Skoči na vsebino

Yamaha MT 07


ELO

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Mislim, da je v SLO tole no go (vsaj legalno ne)! Smernik mora biti neke dolocene mm oddaljen od luci (ali nekaj podobnega)......! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Na omenjen problem nisem zasledil kakšnih debat glede tega....in bi prosil za kakšen nasvet.

Pred kratkim se kupil yamaho mt07, letnik 2015. Motor ima prevoženih 6500km in sicer pri ogretem motorju sem opazil nanavadno glasno ketnico odmične gredi.

Ali je to normalni za ta tip motorja, ali je potrebna samo nastavitev le te?

Lp

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodnji MT-09 modeli so imeli podobne probleme. Nastavitev ketnice je rešila problem. Ne vem če je to problem bil tudi pri MT-07. Mogoče se nebi bilo slabo odpeljati do servisa, jim pokažeš in ti povej če je normalno ali ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

danes sem zapravljal v BS centru in fehtal če se lahko vsedem na MT 07. Občutek sem imel, da je balanca zelo blizu. Verjetno stvar navade, tudi, ko sem iz Tenerejke šaltal na Cbf, sem stopalke iskal na napacnem mestu. Drugače popolnoma primeren za mojo višino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo,masno in zapakirano...

Po moje bolje,da odpreš temo z imenom motorja in v temi mopija vprašaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Miran1 pravi:

Pozdravljeni,

zanima me kakšno motorno olje uporabljate za Yamaho mt 07, letnik 2014.

Miran

v sklopu jamaha poiščeš mt07 in tam postaviš vprašanje, s tem prihraniš nekaj dela moderatorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/25/2018 at 1:07 PM, Rubuz said:

Zgodnji MT-09 modeli so imeli podobne probleme. Nastavitev ketnice je rešila problem. Ne vem če je to problem bil tudi pri MT-07. Mogoče se nebi bilo slabo odpeljati do servisa, jim pokažeš in ti povej če je normalno ali ne. 

Kaksna nastavitev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem gledal na vsemrezju in facepalmal.

Taksne napake od yamahe res ne bi pricakoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.

Moja :inlove: je imela MT-07 (2015) in z njo prevozila 54.000 km. Lahko zapišem, da je od prvega do zadnjega dne zvok motorja bil enak brez sumljivih zvokov, je pa na njej ostalo vse original (izpuh...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Ob 28. 9. 2018 ob 21:28, Xebec pravi:

barve so trofnl :OK: 10ka mi vzbuja ene čudne občutke :blush:...

...niso....k čist bele ni vmes :naughty:...

...men tud, če bi mela  vsaj ene 15cm al pa še rajš 20cm več...:cry:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da kdo rabi, na voljo je bočna zaščita motorja za MT07... Desna je rahlo podrsana, opravila svojo nalogo z odliko :naughty: na pokrovu :bike: ni bilo nikakršnih poškodb.

YamahaZascita.JPG.e17688232bf074846a6e4484c8abb3cb.JPG

YamahaZascita1.JPG.9e1465ce87ad76d5dc8502f6123bca13.JPG

kontakt na ZS.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dober dan,

mi lahko kdo iz prve roke (ki je ze kupoval nov motor) pove do kdaj imajo yamaha zastopniki "stari" letnik motorja?

Se pravi ce se odlocam za nakup 2018 modela MT-07 do kdaj ga bodo prodajali v trgovini kot novega?

Se prepozen ce bi ga sel iskat Februarja?  

Kaksne so izkusnje Vas, ki ste kupovali 2017,2016 itd..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snoop pravi:

mi lahko kdo iz prve roke (ki je ze kupoval nov motor) pove do kdaj imajo yamaha zastopniki "stari" letnik motorja?

Dokler je kje kaj zaloge. Najboljše poklicat pa vprašat.

pred 15 minutami, Snoop pravi:

 Kaksne so izkusnje Vas, ki ste kupovali 2017,2016 itd..?

Ko sem se pred leti zanimal za Tenerejko iz zaloge (ko so šli motorji iz prodaje in so bili po zelo ugodni ceni) je bilo od 'imamo dve na zalogi' do 'vse prodano' ~ en teden. Lahko da boš februarja lahko izbiral še med barvnimi variantami, lahko da ne bo kaj več za izbirat. Včasih je 'ponudba' samo na spletu, ko kličeš pa ni. Težko je tu kaj napovedati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snoop pravi:

Dober dan,

mi lahko kdo iz prve roke (ki je ze kupoval nov motor) pove do kdaj imajo yamaha zastopniki "stari" letnik motorja?

Se pravi ce se odlocam za nakup 2018 modela MT-07 do kdaj ga bodo prodajali v trgovini kot novega?

Se prepozen ce bi ga sel iskat Februarja?  

Kaksne so izkusnje Vas, ki ste kupovali 2017,2016 itd..?

dokler so zaloge...trenutno majo na 2017 modele več kot 10% popusta, lahko da bo drugo leto enako za 2018 modele, samo če bojo pa že februarja taki popusti je pa težko rečt...pa barve ni nujno da bojo še na izbiro....

če ne ciljaš na popuste, ga lahko kupiš zdaj pa prevzameš spomladi. čez zimo se da zmenit da je pri njih, vsaj v KMC sem se jaz tako zmenil brez problema. BS isto ne bo kompliciral pomoje, sem 1x debatiral tam o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!