Skoči na vsebino

(Pre) Pametni Telefoni


Strominator

Priporočene objave

ja no se opravičujem, je visoko tehnološka naprava, s katero odrasli ljudje posnamejo in svetu posredujejo ogromno ne ravno najbolj primernih slik :D, po njem brskajo med delovnim časom, imajo na njem cel kup aplikaciji (po večini kratkočasnih)... a ja pa naprava ne moreš verjet celo služi kot telefon :D

 

mogoče ni igračka je pa statusni simbol, a ti ta definicija bolj ustreza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ni igračka je pa statusni simbol, a ti ta definicija bolj ustreza?

 

 

...ne pa ne. :grrr ...je to, kar je, in nič drugega :grim

vsaj jaz ga ne uporabljam za neke "perverzne" namene :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj mobi je pa tok pameten, da me zna kar sam pospremt do doma (ko kak fijakarski konj) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne na tablici ampak na telefonu, za službo pregledam naročila, odgovorim strankam na maile. Za mail že kakšno leto uporabljam izključno telefon. Telefon je vedno zraven v žepu in večina ljudi ima rada ažurnost pri odgovorih na njihova vprašanja, kjerkoli sem lahko takoj odgovorim na mail, računalnika pač ne nosim vedno in povsod s seboj in preden se prižge imam na telefonu že odgovorjeno. Razni pdf dokumenti za pregledovanje in urejanja, pač faks..

 

 

Aha, že razumem, kje se nismo razumeli. Jst sem govoril o resnem delu. 

 

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja chrome je postal pravo požrešno sranje. kaj je zdaj najboljše? Pred časom sem mozzilo dol metal s telefona ker je bil chrome boljši zdaj pa ne vem več???

 

In seveda vsi uporabljate pametne telefone ali tablice za delo, zabavo itd., noben pa ne zna svetovat kateri browser je najboljši (predvsem najmanj požrešen) na androidu. Ah "ta moj motosvet je tak fejst nor......"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabljam Dolphin Mini Browser. Če je glih najboljši in najmanj požrešen, ne vem. V glavnem pa za moje brkljanje zadošča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda vsi uporabljate pametne telefone ali tablice za delo, zabavo itd., noben pa ne zna svetovat kateri browser je najboljši (predvsem najmanj požrešen) na androidu. Ah "ta moj motosvet je tak fejst nor......"

 

Vedno chrome, mi ne dela počasi telefon zaradi njega, zaštekal pa tudi še ni nikol. Ni razloga za menjavo brskalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, že razumem, kje se nismo razumeli. Jst sem govoril o resnem delu. 

 

:ninja:

 

A jeb.. ga za nekatere je resno služenje denarja, za druge je pač samo neko "visoko" delo resno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda vsi uporabljate pametne telefone ali tablice za delo, zabavo itd., noben pa ne zna svetovat kateri browser je najboljši (predvsem najmanj požrešen) na androidu. Ah "ta moj motosvet je tak fejst nor......"

 

Mozila mi dela bolš kot chrome, tud s flashem se pogojno zastopi, precej ljudi pa ima rado dolphin. jaz se nanj nisem navadil. 

 

Kaj pa je resno delo? od cca 8,00 do zdej mam opravljenih 44 klicev, od tega 8 zasebnih. Na izbiro imam vsakih nekaj let preplačat telefon ki mi je všeč, in se z njim krasno razumem, ali pršparat par stotakov,  potem pa cele dneve po rokah valjat  orodje ki mi žre živce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja glej, kolikor jaz vem po pisarnah še niso zamenjali računalnikov s telefoni in jih verjetno tudi še lep čas ne bodo.

Prenosniki so že marsikje zamenjali namizne in tablice bodo tudi kje nadomestile prenosnike ampak to je zgolj zaradi praktičnosti...v žep gre toliko centimetrov na mizi jih je lahko več.

Telefon računalnika ne bo nadomestil, kot tudi ne TV zaradi namembnosti, nekje je zaželjena mobilnost, drugje velikost, to pa ni združljivo.

 

Fora je v tipkovnici.

 

Če hočeš kaj normalno delati potrebuješ miš in resno tipkovnico.

 

S touchscreen zadevami je vse ena velika žalost, polno napak, neuporabno itd.

 

Prenosnik 17 ima normalno tipkovnico in lahko nadomesti namiznega, 15,4 pa tudi še gre za silo.

 

Problem je input pri prepametnih telefonih, vnos podatkov.

 

Sicer lahko z njimi delaš čuda.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni res.

 

 

Huh. Na žalost, pri meni to drži.

 

post-1354-0-59641800-1387444006_thumb.jpg

 

Sem preveril še enkrat. PC je užgan in USB port dela normalno. Telefončka pa žal ne polni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh. Na žalost, pri meni to drži.

 

attachicon.gifitunes.jpg

 

Sem preveril še enkrat. PC je užgan in USB port dela normalno. Telefončka pa žal ne polni. 

 

hehe, ne vem kako to... mogoče je v čem drugem problem.

meni se 5ka v službi komot polni brez iTunesov.

 

majekmi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ne vem kako to... mogoče je v čem drugem problem.

meni se 5ka v službi komot polni brez iTunesov.

 

majekmi ;)

 

 

zgleda de maš bolš službo :P

 

Ker se meni ni polnila ne trojka ne petka, je očitno problem v lastniku. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da je iphone prepametn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zgleda da je res od službe odvisno... :P

vsem mojim sodelavcem, ki imajo iphone se tudi normalno polnijo brez itunesov.

kje pa delaš da si lahko vsi iphone prvošte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Malo manj ješ pa je problem rešen. V mescu ali dveh si lahko iphona prvoščš :D

10 mesecev ne kadiš, pa maš ta najdražjega :D

 

ali

 

spremeniš paket in namesto 25€ na mesec plačuješ 15 ali 10€ pa ga maš v dveh letih

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pajebote DAMI... pr teb so vsi pametnejši od tebe.... vključno s telefonom...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pajebote DAMI... pr teb so vsi pametnejši od tebe.... vključno s telefonom...   :P

jebote DAMI da te jebo..............vključno s telefonom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nič dražji od ostalih primerljivih na tržišču...

tud ce bi drzalo kar pravis, mi verjetno ne bi nic pomagalo. ne bom menjal dokler 5ka ne crkne. Ampak top of the pops androide kot naprimer galaxy s4 dobis za 400 evrov, nexus 5 450, note 3, lopata, pride mal cez 500. novga strudla za manj kot 670 nisem nasel.

vsi so predragi, ampak sadjarji se mal bol ostrizejo ovce.

pa se ena lustna cvetka za dobro jutro. na simobilu sm kupil polnilni/podatkovni kabel. seveda ni bil v skatlici z logotipom, in voila....vcasih se res vprasam, pa kdo vse me ma lahko za norca...

post-1354-0-18422800-1394133999_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!