Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2014


trebor

Priporočene objave

Zanima me, kdo ima GoPro-ja kakšen nosilec uporablja za kamero na motorju? Sem že snemal na čeladi, vendar kar z tistim trakom za glavo, ampak je jeba, ker zapre spredaj zračnike, pa še malenkost gre čez vizir ob strani. Razmišljal sem o kakem nosilcu, ki se ga pritrdi spredaj kam na motor. V najslabšem primeru, bi raje za sigurnost prevrtal čelado (za vijakec ali dva) in tako fiksiral nosilec, seveda če se bi dala notranja stran čelade odmontirati.

Ima kdo kak bolj pametn predlog? Obstaja kaki nosilec posebej za motorne čelade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes , Kranj-Kamnik-tohinjska dolina-slovenske konjice-Ptuj k prijatelju na kavo in obratno...fino, malo mrzlo, vseeno zeeeelo pasalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijateljem sva se zapeljala do Grofa (Vransko) na en čaj z rumom. Ni bilo veliko km a je pasalo vseeno.

Srečal pa skoraj toliko motoristov kot v toplejših mesecih.  :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes motoristil se :D ...... Velenje prvo na omv tankat, potem pa do Vinske gore po zalet :D, pa nazaj u Velenje, nato pa preko Lokovice do Mazirja, in ker bil fulj sončn dan, sem se klub svojim zaendrek gumam :D pjelu do Ljubnega ob Savinjsi zasukat, pa nazaj do Velenja, prijetnih 80km ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po daljšem dopustu služba........ja vse po starem

Zato pa po tretji uri Celje , Rimske , Trbovlje , Trojane (kemšnita ) in nazaj Celje .

Nova čelada ok . Vožnja po hladnem ok .

Slikic ni a kremšnita..........mmmmm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na nedeljo sem se odpeljal prvič letos na obalo :yes:  še dolg od lani ker na tisto zadnjo soboto nisem imel časa :angry:  torej točno v Koper, dan od doma kot v pravljici brez oblačka :whistle:  tam doli pa konkretna megla :bounce:  zato sem jo hitro popihal nazaj.Za januar super furca. :worship:

Samo ena slika pa še ta bol po naključju sem se v Kozini ustavil zaradi telefona pa potem pogledam na števec pa ravno okrogka cifra :whistle:  pa telfon v roki, te pa to. :grim

post-25699-0-89138500-1389652615_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prevozil nekaj 10X kilometrov z novim motorjem.Vtisi odlični,občutek super,motor fenomenalen.Slike pa kdaj drugič.Ni bilo pravega časa za slikanje,samo gas in gas. :kva2:  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorska se kopa v megli, pa grem proti vzhodu, kjer je sonce.

Kawo naročim na OMV in že priletijo Kruci, Pik, Motozajebant, Thumper....

 

6512_601860169883539_1912571943_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lepo ,pa še moj motor si slikal...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako? sej a ni enduro? kje je želja po postulovčinah.. čez se je treba zapeljat...

z motorjem k mi ga ti kupš, kadar hočeš :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!