Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

doma smo imeli oba, mt-07 v bistvu še imamo...

 

mt-07 bistveno prednjači zaradi svojega navora pri nižjih vrtljajih. prehitevanja so mogoča brez pretikanja navzdol.

tudi sicer mt-07 deluje živahnejši in uporabnejši, spet zaradi karakteristike in razpoložljivosti navora.

 

kar se vibracij tiče; nekaj malega jih je pri obeh, tako kot pri vsakem motorju v bistvu. pri xj6 so mi bile te vibracije bolj neprijetne.

ritem in amplituda le-teh pri mt-07 mi celo nekako sedeta. mi nekje iz ozadja prikliče spomine na mt-01 in kodo.

 

mt07 je lažji, agilnejši.

ima tudi večji "badass faktor", če je to pomembno. dark side of japan, jebiga... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje nov naked motor in izbira med XJ6 in MT-07, bo težko našel argument za XJ6. MT je cenejši, bolj poskočen, lažji, ima boljšo armaturko, je nov model... Edino za sopotnika je mogoče manj primeren zaradi pomanjkanja ročk zadaj.

Če naredijo tega MT-07 v neki ne-naked izvedbi, najboljše v adventure stilu, podobno kot Honda CB500X/NC700X/Versys/TDM, bi resno razmišljal o menjavi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma meni je še miri XJ6 bol všeč, večji sedež, ročke za sopotnika, pomoje zgleda boljše z bočnimi torbami, samo res da so 2 valjniki kul za navor, pa zvok.. pa..

Ampak nimam težav z odločanjem ker ni €€... ni dileme.. ne mt07 ne xj6 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri jim pravite da so vaše ljubice.

 

S tole gospodično v rdečem krilcu sva danes malo zaplesala. Obvlada,  je zelo poslušna in lahkotna na plesišču. Škoda je le, da je pri nas težko najti dovolj gladek parket, ki ji najbolj ugaja. Nisem je preveč priganjal, pač hotel izvedeti kaj lahko ponudi.

Priznam navdušila me je praktično v vseh pogledih je le precej mlajša od mene. :kva2:

 

Ok, ok, ok sem se hecal zame je le čisto navaden motor, kot vsi,  ki  sem jih do sedaj imel, me je pa res navdušil še posebej za zahtevano količino €, ki jih hočejo naši prodajalci. Ne bom ponavljal stvari, ki ste jih opisali že drugi in tudi bolj kompetentni »preizkuševalci«.

 

Majčkeno me je motil na krmilo postavljen števec, ki je sicer poln raznih uporabnih podatkov je pa kar preveč iz vidnega polja »prenizko« za normalno odčitavanje. Pa leva tipka bi lahko bila podvojena na levi ročici, da ne segaš na sredino krmila med vožnjo.

 

Še o porabi na 85km dolgi vožnji je računalnik na koncu pokazal 3,7l/100km. Seveda pri povsem  normalni vožnji.

Yamaha :notworthy: :hooray: za tale izdelek.

post-7865-0-03818200-1400615342_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale MT07 se mi zelo dopade... sem iskal pa še kakšen je servisni interval, pa na netu nisem našel... A mi kdo od lastnikov to ve napisat. hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale MT07 se mi zelo dopade... sem iskal pa še kakšen je servisni interval, pa na netu nisem našel... A mi kdo od lastnikov to ve napisat. hvala.

 

10.000km

Mene je predvsem navdušil lahkoten, natančen menjalnik. Menim, da trenutno ne dobiš nov, boljši motor za takšno ceno. Že tako je relativno poceni, da se pa dobiti tudi kakšen popust. ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bojo kr fajn mogl spustit cene..kar pa ne bojo..

Mogoce pa racunajo da bo zmanjkalo sedmic ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse samo cena, so tud komponente, izdelava... Dobr motor z dobrimi komponentami in opremo bo še zmer stal čez 8-9k recimo. Sam osebno po xj6 verjento še neki časa ne bom imel Yamahe. Enostavno zato, ker menjavam motorje na 2-3 leta in je njihov resale value z cheap modeli, ki jih zdej mečejo ven porazen. Po dveh letih, da sem ga prodal je blo treba spustit ceno skor za polovico, ker itak je raje vsak dodal še tistih 500€ in dobil novega. Sej sam bi tud, če bi bil v vlogi kupca v tem sgementu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da za 8-9k jurjev dobiš nov avto, ki ima eno tono, 4 kolesa, klimo, radio, streho, rezervno gumo, ABS in kaj jaz vem kaj še vse, se mi zdi toliko za en motor vstopnega (in tudi srednjega razreda) čisto preveč.

Dojijo nas s temi cenami, mi smo pa ovce, ker to sprejemamo. Ampak jebiga, motor je luksus, nobenemu ga ni treba kupit.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najnovejša predelava - nov nosilec tablice. Original je vsaj za moj okus absolutno prevelik in tudi postavitev mi ni ravno všeč, ker zakriva gumo in optično podalša motor. Ker so bili nosilci za MT07, kar sem jih videl na ebay-u, vsaj zame ali preveliki (imam še staro, manjšo tablico) oziroma so bili čudnih oblik, sem ga naredil/predelal kar sam. Za osnovo sem vzel aluminijast Fender Eliminator za Suzuki 1000 ker mi je glede na čudno obliko zadnjih plastik MT-07 še najbolj ustrezal. Malo ga je bilo treba še porezati in pobrusit samo ni bilo kake hude krize. Nova lučka za tablico, novi smerniki in to je to.

 

Mogoče bom naslednje leto plačal za Evotech Performance nosilec samo za letos je tole zame čisto ok.

post-482-0-88245800-1401560869_thumb.jpg

post-482-0-92845100-1401560882_thumb.jpg

post-482-0-82676900-1401560895_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja najnovejša predelava - nov nosilec tablice. Original je vsaj za moj okus absolutno prevelik in tudi postavitev mi ni ravno všeč, ker zakriva gumo in optično podalša motor. Ker so bili nosilci za MT07, kar sem jih videl na ebay-u, vsaj zame ali preveliki (imam še staro, manjšo tablico) oziroma so bili čudnih oblik, sem ga naredil/predelal kar sam. Za osnovo sem vzel aluminijast Fender Eliminator za Suzuki 1000 ker mi je glede na čudno obliko zadnjih plastik MT-07 še najbolj ustrezal. Malo ga je bilo treba še porezati in pobrusit samo ni bilo kake hude krize. Nova lučka za tablico, novi smerniki in to je to.

 

Mogoče bom naslednje leto plačal za Evotech Performance nosilec samo za letos je tole zame čisto ok.

 

Kot morda ne bo všeč policajem...zdej k si že glih ogret, ti morda priporočam, da spustiš pod nižji naklon, samo je pa res, da je treba predelat nosilec, ker če zmanšaš kot, imaš možnost, da ti ob kompresiji guma odtrga mačje oko pa po možnosti še tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... Tole bo pa res za zmerit. Kot je sicer originalen od nosilca - nisem nič zvijal. TSV - 310 specifikacija sicer govori o max 30 stopinjskem kotu tablice, če je ta obrnjena navzgor, samo upam, da to vejo tudi kitajci, ki so ga naredili. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se da tablico normalno prebrat ne bo komplikacij, če bi te pa pijanega ustavljali in bi bežal, pa bi verjetno tudi pol kotne stopinje preko mere bilo preveč...

 

Ne kupuj drugega izdelka, tale tvoj zgleda prav lepo.

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in še zadnja predelava letos. Kar dolgo sem gledal za vizir. Original se še ne dobi, Ermax je bil preveč za čakat pa ni mi bil ravno super všeč, Puig mi ni všeč sploh, Rizoma je mikroskopski... potem pa sem na ebayu našel Givi vizir za mojo MT07. Na sliki je zgledal super, mogoče celo malce prevelik samo... zmerom sem imel tako kovčke kot vizirje samo od Givi, tako da sem razmišljal samo par sekund preden sem kupil.

 

Montaža je kot pri vseh Givi zadevah preprosta, modeli pač mislijo na vse, še celo med vijakom in pleksi steklom je bela najlonska podložka, da se ja ne bi kaj hudega zgodilo :)  No v glavnem, po par minutah je bil gor, še malo estetskega zvijanja za simetričnost in to je to.

 

Kot pri vseh mojih predelavah je zadeva pač taka, da je enemu všeč enemu ne, meni je super saj ni previsok niti preozek, super paše na motor in vidi se, da so si pri Givi vzeli čas in naštudirali krivine motorja, to se še najlepše vidi s stranske slike. To je to za letos, res nimam več idej kaj bi dal gor...

 

 

post-482-0-48308600-1402340453_thumb.jpg

post-482-0-13027400-1402340466_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in še zadnja predelava letos. Kar dolgo sem gledal za vizir. Original se še ne dobi, Ermax je bil preveč za čakat pa ni mi bil ravno super všeč, Puig mi ni všeč sploh, Rizoma je mikroskopski... potem pa sem na ebayu našel Givi vizir za mojo MT07. Na sliki je zgledal super, mogoče celo malce prevelik samo... zmerom sem imel tako kovčke kot vizirje samo od Givi, tako da sem razmišljal samo par sekund preden sem kupil.

 

Montaža je kot pri vseh Givi zadevah preprosta, modeli pač mislijo na vse, še celo med vijakom in pleksi steklom je bela najlonska podložka, da se ja ne bi kaj hudega zgodilo :)  No v glavnem, po par minutah je bil gor, še malo estetskega zvijanja za simetričnost in to je to.

 

Kot pri vseh mojih predelavah je zadeva pač taka, da je enemu všeč enemu ne, meni je super saj ni previsok niti preozek, super paše na motor in vidi se, da so si pri Givi vzeli čas in naštudirali krivine motorja, to se še najlepše vidi s stranske slike. To je to za letos, res nimam več idej kaj bi dal gor...

 

Oj,

 

gledam brez in kuplungs rocke, so to LSL-ove? Ce so, predvidevam, da tiste za MT-09 pasejo tudi na MT-07?

 

 

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

 

gledam brez in kuplungs rocke, so to LSL-ove? Ce so, predvidevam, da tiste za MT-09 pasejo tudi na MT-07?

 

 

 

 

D.

Gor imam SBB Black brake clutch levers YAMAHA MT07 MT-07 2014 z Ebaya:

 

http://www.ebay.com/itm/SBB-Black-brake-clutch-levers-YAMAHA-MT07-MT-07-2014-/261402716357?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3cdcd0e8c5&vxp=mtr

 

Super cena in vsaj po moje zelo ok izdelava, Po moje bi to lahko pasalo tudi na MT09 samo bi bilo za preverit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor imam SBB Black brake clutch levers YAMAHA MT07 MT-07 2014 z Ebaya:

 

http://www.ebay.com/itm/SBB-Black-brake-clutch-levers-YAMAHA-MT07-MT-07-2014-/261402716357?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item3cdcd0e8c5&vxp=mtr

 

Super cena in vsaj po moje zelo ok izdelava, Po moje bi to lahko pasalo tudi na MT09 samo bi bilo za preverit.

 

Super, hvala za info!

 

 

 

 

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

 

gledam brez in kuplungs rocke, so to LSL-ove? Ce so, predvidevam, da tiste za MT-09 pasejo tudi na MT-07?

 

 

 

 

D.

Ej je kakšna možnost da nalimaš link ebaya od givi vizirja? lepo prosim 

Lp Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej je kakšna možnost da nalimaš link ebaya od givi vizirja? lepo prosim 

Lp Luka

 

http://www.ebay.com/itm/CUPOLINO-SPOILER-YAMAHA-MT07-2014-COMPLETO-CON-ATTACCHI-A2118-FUME-/271479420385?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item3f356f35e1&vxp=mtr

 

Upam da se bo videl link, če ne pa se samo v italjanski ebay vpiše: GIVI CUPOLINO SPOILER YAMAHA MT07 2014

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!