Skoči na vsebino

BMW S 1000 R


domina

Priporočene objave

17 minutes ago, jevi said:

Jaz imam samo malo tank torbo, ampak je zelo malo prostora za...

Tako imam za zadaj, mogoče paše tudi na R-a.

IMG_0002-1.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, motolover pravi:

Tako imam za zadaj, mogoče paše tudi na R-a.

IMG_0002-1.jpg

Te torbe so skoraj univerzalne in pašejo povsod , jaz sem jo imel na K1200 in K1300S , prav tako bi jo lahko navezal na GSA ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, motolover pravi:

Tako imam za zadaj, mogoče paše tudi na R-a.

IMG_0002-1.jpg

Takašna bi sigurno pasala tudi na mojega R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se odloču zrihtat belanco, mi je zanjo vse jasno (papir od LSL-a, v katerega seznamu je tudi moja Nagica + potrdilo o strokovni vgradnji), za špegle pa v Louisovi škatli ni bilo papirjev za homolomo za konkreten moped. Kako si to uredil? Zgolj vpis E-homologacijske oznake iz špegučka in potrdilo o strokovni vgradnji, ali kaj drugače?

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez papirjev kot sam veš neboš homologiral, jaz sem zahteval in dobil papir poleg ogledal, drugače jih nebi uzel... piši na louis naj ti posredujejo papir če obstaja za tvoja ogledala, jaz sem papir pustil na HOMOLOGACIJI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot se mi zdi iz fotke imaš take Highsiderjeve kot jaz? Mi lahko zaupaš, kam si šel homologirat (lahko tudi na ZS), da jih povprašam, če bodo hotel pomagat pri papirjih, če ne bom pač pisal Louisu, ne bo prvič :rolleyes:.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avtokrki ti nebo nihče pomagal do papirjev, piši v louis, če so, jih boš tam dobil ;)

Popravljeno . Popravil quattroooo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K., bom poskusil v Louisu, čeprav mi je ravno AvtoKrka domača (dve poslovalnici). Ampak res se mi jih ne da hodit prosit za uslugo za špegla za na motor :P. Hvala vseeno, @quattroooo.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, GoBobi pravi:

O.K., bom poskusil v Louisu, čeprav mi je ravno AvtoKrka domača (dve poslovalnici). Ampak res se mi jih ne da hodit prosit za uslugo za špegla za na motor :P. Hvala vseeno, @quattroooo.

Ajd!

 

Zakaj pa moraš imet to homologirano ? Jaz se s takimi malenkostmi sploh ne ukvarjam....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kawl pravi:

Zakaj pa moraš imet to homologirano ? Jaz se s takimi malenkostmi sploh ne ukvarjam....

Jz nikoli na nobenem motorju nič homologirano...pa bila cela ninja v karbonu in akrapoviča imela gor,crash padi,doma narejen nosilec tablice...vi preveč komplicirate !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 4/17/2017 at 9:05 PM, sesir said:

Jz nikoli na nobenem motorju nič homologirano...pa bila cela ninja v karbonu in akrapoviča imela gor,crash padi,doma narejen nosilec tablice...vi preveč komplicirate !

Niti ne, samo nisi se nabasu na tapravga policaja ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, ukica pravi:

Niti ne, samo nisi se nabasu na tapravga policaja ;) 

Sem na kr solidnega...komentiral a realno...zadnji nosilec je imel žmigavce,osvetlitev in tablica fiksno in pravilno nameščena in osvetljena,akrapo bil titan...pač brez nalepke in zgleda ko original čim se ne dere preveč,karbon pa itak bolj kvaliteten kot plastika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

...akrapo bil titan...pač brez nalepke in zgleda ko original čim se ne dere preveč,karbon pa itak bolj kvaliteten kot plastika!

:huh:...

...:lol1:

Ti jih pa sekaš včasih :lol1:... Dobra, dobra :OK:.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, GoBobi pravi:

:huh:...

...:lol1:

Ti jih pa sekaš včasih :lol1:... Dobra, dobra :OK:.

Ajd!

Zakaj?Tak pač vedno bilo...na R1 bil poliester bel..plus salotejp in napis sintisajzer in drek pumpa...karbon imam še vedno od ninje in ke res perfekten...enostavno ne vidim vzroka,da bi me jebali...pač karbonski ali poliestrski oklepi...

Izpuh se zapičijo če vidijo kake firme nalepke ali če je glasen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem narobe prebral (oz. sem si narobe predstavljal). Zdaj razumem, da je zgledal kot originalen, čeprav to ni bil in da te zato (in zato, ker ni bil glasen kot moj LeoVince :P) ni nihče vprašal po zdravju. Dobro si rešil.

Ajd!

P.S.: ...ampak včasih pa res kakšno dobro pihneš, pa sem mislil, da si jo zdajle tudi :OK:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, RdečaŽelva pravi:

samo ta želva na tablici mi dela probleme :D

5908e917c9d98_Rdeaelva.thumb.jpg.3c1473718d51eae0e032648abff2eed0.jpg

Pust jo k so itak zaščitene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!