Skoči na vsebino

BMW S 1000 R


domina

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Sem lastnik Bmw s 1000r 2016 in imam pri 29.000 km problem z quick shifter-jem. enkrat dela drugič ne dela. ali je kdo že imel podobne probleme.

No saj ni samo to glede, kakšen super motor je imam en kup problemov. Najprej krivi diski pri 5.000 km, nato so se pričele prižigati ogrevane ročke - slaba napeljava.

Letos mi je pa še akumulator crknil, kar se mi še ni zgodilo pri nobenem motorju po dveh letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Black widow pravi:

Sem lastnik Bmw s 1000r 2016 in imam pri 29.000 km problem z quick shifter-jem. enkrat dela drugič ne dela. ali je kdo že imel podobne probleme.

No saj ni samo to glede, kakšen super motor je imam en kup problemov. Najprej krivi diski pri 5.000 km, nato so se pričele prižigati ogrevane ročke - slaba napeljava.

Letos mi je pa še akumulator crknil, kar se mi še ni zgodilo pri nobenem motorju po dveh letih.

Tebe bodo vrgl iz "BMW kluba", ker tok šinfaš superdruper znamko :naughty:, pa še iz motosveta, ker nisi poiskal ustrezne teme, pa si odprl novo :jezik:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljes na servis,glede na to da je se v garanciji ne bi smel bit problem,trenutno imam cetrtega bmw in nikoli nobenih problemov,ta ki ga imam sedaj ima v dveh sezonah 40000 brez problema,je pa res da so eni sposobni sfukat tudi kawozukija ne samo bemflna ce ga v roke dobijo.:kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Black widow pravi:

Sem lastnik Bmw s 1000r 2016 in imam pri 29.000 km problem z quick shifter-jem. enkrat dela drugič ne dela. ali je kdo že imel podobne probleme.

No saj ni samo to glede, kakšen super motor je imam en kup problemov. Najprej krivi diski pri 5.000 km, nato so se pričele prižigati ogrevane ročke - slaba napeljava.

Letos mi je pa še akumulator crknil, kar se mi še ni zgodilo pri nobenem motorju po dveh letih.

A je težko postaviti vprašanje v pravo temo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Black widow said:

Sem lastnik Bmw s 1000r 2016 in imam pri 29.000 km problem z quick shifter-jem. enkrat dela drugič ne dela. ali je kdo že imel podobne probleme.

No saj ni samo to glede, kakšen super motor je imam en kup problemov. Najprej krivi diski pri 5.000 km, nato so se pričele prižigati ogrevane ročke - slaba napeljava.

Letos mi je pa še akumulator crknil, kar se mi še ni zgodilo pri nobenem motorju po dveh letih.

Malo več podatkov nam daj: si lastnik od novega, kje servisiraš, zakaj ne pelješ na servis, kakšne težave imaš s QS,...! Vse kar si naštel ti uredijo  v garanciji. So ti?

Na moji Hondi Pan European je bil aku zanič po enem letu, ker jo je lastnik porinil v lopo in tam pustil celo zimo. Kakorkoli, premalo podatkov si dal v tvoji prvi objavi na forumu. Kot, da odgovora niti ne pričakuješ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 3 minutami, kronik pravi:

Da li je netko bio vec sa S1000R na trkacoj stazi? 

 

kako je bilo? 

Na turisticni voznji vec njih...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 8. 2018 ob 16:29, kronik pravi:

Da li je netko bio vec sa S1000R na trkacoj stazi? 

kako je bilo? 

Ne morem ti dati info iz prve roke, ker nisem vozil jaz, ampak na RR days v Brnu jih je bilo nekaj in nekateri so se hudo peljali. Menim, da je motor čisto primeren za obisk dirkališča v okviru track day-ev. Poskusi, po moje ti ne bo žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Ker ni nobenega Tuonota naprodaj razmišljam da bi si za sezono ali dve omislil s1000r 2015-16. Ga ima mogoče kdo tu gor ? Zanima me kako je kaj z zanesljivostjo elektronike. V ostalo ne dvomim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Markko pravi:

Ker ni nobenega Tuonota naprodaj razmišljam da bi si za sezono ali dve omislil s1000r 2015-16. Ga ima mogoče kdo tu gor ? Zanima me kako je kaj z zanesljivostjo elektronike. V ostalo ne dvomim :P

u usporedbi sa Tuono V4R i raznim Hondama koje sam imao je S1000R najjeftiniji u odrzavanju i potrosnji. 

Poznanik je odradio sa 2014 godosite S1000R  58.000km u 2,5 sezone bez i jedne greske na motoru.

Ukoliko je greske i bilo, zamijenili su pod garancijom!  

Po meni je S1000R predobar motor. istina bez emocija...... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A kdo ve kaj je fora, da mi pri višjih obratih s quickshifterjem ne prestavi iz 5. v 6. prestavo ?

Se da to kje kaj naštelat mogoče ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodnje stikalo pri sklopki, jeziček malo prepigaj da bo bolj na naslon
zračni upor pri višji hitrosti pomakne mrtvi hod ročke nazaj in stikalo izgubi stik

lahko pa naprej s prstom potisneš ročko pa bo :)

Popravljeno . Popravil S1000R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!