Skoči na vsebino

Posodobitev emotikonov/čustvenih simbolov


Priporočene objave

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

pajade

zanimivo? Pa ti je res toliko dolgcajt, nimaš drugega dela, kot nabijanje minuskov od prve objave dalje, nekoga, ko te moti?

Zanimivo :P

 

js bi ti en lajkič zdej stisnu :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

js bi ti en lajkič zdej stisnu :) 

morš nov post napisat pa emotikon lajk stisnt...ni tak enostavno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, motozajebant pravi:

v čem je fora? Smejim se, čeprav ni nič smešnega, torej?

 

Ma ti se samo smej, kdo ti brani. Samo mirno!

@DAMI34, danes sem zasledil eno temo, čisto slučajno v kateri ti je šešir pritiskal minuse in od takrat naprej so bili ukinjeni za mode.
Drugače pa, ti všečki so itak BV ... ko nekdo nekaj pametnega napiše, se mu človek zahvali z besedo, ne pa da krdelo potem preko všečkov ali ne všečkov izlije svoje stanje ... tako imenovana potuha, lezenje v rit in nič druga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kričač pravi:

Ma ti se samo smej, kdo ti brani. Samo mirno!

@DAMI34, danes sem zasledil eno temo, čisto slučajno v kateri ti je šešir pritiskal minuse in od takrat naprej so bili ukinjeni za mode.
Drugače pa, ti všečki so itak BV ... ko nekdo nekaj pametnega napiše, se mu človek zahvali z besedo, ne pa da krdelo potem preko všečkov ali ne všečkov izlije svoje stanje ... tako imenovana potuha, lezenje v rit in nič druga.

Lej, samo med nama, niso problem minuski, ker mam daleč naveč objav in posledično pluskov. Problem so obvestila, ker kot moderator dobim še marsikaj drugega, kot samo obvestilo o minusku. Sedaj si pa predstavljaj 100 mailov na dan, od tega 95 minuskov "neuravnovešenega člana", ki ima preveč časa in stiska minus na vsako objavo od leta 2010 al pa še prej?

Se strinjaš da je zadeva moteča? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kričač pravi:

Ma ti se samo smej, kdo ti brani. Samo mirno!

@DAMI34, danes sem zasledil eno temo, čisto slučajno v kateri ti je šešir pritiskal minuse in od takrat naprej so bili ukinjeni za mode.
Drugače pa, ti všečki so itak BV ... ko nekdo nekaj pametnega napiše, se mu človek zahvali z besedo, ne pa da krdelo potem preko všečkov ali ne všečkov izlije svoje stanje ... tako imenovana potuha, lezenje v rit in nič druga.

Smejem se, vse mirno in pod.kontrolo! Nič bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

 

Se strinjaš da je zadeva moteča? 

Absolutno, zato pa pravim, da se to ukine ZA VSE, ker so v debatah oziroma na splošno brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kričač pravi:

Absolutno, zato pa pravim, da se to ukine ZA VSE, ker so v debatah oziroma na splošno brez veze.

ukine al pa obdrži. Nekateri imajo radi odziv na post. Med drugim tudi jaz, pa nisem do sedaj niti enega minusa stisnil. Minus je potuha. Jaz bi ga ukinil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... bla bla bla..... v kaj vse eni zavijejo zadevo....:lol1:

V glavnem vse se, da nastavit, da ni moteče. 

Ali se vse ukine ali pa vse ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kričač pravi:

Absolutno, zato pa pravim, da se to ukine ZA VSE, ker so v debatah oziroma na splošno brez veze.

 

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ukine al pa obdrži. Nekateri imajo radi odziv na post. Med drugim tudi jaz, pa nisem do sedaj niti enega minusa stisnil. Minus je potuha. Jaz bi ga ukinil.

Tule se strinjam z Damijem. Minuski mi niso bili nikoli kul (pa osebno nisem pokasiral nobenega, če se še dobro spomnim). Minuski so se mi vedno zdeli eni taki hinaučki, ko nekdo nekomu tko na brzino, brez nekega globljega argumenta, razmisleka... stisne negativo.

Na cro forumu recimo nimajo možnosti lajkanja posameznih postov. Ampak potem to povleče za sabo več citatov, ne nujno argumentiranih... Emotikoni naj bi nekako zreducirali inflacijo replik...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem za ukinit, za všečke pa imate fakebook in tam itak ni minusa, ker si ne upajo prevzeti odgovornosti...

Sicer pa je že debata o všečkih pod vsakim razumnim nivojem :) kot da bi se menili o wc ščetki.

 

pred 1 minuto, izibajker pravi:

 

Tule se strinjam z Damijem. Minuski mi niso bili nikoli kul (pa osebno nisem pokasiral nobenega, če se še dobro spomnim). Minuski so se mi vedno zdeli eni taki hinaučki, ko nekdo nekomu tko na brzino, brez nekega globljega argumenta, razmisleka... stisne negativo.

Na cro forumu recimo nimajo možnosti lajkanja posameznih postov. Ampak potem to povleče za sabo več citatov, ne nujno argumentiranih... Emotikoni naj bi nekako zreducirali inflacijo replik...

nekateri forumi imajo "zahvali se" in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Kaj pa je narobe, če ti kdo pritisne minus?

Pač se s tabo ne strinja, ali pa mu tvoja objava ni všeč.

Nič posebnega!

če si mene spraševala, ti povem, da nič ni narobe oz da me ne moti.

sem imel pred leti ljubimca tu gori, ki je šel skozi in mi pritisnil enih 1000 minusov :) (ko so še bili + in -) si je moral vzeti čas

pa razen v tej temi, tega nisem nikje omenjal

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

nekateri forumi imajo "zahvali se" in to je to

Ja potem pa dajmo še pri nas emotikone zreducirat.  Ostali bi recimo Hvala (ta je že sedaj), pa Palec gor bi dodali. Pa HaHa bi ostal. Ostalo pa zbrisat. Žalosten pride v poštev v glavnem pri kroniki, tega ni toliko, da se ne bi mogel tam uporabit citat in R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, KARMEN1 pravi:

Kaj pa je narobe, če ti kdo pritisne minus?

Pač se s tabo ne strinja, ali pa mu tvoja objava ni všeč.

Nič posebnega!

tudi v splošnem merilu:

minus negativno mnenje ali karkoli podobnega, vzpodbuja negativna čustva, vzpodbuja negativizem brez pojasnila, vzpodbuja foušijo, ter ni konstruktiven (še več bi jih bilo, če bi bila možnost minusov na FB, vedno obstaja nekdo, ki mu gre tvoj izlet, motor, pes ali koza na<živce in v danem trenutku samo nič ne stisne, kao evo ti ga na, ti ne dam..še k sreči da mamo vse emocije preštete :P )

vzpodbuja lenobo in predvsem to, da nekdo, ki je len kot fuks in samo foušljiv ne pojasni, kaj je motečega na tvoji izjavi/objavi/fotki.

Zato jih FB nima. (minusov namreč. Si predstavljaš če bi obstaji še za: Fack off, i'l kill you, i hate you, die bitch...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

:lol1::lol1::lol1:

bi stiskala a ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

tudi v splošnem merilu:

minus negativno mnenje ali karkoli podobnega, vzpodbuja negativna čustva, vzpodbuja negativizem brez pojasnila, vzpodbuja foušijo, ter ni konstruktiven (še več bi jih bilo, če bi bila možnost minusov na FB, vedno obstaja nekdo, ki mu gre tvoj izlet, motor, pes ali koza na<živce in v danem trenutku samo nič ne stisne, kao evo ti ga na, ti ne dam..še k sreči da mamo vse emocije preštete :P )

vzpodbuja lenobo in predvsem to, da nekdo, ki je len kot fuks in samo foušljiv ne pojasni, kaj je motečega na tvoji izjavi/objavi/fotki.

Zato jih FB nima. (minusov namreč. Si predstavljaš če bi obstaji še za: Fack off, i'l kill you, i hate you, die bitch...)

Se podpišem pod vse kar si tule napisal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a če mi je kera všeč tlelelele gor, pa če ji stisnem všečka...a mislš, da bo razumela, da mi je všeč..pa da sm vanjo?  :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

...a če mi je kera všeč tlelelele gor, pa če ji stisnem všečka...a mislš, da bo razumela, da mi je všeč..pa da sm vanjo?  :huh:

 

če ji boš minuska stisnu, ji boš težko potem kaj drugega "stisnu" :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...o.k. .... sam da vem.

..  :hmm:

dr luni..

..pa Alla

..Karmen...   :hmm:

paaaa....emm...kaj je že una tanova ...ena Xpawr...al neki tazga...

...pa...   :rolleyes: ...uf.. ja... pa Luciferka...  sej res... kje pa je?... sej ji še všečka ne morem stisnt...

...pa...  :hmm:   

 

 

..ne.  ..sej sam na glas razmišljam... sej ne bom stiskov všečkov....    :P

 

 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Ja potem pa dajmo še pri nas emotikone zreducirat.  Ostali bi recimo Hvala (ta je že sedaj), pa Palec gor bi dodali. Pa HaHa bi ostal. Ostalo pa zbrisat. Žalosten pride v poštev v glavnem pri kroniki, tega ni toliko, da se ne bi mogel tam uporabit citat in R.I.P.

ne reducirat, še kakega zraven :D rdeči srček pa facepalm bi mogla bit nujno :P 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!