Skoči na vsebino

ATV po polju?


Mojo

Priporočene objave

Živjo!

Nameravam kupiti ATV mogoče nekje okoli 125cc ali še manj. Večinoma ne bo uporaben za nič drugega kot za malo vožnjo po polju.

Ampak vseeno me muči to, da/če rabim izpit? Vožnja res ne bi bila NIKJER drugje kot po polju, ki je resnično zelo zelo blizu nas. 

 

Ali vseeno rabim izpit samo za vožnjo po polju? Če da, kateri izpit?

 

Najlepša hvala za vaš čas,

 

 

Popravljeno . Popravil Mojo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a traktor, ki se samo po njivi vozi, mora biti registriran in voznik mora imeti dovoljenje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a traktor, ki se samo po njivi vozi, mora biti registriran in voznik mora imeti dovoljenje :?

Mora ja, pa še pihat mu dajo in nafto pregledajo (brez zajebancije) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora ja, pa še pihat mu dajo in nafto pregledajo (brez zajebancije) .

lp

 

vem ... zato sem pa tisto napisal v razmišljanje o vožnji z ATV-jem po polju ...  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za vaše odgovore, zdaj pa če prav razumem. 

Ne smem se voziti po polju, če polje ni moje. Drugače se pa lahko po mojih lastninah/parcelah vozim brez kakršne koli registracije/izpita?

Ali se lahko vozim tudi po lastninah/parcelah drugih, da dobim njihovo dovoljenje in se nato lahko brez registracije?

 

Hvala še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Brez registracije in izpita se ne smeš vozit nikjer razen na zaprti pisti, poligonu, kros progi,... Tudi če se boš vozil po svojem in se mimo pripelje policija te bodo kaznovali.

2. Po polju drugih se ne smeš vozit razen če ti lastnik dovoli, se pravi da ne bo klical policije če te vidi, potem se lahko, ampak spet samo če imaš registracijo in izpit.

3. Če bo kaka nesreča boš fasal kazen + zavarovalnica (če recimo narediš kako škodo) te olupi ker nimaš reg+izpit

4. Z ATV 125 ccm in manj izberi položno polje ker to ne gre nič.

5. Naredi izpit in registriraj, prej ali slej boš "skočil" do trgovine.

Popravljeno . Popravil PERVY
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smeš se voziti po polju, tudi če si lastnik oziroma ti lastnik to dovoli. Po črki zakona je to tako, kot bi rekel: "Svojega otroka pa lahko tepem." :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smeš se voziti po polju, tudi če si lastnik oziroma ti lastnik to dovoli. Po črki zakona je to tako, kot bi rekel: "Svojega otroka pa lahko tepem." :)

 

sj ga lahko .. sj si zasluži, če se vozi z neregistriranim motornim vozilom in še brez vozniškega dovoljenja  :P

 

točka 5. g.Pervya je najboljša opcija :yes:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!