Skoči na vsebino

(Pre) Pametni Telefoni


Strominator

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

čakam samsung note 4........ :bounce:  :bounce:  :bounce:

Naj bi prišel na tržišče v drugi polovici leta. Malo sem čekiral specifikacije in stvar bo zelo zanimiva, kot vse Samsugove igračke do zdaj. Zaenkrat ostajam na Note II ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo slučajno kake izkušnje z Asus fonepad note6? mislim da je vreden teh 320€ kot je najboljša ponudba v prosti prodaji v Sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo slučajno kake izkušnje z Asus fonepad note6? mislim da je vreden teh 320€ kot je najboljša ponudba v prosti prodaji v Sloveniji

Malo sem pogledal opis in teste ... zadeva za ta denar je zelo dobra, glede na to, da je na tržišču že leto dni. Zdaj če nisi nek gamer manijak, ti bo dvojederni procesor, ki ga ponuja zadostoval, plus tega pa normalne aplikacije delujejo BP. Jaz mislim, da je to dober nakup. Tudi sam sem pristaš velikih zaslonov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za vse ostalo je tu mastercard :P.

 

Telefon je kul, ne boš nič falil če ga vzameš. Vendar jaz vsakemu rečem, da kasneje je take telefone težje prodat, saj njihova popularnost lih ni neki, ampak če ti odgovarja le vzami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si danes spet kupil eno Samsung igračko .... nisem se mogel vzdržat! In sicer prepametni fotoaparat, ki ima VSE.

 

20140508_152239_resize_zpsadabcad4.jpg

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Eno vprašanje za Android stručkote. Morda kdo ve, ali obstaja možnost (ali morda aplikacija), ki ti vnaprej nastavljen alarm v telefonu sproži tudi v primeru, če je telefon ugasnjen. 

Ker ponoči telefon ugasnem ga ne morem uporabljati npr. v smislu jutranje budilke...

Bi morda @sebar lahko kaj v zvezi s tem komentiral?

Tenx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ga ugasneš? Daj ga flight mode pa bo budilka delala, zvonil pa ne bo ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugašam ga, ker ga odložim blizu glave. Pa nimam ravno dobrega občutka, da je tudi v mode mirovanju tam okoli neko (malo?) sevanje prek cele noči... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

androidi praviloma umrejo, če ga ugasneš, tako tudi budilka ne deluje. če vklopiš avionček, gre v deep sleep, ni sevanja ni omrežja, samo budilka. Je isto kot bi bil ugasnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res. Samo potem, ko se zbudiš, ne smeš pozabit avijončka nazaj izklopit, ker sicer si nedosegljiv... 

Moja tazadnja Nokia na tipke se je zjutraj prižgala, skupaj z alarmom... Seveda pa ni imela vseh fensi šmensi funkcij pametnih telefonov. Sem jo šele pred kratkim zamenjal, pa me še malo nostalgija daje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nokie so bile zakon. :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

nokie so bile zakon. :D

 

stari sony ericssoni tut :huh: 

js sm meu pruga leta 1996 ... s plastičnim pokroućkom :P  

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

 

js sm meu pruga leta 1996 ... s plastičnim pokroućkom :P  

Motiš se!!!!!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, izibajker said:

Eno vprašanje za Android stručkote. Morda kdo ve, ali obstaja možnost (ali morda aplikacija), ki ti vnaprej nastavljen alarm v telefonu sproži tudi v primeru, če je telefon ugasnjen. 

Ker ponoči telefon ugasnem ga ne morem uporabljati npr. v smislu jutranje budilke...

Bi morda @sebar lahko kaj v zvezi s tem komentiral?

Tenx.

keri android imaš to? meni na 7 deluje alarm, če ga vgasnem .. v bistvu preden ga vgasnem me opozori, da imam alarm čez X ur in lahko odkljukam, če naj zvoni ali ne ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Tex pravi:

keri android imaš to? meni na 7 deluje alarm...

Moj smartfon je bolj oldskul, android 4.2.2. Mi je jasno, da to ne bi imelo smisla posodabljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, sesir pravi:

Motiš se!!!!!

ne se ne ... edino če je bil samo Ericsson ... ga mam še nekje doma :P

al je bil 318 ... ne vem zdele ... če ga imam doma ga bom sliku :ras:

neki tazga je bil :

http://phone.mobile.brothersoft.com/ericsson_gs_337-8556.html

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti so bili res l.96 za okoli 120 jurjov takrat...318 sem imel jz in ni imel pokrovčka a delalo super pa za razstegnit antena...kurac blo ko sam po večjih mestih delalo in si rabu še vedno delto...sem mislil,da si imel l.97 ko so prišli ven 768 model in so bili cenejši in jih je imelo več ljudi....ker 788 nas je imelo res malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr mojemu modelu se ni dala vn potegnit antena in plastični pokrovček se je lomil na stiku .. itak ni imel nobene funkcije razen, da je tipkovnico pokril ... delala je po Ljubljani ... pol signala ... k sm pa prečkal mejo v Avstrijo, sem prvič videl kako zgleda polni signal..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Cartman pravi:

Takrat si Mel lack Sonya, al pa Ericksona. Jez,am Mel cmdx 1000 splotches in bi Avogadro 

To pa so že bili šele kasneje ko je bil že Mobi paket...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm dal sliko ... bom doma pogledal če ga imam še ... bom točno napisal kter model je .. če se še vidi oznaka :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sm sklobasal??? Jebemti autocorect. Jabuk, zresn se. To je to. Prepametno use skup. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!