Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

Ob 19. 5. 2017 ob 23:02, BigOne pravi:

Pobi.. kaj ste rešli z zicom? po 150km že boli rit :D

Mene tudi po 500 naenkrat  ne :)...:)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 5. 2017 ob 23:02, BigOne pravi:

Pobi.. kaj ste rešli z zicom? po 150km že boli rit :D

Kok KMjev si že naredil vse skupaj? Jaz mam sicer drug zic, ampak prvih 1000-1500 je bla muka, zdej se je pa že fajn udelal in brez problema tudi po 500-600 prevozim, jih pač normalno čutim, ampak da bi pa kakšen del posebej trpel pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da slabih 800 vseskupaj. Bom se malo potrpel, da vidim če se boma ujela z zicom :D

Se splača nabavit org bolši zic? okol 200e

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 5. 2017 ob 23:02, BigOne pravi:

Pobi.. kaj ste rešli z zicom? po 150km že boli rit :D

Amortizer lahko narediš na malo bolj mehko, če te ne moti - bo bolje. Sicer pa utrditi rit ali pa boljši sedež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2017 ob 13:50, MiNa pravi:

Ne, nisem ga snemal. Le preveril tudi za blatnikom in je OK.

No včeraj sem temeljito čistil MT-ko po "blatni kopeli" v Črni gori. Snel sem tudi ščitnik verige in verižnika. Drsnik (ščitnik nihajke) je pri 38Kkm nepeoškodovan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vprašanje za tiste, ki ste na svojih MTjkah imeli Bridgestone Battlax gume kot prvogradnjo. Koliko km ste naredili z njimi?

Meni sedaj po dobrih 8k km hoče odnašat rit pri pospeševanju iz ovinka. Po sredini je profil tudi že kar vidno pobran. Glede na to, da je obraba precej odvisna od stila vožnje, se jaz glede na moj sicer začetniški stil vožnje, a z dokaj diamičnim napadanjem Rakitne, Plominke in drugih podobnih poti ne bi smel čudit, da jo bom po 8k km moral zamenjat... ali.. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, apirko pravi:

Vprašanje za tiste, ki ste na svojih MTjkah imeli Bridgestone Battlax gume kot prvogradnjo. Koliko km ste naredili z njimi?

Meni sedaj po dobrih 8k km hoče odnašat rit pri pospeševanju iz ovinka. Po sredini je profil tudi že kar vidno pobran. Glede na to, da je obraba precej odvisna od stila vožnje, se jaz glede na moj sicer začetniški stil vožnje, a z dokaj diamičnim napadanjem Rakitne, Plominke in drugih podobnih poti ne bi smel čudit, da jo bom po 8k km moral zamenjat... ali.. ?

to je nekje normalno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, apirko pravi:

Kaj pa lastniki MT07 priporočate da nataknem gor oz. kaj ste nataknili po prvogradnji?

Primarno sem imel Michelin polot road 3, potem sem šel na pilot road 4 , nato na conntinenetal sport attack 2, potem mitas in sedaj Continental sport atack 3, že dvakrat zapovrstjo. CSA 3 Mi je fajn, res fajn guma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veriga mi je za zacela ropotat pod gasom odkar sm spucu in namazu, k stisnem sklopko ne ropota, a je problem v premal namazani verigo da ropota na unm drsniku pod verigo? Al je mozno da je kaksna svinarija na drsniku, ker en del se ne vidi ker je pod plastiko, al je treba zategnt verigo

Popravljeno . Popravil a-rod
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me tisti ko ste menjali izpuh za športnega če ste dodali afm ali nič jaz bom dal jutri gor sc project pa me zanima,da ne bo kaj narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, alenh55 pravi:

Zanima me tisti ko ste menjali izpuh za športnega če ste dodali afm ali nič jaz bom dal jutri gor sc project pa me zanima,da ne bo kaj narobe.

če je slip on ne bo nič narobe, mislim ,da tudi če odstraniš katalizator se zna motor sam prilagodit, xj6 se je sam prilagodil (lambda mora ostat seveda)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

če je slip on ne bo nič narobe, mislim ,da tudi če odstraniš katalizator se zna motor sam prilagodit, xj6 se je sam prilagodil (lambda mora ostat seveda)

 

Ni slip on je celotni sistem.

Tole.

20141120_1018522.jpg

Pravkar, alenh55 pravi:

Ni slip on je celotni sistem.

Tole.

20141120_1018522.jpg

Katalizatorja pa mislim da tko ni notr vsaj pise ne nikjer ima pa certifikate in vse papirje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, alenh55 pravi:

Ni slip on je celotni sistem.

Tole.

20141120_1018522.jpg

Katalizatorja pa mislim da tko ni notr vsaj pise ne nikjer ima pa certifikate in vse papirje.

Nisem prepričan ampak celega tako ali tako ne moreš vpisat v homologacijo, je verjetno race varianta. Y člen ima navoj za lambdo?

Sicer pa zjebat nimaš kaj, priklopiš in če dela dela, če se pa zaganja in ne najde minimuma, potem boš rabil še kaj (mape, powercommander) ampak, po mojem bi moralo delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm poslal mail na scproject pa so odgovorili,da ni potrebno edino če vzameš db killer vn.Kako to misliš da ne moreš vpisati ka je to kak zakon v sloveniji ker na njihovi strani ima homologacijo in trgovca v sloveniji sm vprasal in mi je trdil da se izpuh homologira.

Link od izpuha:

http://www.scproject-shop.com/yamaha_mt_07_2_1_conic_e.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma in ponavadi se vpišejo v homologacijo slip on, če se odstrani katalizator (kar v tem primeru zgleda, da se, ponavadi proizvajalec navaja da ni road legal) če maš komplet dokumente, ni nobene panike za vpis. Tako med nama na 4 ušesa, se da vpisat še marsikaj drugega :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, apirko pravi:

Kaj pa lastniki MT07 priporočate da nataknem gor oz. kaj ste nataknili po prvogradnji?

Original so bile michelin pilot road 3 , z njimi naredil 7000 km .. Zdej sem nataknu gor pilot road 4 in sem zadovoljen.. Če te pa slučajno dež ujame je to pomojem top guma ... Z dokaj normalno vožnjo bi moral narediti 10k km za šalo ... Na robu gume oprijem presenetljivo dober , glede na to da je to "touring" guma .. Rabijo pa sicer več časa za se ogreti 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, a-rod pravi:

Veriga mi je za zacela ropotat pod gasom odkar sm spucu in namazu, k stisnem sklopko ne ropota, a je problem v premal namazani verigo da ropota na unm drsniku pod verigo? Al je mozno da je kaksna svinarija na drsniku, ker en del se ne vidi ker je pod plastiko, al je treba zategnt verigo

Kako pa ti ropota? Če je premalo namazana potem veriga postane glasna.

Preglej verigo, če je dovolj zategnjena. Imaš v navodilih, koliko se lahko povesi, če jo pritisneš navzdol.

Tam kjer se ne vidi drsnik, lahko komot odšraufaš zadnji blatnik in pogledaš, če je drsnik ok.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Janezs pravi:

Kako pa ti ropota? Če je premalo namazana potem veriga postane glasna.

Preglej verigo, če je dovolj zategnjena. Imaš v navodilih, koliko se lahko povesi, če jo pritisneš navzdol.

Tam kjer se ne vidi drsnik, lahko komot odšraufaš zadnji blatnik in pogledaš, če je drsnik ok.

lp

Kot da bi neki drajsal, Se mi zdi da ni veriga, ker k prtisnm sklopko med vozno takoj neha ta zvok in vibracija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Xebec pravi:

Se odločam med:

 

Tale je pa top, sam je ilegalc :(

 

S SC projectom ne morš zgrešit, ostalih pa žal nism v živo slišal:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Xebec pravi:

Se odločam med:

 

Tale je pa top, sam je ilegalc :(

 

Sigurno sc project pa ce ga misliš narocit iz njihove uradne strani je bolje da vprasas v as domzale jaz sem ga dobil po isto ceni ko na sc strani pa še 25€ postnine mi ni blo treba placat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!