Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Že dolgo nisem nič objavil, samo glede na tale naš mraz ni ravno kakega veselja do vožnje, decembra sem vozil po 30+ v JV Aziji in prešaltal na -7 naslednji dan v Sloveniji in se še nisem vnesel ?. No pa vseeno, sem par dni nazaj gledal moj motor in videl, da je zadnja guma do konca spustila, zakaj, ker sem lani koec sezone pokasiral žebelj v zadnjo gumo, pa sem rekel da ne bom popravljal 4 let stare zadeve in da bo raj kupil novo.

Malo sem gledal po netu, še 1x na Michelin nisem hotel, ker ni bil ravno kak hud presežek, cena nove pa v nebo, no... in sem kupil v ASu komplet Mitas Sport Force + . Bomo videli kako se obnese, ko bodo temperature normalne...  Še par slik moje lepotice...

 

 

 

51210467_248584069402892_5081163791132000256_n.jpg

51692402_340194920037810_7437991609792200704_n.jpg

51768503_2340879996142486_6610006598993575936_n.jpg

51126571_532536190569636_4527831253033943040_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ali je kak rider/ka mt 07 v lj oz okolici, domžale itd, ki bi se dobil na moto debatici/pijači in mini testu, ker kot kandidat za tenere 700, nimam niti malo občutka, kako ta agregat podaja navor.

 

PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Sem nov med vami, ter novopočeni motorist. Na preteklo sončno soboto sem jo končno dobil; 2016 letnik. ❤

 

Lep pozdrav,

Matej.

20190330_140748.jpg

20190330_140854.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo,

Ima kdo: belanco/krmilo za MT07? In pa stransko stojalo in stopalke za voznika?

V trgovinah mi je jasno, da dobim vse to ? zanima me ce kdo koga pozna, da ima mogoce na lagerju kaj od tega... ?

Hvala za info,

LP,

Nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

pozdravljeni,

je kdo na svojo mt 07 montiral tak spojler kot je na sliki? kako je z voznimi lastnostmi po vgraditvi ?  pri nas imamo 100 makadama in itak pride kak kamenček proti agregatu, in bi s tem malo zadevo zaščitil. 

 

spojler.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Goran988 pravi:

pozdravljeni,

je kdo na svojo mt 07 montiral tak spojler kot je na sliki? kako je z voznimi lastnostmi po vgraditvi ?  pri nas imamo 100 makadama in itak pride kak kamenček proti agregatu, in bi s tem malo zadevo zaščitil. 

 

spojler.jpg

vozne lastnosti se ne spremenijo, bug spoiler zaščiti nekoliko spodnji/sprednji del, ker te plastike zdržijo ogromno. Pri tvojem mopedu bi samo še preveril, koliko ti meče kamenje v hladilnik. Namreč, če je spoiler dovolj blizu gumi bo zaščitil, če pa ni, bo še vedno frcalo kamenčke navzgor, tako da kaka zaščita hladilnika ne škodi. Seveda, če je tistih 100m res tak hud šoder, ker v nasprotnem je nepotrebno.

ps. sam sem večkrat na različne motorje montiral Puigove spoilerje in vedno so bili kvalitetni ter preživeli celotno dobo motorja. Ta tudi lepo izgleda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

vozne lastnosti se ne spremenijo, bug spoiler zaščiti nekoliko spodnji/sprednji del, ker te plastike zdržijo ogromno. Pri tvojem mopedu bi samo še preveril, koliko ti meče kamenje v hladilnik. Namreč, če je spoiler dovolj blizu gumi bo zaščitil, če pa ni, bo še vedno frcalo kamenčke navzgor, tako da kaka zaščita hladilnika ne škodi. Seveda, če je tistih 100m res tak hud šoder, ker v nasprotnem je nepotrebno.

ps. sam sem večkrat na različne motorje montiral Puigove spoilerje in vedno so bili kvalitetni ter preživeli celotno dobo motorja. Ta tudi lepo izgleda. 

Ma men je skoda, da bi se mi na mašini poznale praske od kamenckov. To pa meče vedno, še na kolesu, pa je cestni... ne mislm glih kamenje, ampak tak majhne kamencke da se ti slej kot prej kaj pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Goran988 pravi:

Ma men je skoda, da bi se mi na mašini poznale praske od kamenckov. To pa meče vedno, še na kolesu, pa je cestni... ne mislm glih kamenje, ampak tak majhne kamencke da se ti slej kot prej kaj pozna

pa sj ni take panike, je pa res, da tam kamor leti ščasoma speska barvo. No tale bug spojler kar pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Pred kratkim kupil rabljeno Mt 07a z 17.000km, kot svoj prvi motor. Prebral sem vseh 35 strani in nikjer nisem zasledil, da bi kdo omenjal težave z Abs-om. 
Prilagam link težave in zvoka:

https://www.youtube.com/watch?v=lwVMvBjso1k

Po raznih forumih sem zasledil to težavo in vzrok je v Abs modulu. Načeloma so vsi pisali, da je bil zamenjam v garanciji. Tako moj motor ni v garanciji in na enem izmed servisov pa pravijo, da je to normalno samo važno je, da abs dela. Rekli so, da je tako ker je poceni roba. Kar me čudi. Zvok je moteč. In vedno se ustrašim, da je nekaj narobe. 

Vaše izkušnje? Tisti, ki imate abs. Je to zvok, ki je prisoten že od začetka? Ali se kasneje pojavi? Vaše mnenje?
Zamenjava modula naj bi bila okoli 500€. 

Še glede smernikov. Namaščeni so bili led smerniki, kateri nimajo nobene oznake.
Dobil sem jih online: https://www.bscenter.si/dodatki/smerokazi/smerokazi/led-clear-smerniki/20201357
Je to spravno iz tehničnega vidika?

Hvala za info.
Lp. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ni ravno normalen zvok pr zaviranju.

Najlažje je reči da to tako je. Zamenjaj servis. Mogoče ti bo kdo ki se ne brani denarja rešil problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
59 minutes ago, dfortun3 said:

Načeloma bi moral, ja. Vsako modifikacijo. Ampak jaz sem na svoji prejšni MT-09 isto te žmigavce gor in nisem homologiral. Itak je orginal Yamaha oprema. Nikoli nisem imel problemov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dfortun3 said:

aha, sem naredil tehnicnega, sem mislil da bojo kej kompliciral, al pa je odvisno kokr od koga hehe.lp   teb so kej kompliciral na tehnicnem?

Lahko novega kupis s takimi smerniki ce doplacas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!