Skoči na vsebino

Posodobitev emotikonov/čustvenih simbolov


Priporočene objave

Pozdravljeni.

 

Opažam, da se uporabniki večkrat poslužujemo emotikonov (čustven simbol), ki niso del tega foruma, zato predlagam posodobitev emotikonov tako, da bi novi predlagani nadomestili tiste, ki se najmanj uporabljajo. Po mojem bi bilo zaželjeno, da bi bila njihova velikost okrog 30x30 pikslov in da so animirani.

 

Moji predlog za izbris: :K  , :fredy:  , :eek: , :sleep2: (dupliran), :headbang: (dupliran) , :boobies: ,  :mellow: (dupliran) , :dry:  (dupliran) , :krneki: (dupliran), :afro1:  , :afro2: , -_- (še enega našel), :rtfm: , :devil:  , :music3: in mogoče še katerega.

 

 

Moji predlog za dodati: Ras.gif , 1132_childish_teasing_smiley_sticking_ou , FuckYou.gif , smiley-angry019.gif , smiley-angry049.gif , emoticonesobjetosmoto1en.gif (bike), biker-smiley-face.gif?1302011312 (quad), emoticonesobjetosmoto3en.gif(scut), itn.

 

 

Kaj pravite drugi uporabniki in seveda admini ter moderatorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami zjalkoti morjo bit :yawn: .. pa ena kawa :kava: .. pa še čik :smoke: ... ostalo je brezveze :P ... :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ošiljen količek med špriklami platišča ,za obrambo pred preveč navdušenimi motoristi :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diši mi na pripombo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diši mi na pripombo :P

 

 

... ne, to je reklamacija ...  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:nasvete ki deliš,probaj kdaj tudi upoštevat sama,sej veš.............get a life :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar piskej,že dostikrat si se zarečenega kruha najedla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in potem ko pokažeš ogledalo se kot ponavadi začne žaljenje :OK:.........mogoče še kakšna žaljivka,blondinka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in potem ko pokažeš ogledalo se kot ponavadi začne žaljenje :OK:.........mogoče še kakšna žaljivka,blondinka....

aha... še zmer ne štekam .. o čem trobiš spet? aja btw..narobe tema....

svoje emotion probleme rešuj s kom drugim :)

 

me off

Get a room :-) :-) :-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ko ste dodali simbole. Kaj pa brisanje dupliranih in tistih ki se ne uporabljajo? Preglednost med simboli bi bila dosti večja.

 

Definitivno se ne uporabljajo: :K  , :fredy: ,  :afro1:  , :afro2: , :rtfm: , :devil:  , :alien1: .

 

Duplirani: :sleep2: (tripliran), :headbang: (dupliran) ,  :mellow: (dupliran) , :dry:  (dupliran) , :krneki: (dupliran), :music4:  (eden je zadosti :music1:).
 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ko ste dodali simbole. Kaj pa brisanje dupliranih in tistih ki se ne uporabljajo? Preglednost med simboli bi bila dosti večja.

 

Definitivno se ne uporabljajo: :K  , :fredy: ,  :afro1:  , :afro2: , :rtfm: , :devil:  , :alien1: .

 

Duplirani: :sleep2: (tripliran), :headbang: (dupliran) ,  :mellow: (dupliran) , :dry:  (dupliran) , :krneki: (dupliran), :music4:  (eden je zadosti :music1:).

 

 

Sam maš pa kr neki časa, da greš ugotvaljat, kateri simboli so duplirani  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam maš pa kr neki časa, da greš ugotvaljat, kateri simboli so duplirani  :lol1:

Ja. :) Mi gre na jetra razvrstitev simbolov na tem forumu.

 

ps.

Evo ta sta naenkrat tudi dva:  :inlove: (inlove2) in :inlove: (inlove)

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj se čudš Motozajebant,mata podobne službe...... :kva1:.....časa do jaja :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!