSw8FtZh9gm&vxp=mtr

 

... to je še večja goljufija kot pri mojem primeru, ko boš moral neke homologacije iskat... pa številke gor gravirat.... pa vprašanje če bo šlo skozi na homologaciji... tudi če imaš prijatelja tam, vprašanje, če si bo upal to naredit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi že menjal izpuh za manj denarja kot Akrapo, bi dal takega gor:

phoca_thumb_l_mt-07_4.jpg.3b584e9b962b710473b40766376b22f3.jpg

... samo da ima karbonski pokrov... je mnogo lepši.

Jaz imam takega na svojem motorju..in ni čisto nič neugleden, kot si rekel prej...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Zivnorc pravi:

... to je še večja goljufija kot pri mojem primeru, ko boš moral neke homologacije iskat... pa številke gor gravirat.... pa vprašanje če bo šlo skozi na homologaciji... tudi če imaš prijatelja tam, vprašanje, če si bo upal to naredit...

Saj nisem imel namen to montirat samo vprašam

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

če bi že menjal izpuh za manj denarja kot Akrapo, bi dal takega gor:

phoca_thumb_l_mt-07_4.jpg.3b584e9b962b710473b40766376b22f3.jpg

... samo da ima karbonski pokrov... je mnogo lepši.

Jaz imam takega na svojem motorju..in ni čisto nič neugleden, kot si rekel prej...

Ta zgleda vredu in lepo

Mislil sem na tole in podobne phoca_thumb_l_mt-07_1a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Blisk1 pravi:

Saj nisem imel namen to montirat samo vprašam

Ta zgleda vredu in lepo

Mislil sem na tole in podobne phoca_thumb_l_mt-07_1a.jpg

tale se je drl na moji XJ6 enakega, oziroma s še lepšo kapico laho natakneš na tvoj moped

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, a-rod pravi:

a si sigurn da je tvoj ror za EURO4?
http://www.sc-project.com/yamaha_xsr700_2017_e.htm

Ja.

Link je za 2017 modele, jst mam 2016, pa tale auspuh http://www.sc-project.com/yamaha_xsr700_e.htm

Model 2016 je itak prvi, motor je EURO4, ne vem pa če so bile 07 model 2016 EURO4. Na dokumentih zraven auspuha je pisalo skladno z EU predpisi, izdelano za ta in ta motor, letnik ta in ta, homologacija je šla skoz.

Vidim pa da so opisi izdelkov malo drugačni med 2016 in 2017, ampak možno da sedaj poudarjajo da je EURO4 skldano ker je pač obvezno da je, prej je pa samo pisalo skladno z EU predpisi in za modelno leto.

2017:

FULL EXHAUST SYSTEM 2-1 WITH S1 MUFFLER WITH EURO4 HOMOLOGATION – BLACK EDITION

2-1 Full exhaust system with collectors in stainless steel and slip-on silencer.

Exhaust provided with catalyst and euro4 homologation.

SC-Project laser logo on the muffler.

Housing for the stock sonda lambda

Everything to install the exhaust on the bike is included: 1 full exhaust system, 1 muffler, springs and screws, high temperature stickers, homologation card specific for the motorbike model.

24 months SC-Project official guarantee

Euro4 homologation, specific for this motorbike. TÜV approved. Exhaust provided with catalyst and db-killer

 

2016:

Full system 2-1 with silencer Conic '70s  
 
2-1 Full exhaust system with collectors in stainless steel and slip-on  silencer.
To have the maximum performance of the exhaust is recommended to install an added power unit.
Housing for the original sonda lambda.

Everything to install the exhaust on the bike is included: 1 full exhaust system, 1 silencer,  springs and screws, high temperature stickers, CEE homologation card specific for the motorbike model.

24 months SC-Project official guarantee

e-approved_homologation.png

Street legal version according "EU" regulations.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te moti zvok motorja, da je preveč podobn skuterja, potem menjaj izpuh. Če ti je vseeno za izgled, daš gor kakega Massa al pa najcenejšega Mivva (300-400 EUR), če bi pa rad da stvar zgleda pa maš Akrapoviča, SC Project, Ixil, Arrow, LeoVince in dražji MIVV modeli. Izbire imaš ogromno, le dnar moraš met. :D 

Poceni sicer res ni drug ror, je pa vredno po mojem - meni še zdaj ni žal! Vsakič ko moped vžgem, ko ga spustim v obrate vem, zakaj sem toliko plačal. :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa zgleda kot ena posušena MT-10. :) Super bi blo, če bi tudi luč na sedmici posodobili tako kot so na devetki, ampak mislim da bi bili dve lučki dovolj, ne pa štirih. Sicer je pa to samo render, za ostalo bomo pa še vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Blisk1 said:

Sam tale flurescentna ali barvna kolesa so res katastrofa

 

Meni pa recimo ne. Lastim si MT-09 v tej sivo/fluo barvni shemi in je prav kul. Prav drugačna je od ostalih motorjev. In tud vsi, ko jim pokažem motor, pohvalijo barvo.

Popravljeno . Popravil Rubuz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!