Skoči na vsebino

KTM 950 SM-R


Ktm Supermoto

Priporočene objave

Če veš da je KTM pa supermoto stroj poj ni več veliko ogibanj.

Je pač norooooo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem razočaran nad dimniki :( , verjetno po A naredil kaj za to zver. Zadnja švinga zgleda hudo dolga :? , ne vem kak bojo driftali s tem :? saj ni da bi bilo moči premalo :OK: :naughty:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff a so resni :o tole bo pomoje pretežko,mogoč za kšna daljša dirkališča... :hmm:

drgač zgleda pa hudo,mogoč mal preveč tm nad mašino,ampak tm spodej se skriva power :yea2: .dobrih 100KM in...kolk,recmo 180kg??

a je to iz KTMa al se je nekdo sam lotil predelave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to iz KTMa al se je nekdo sam lotil predelave?

:lol1: He, ta je pa dobra, izjava tedna :OK:

Ja itak da je iz KTM-a, lol

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da spljoh ni tolk izjava tedna,velikokrat podobnih predelav ne dela original tovarna ampak kšn tuning fabrka... (primer:honda supermoto je dodelana v italijanskem HM-u)

se oproščam za off topic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pravim zato, ker je bilo že ob predstavitvi LC8 rečeno, da bo pol še supermoto verzija

LP ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me dej simonsi ne bos preveč pameten. Itak da to original, ampak predelava od ene druge firme. Saj je še na slikci naslov od te firme.

Je batzajla kar v pravi smeri razmišljal, izjave tedna pa ti ven daješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ena firma je predelala original LC8? Kera pa, kako, kdaj, zakaj?

Pa se malo razpiš, ti ki si bolj "pametne" sorte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej mal več na www.kms-racing.ch

na žalost ne razumem nemščine,so pa tud slikce tam.sprednja strehca,luč in maska sta skor sigurno od LC4-ke,zadnje lučke so pa mal..češke.tist 'krom' ne paše zravn

lc81.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa spodej kjer so kao možne barvne kombinacije <_< adobe photoshop/image/adjustments/replace colour :D ce ne bi mel fuzziness na 100% naštiman mogoče še ne bi bilo tako očitno da so to fake barve :P

no,ampak vseeno je stroj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kar je,sam še ceno poglej kolk čez tri čuke je.bo pa verjetno pretežek

Kvaliteta se plača! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff a so resni :o tole bo pomoje pretežko,mogoč za kšna daljša dirkališča... :hmm:

drgač zgleda pa hudo,mogoč mal preveč tm nad mašino,ampak tm spodej se skriva power :yea2: .dobrih 100KM in...kolk,recmo 180kg??

a je to iz KTMa al se je nekdo sam lotil predelave?

To je direktno iz Mattighofena. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je direktno iz Mattighofena. .)

Je pa predelan v Kms Racing v sodelovanju z KTM. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaliteta??????????????ej gospod ktm ne ti men o kvalitet ka vem kok so kvalitetni tile jodlari,od ktm pa do motojeta,sej ne rečem de se ne pelejo dobr sam posluha za kupce pa nimajo,ves da se svet vrti in tudi oni se bodo mogl mau prizemljit.pišem iz iskušn ne pa na blef,in tudi motojetu sm objasnu kuk so oni kvalitetni nategatorji.hvala za posluh,tisti ki pa se čutite prizadete pa pozdravljam u upanju na bolše sodelovanje.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice sam resnico sm napisau pa me neč ne briga kva si ostali misljo,do mene so bli lumpi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaliteta??????????????ej gospod ktm ne ti men o kvalitet ka vem kok so kvalitetni tile jodlari,od ktm pa do motojeta,sej ne rečem de se ne pelejo dobr sam posluha za kupce pa nimajo,ves da se svet vrti in tudi oni se bodo mogl mau prizemljit.pišem iz iskušn ne pa na blef,in tudi motojetu sm objasnu kuk so oni kvalitetni nategatorji.hvala za posluh,tisti ki pa se čutite prizadete pa pozdravljam u upanju na bolše sodelovanje.hvala

Takole bom povedal,vsak svojega konja hvali ,vsak norc ima svoje jaz imam pač veselje Ktm :yea2: ne glede na ceno.No zdaj še nam povej kaj si povedal fantom v Motor jet-u. Če misliš da je cena nategovanje ti povem da so pri nas še vedno Ktm cenejši kot v Au.Prizadet pa mislim da ni noben od fantov ki vozijo Ktm, ker to so ljudje ki vedo zakaj ga vozijo, prizadet kakor vidim si bil ti, ne vem zakaj ?Meni osebno so vsi motorji všeč.

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaliteta??????????????ej gospod ktm ne ti men o kvalitet ka vem kok so kvalitetni tile jodlari,od ktm pa do motojeta,sej ne rečem de se ne pelejo dobr sam posluha za kupce pa nimajo,ves da se svet vrti in tudi oni se bodo mogl mau prizemljit.pišem iz iskušn ne pa na blef,in tudi motojetu sm objasnu kuk so oni kvalitetni nategatorji.hvala za posluh,tisti ki pa se čutite prizadete pa pozdravljam u upanju na bolše sodelovanje.hvala

Ma dej Lukec, ne kr pluvat na vse konce. Povej kaj je blo pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole bom povedal,vsak svojega konja hvali ,vsak norc ima svoje jaz imam pač veselje Ktm :yea2: ne glede na ceno.No zdaj še nam povej kaj si povedal fantom v Motor jet-u. Če misliš da je cena nategovanje ti povem da so pri nas še vedno Ktm cenejši kot v Au.Prizadet pa mislim da ni noben od fantov ki vozijo Ktm, ker to so ljudje ki vedo zakaj ga vozijo, prizadet kakor vidim si bil ti, ne vem zakaj ?Meni osebno so vsi motorji všeč.

Lp :)

Ja maš prov, supermoto, LC8 je občutno cenejši kot zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!