Skoči na vsebino

KTM 950 SM-R


Ktm Supermoto

Priporočene objave

Kaj pa ta stric pod smarno goro je ok? Kako pa je s ten selešem v grosupljem? A se ni on vcasih z avtoakustiko ubadal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ta stric pod smarno goro je ok? Kako pa je s ten selešem v grosupljem? A se ni on vcasih z avtoakustiko ubadal?

Ja pa daj notri 5100, in se ne obremenjuj z Motorexom , ki ga predpisuje KTM. Drugače je za LC8 predpisam Full sintetics.

S Selešom nimam izkušenj. L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu do pomladi moram nastavit ventile vse ostalo lahko (bom) naredim sam.  No ubistvu sem mislil vanj dati motul 300v. Moti me predvsem to da imajo različni servisi zelllo različne cene za menjavanje olja. filtra in nastavitev ventilov imam sedaj razpon 3 različnih serviserjev od 160 do 300e...meni se zdi to kar precejšen razpon...Za simona dacarja sem že slišal nikoli pa nisem bil pri njem. Ima kdo kakšne izkušnje z njim=?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje ne, je pa serviser Simon iz Maribora, ki je sestavil generalno mojega Duka toplo priporočal, naj ga vozim k temu Simonu. Sam imam povprečne izkušnje s servisom na Škofljici in zagotovo ne bi peljal več k njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suntrace14 kaj te je zmotilo na Škofljici? Simon iz Maribora pa je mojster,saj je bil prej na MotorJetu glavni mehanik za KTM,tud priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da sem moram za njim potem sam naresti do konca.

 

@aselak: si morda vzel tega, ki je še vedno oglaševan na anetu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ja, sem ga dobil tako ugodno , da se nisem mogel upret; :)ubistvu sem sel do kolegice na kavico, ki je iz istega kraja kot je bil motor, in sem ga šel čisto tako gledat, glede na to da smo potem prišli še s ceno skupaj, sem ga vzel, čeprav smr ni bil v prvem planu, hotel sem kupit zx10r (2011) pa sem rekel da se v2 probam glede na to da ga se nisem imel....

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ja, sem ga dobil tako ugodno , da se nisem mogel upret; :)ubistvu sem sel do kolegice na kavico, ki je iz istega kraja kot je bil motor, in sem ga šel čisto tako gledat, glede na to da smo potem prišli še s ceno skupaj, sem ga vzel, čeprav smr ni bil v prvem planu, hotel sem kupit zx10r (2011) pa sem rekel da se v2 probam glede na to da ga se nisem imel....

A to je un k si govoru da je  bil za 3.900 al tam okrog???...k smo rekl da je "sumljiv". Pa je res???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bova na zs:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač vse ni za v javnost:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dacar....pedanten, obvlada, pa bl je Ducatist po dusi k KTM. Ima pa oboje v mezincu, ceprov rajs Ducatije sraufa. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima ldo kontakt od g.dacarja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu do pomladi moram nastavit ventile vse ostalo lahko (bom) naredim sam.  No ubistvu sem mislil vanj dati motul 300v. Moti me predvsem to da imajo različni servisi zelllo različne cene za menjavanje olja. filtra in nastavitev ventilov imam sedaj razpon 3 različnih serviserjev od 160 do 300e...meni se zdi to kar precejšen razpon...Za simona dacarja sem že slišal nikoli pa nisem bil pri njem. Ima kdo kakšne izkušnje z njim=?

kmet je predvidevam da govoril o velikem servisu... (sveče, olje, zr. filter, oljni filter,  nastavitev ventilov, čiščenje airboxa in pa  kilerja, antifriz, ponovna zategnitev pogonskega zobnika, kotrola vijakov itd.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam rabim ubostvu samo nastavanje ventilov,pa ok lahko se olje ( kar lahko itak naredim tudi sam:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še glede ventilov,na KTM 990 naj bi se preverjali na 15kkm to ne pomeni nastavljanje! Pri meni še ni bilo potrebno nastavlajati ventilom pa mam na motorju že 40kkm,preverimo pa jih po predpisih!

Novi 1200 pa ima servisni interval na 15kkm ,ne vem pa na kolk se preverja ventile,še nisem prebral navodil :blush:

Tudi na 990 potegnem na 10kkm včasih,če ravno tako nanese,kar ni nič narobe saj vsakih 1000km nalijem nekaj novega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za 950smr je predpisano pregledovanje takoj na zaceku, mislim da okoli 1000km. Potem pa na vsakih 15000. Moj jih ima sedaj 26500 servisna je sicer potrjena, glede na iztrosenost materiala bi rekel da so realni. Ampak nikoli se neve. Zato bi rad da se ventile pogleda, preventiva pred kurativo;) kmet a si se ti u leru vozil da jih se nisi nastavljal:):) joke;$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa nekaj smesno sem poklical ze 2 serviserja ktm in jima omenil da bi mi pogledali in ce o treba nastavili ventile. In se vsi razbirjajo da bi zraven se nevem kaj vse menjali kot redni servis;) se prrsvi zraven ventilov bi najmanj se menjali olje in oljne filtre...po moznosti se svecke itd. Kar lahko naredim doma sam...tako da ceno za preverjanje ventilov se nisem dobil:) ocitno ne obstaja v ceniku;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetno zaradi tega ker mora za preverjanje podrt pol motorja in se mu samo za ventile to ne splača,saj ne more za preverjanje oz. nastavljanje vzeti ne vem kakšen denar,za svečke in ostali materijal pa dobi nekaj na rabatu...no predvidevam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!