Skoči na vsebino

Ducati 996 projekt za čez zimo (obnova)


ludiluka

Priporočene objave

Sem pa malo poračunal izgubo teže s karbonskim nosilcem za regler trobentami ter novim nosilcem za tablico sem prišparal 0,5kg

Če si pa še mal jezik skrajšaš boš pa 3 kg našparu. :D Pa kaka manj telesna kilca bi tud pasala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se boš vozu z napol polnim tankom, boš tud na kilah pršparu, sam če mene vprašaš bi namesto karbona bolj pasala kaka turbina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dal pa še zadnji sedež,bi jih pridobil pa 50kg  :)  Pa še samski nebi bu več   :P

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dal pa še zadnji sedež,bi jih pridobil pa 50kg  :)  Pa še samski nebi bu več   :P

 

Ma to pa ni šans da bom mel še zadnji sedež :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za par e dobis u lekarni odvajalo:) pa pršparaš kilo pred vožno k nič brez karbona:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da maš deu. A si kdaj zračunal kolk € te je stalo teh 0.5kg minusa ? :D

 

Kolk me je stalo :D tolko kot me stane en večer žuranja :D pa to sploh ni važno glavno da nekej delam in mam zrihtan motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk me je stalo :D tolko kot me stane en večer žuranja :D pa to sploh ni važno glavno da nekej delam in mam zrihtan motor :D

Nč jih poslušat, Luka. Glavno, da bo velik karbona na mopedu!!

 

 

 

p.s. Če boš menjal vse šraufe za titanove, prišparaš samo na šraufih par kg.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah karbon sploh ni pomemben vazno je da je motor lahek karbon je le sredstvo da to dosezem itak velika vecina karbonskih deldov bo pobarvana (oklepi) sicer barva je spet tezka sam motor more bit rdec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah karbon sploh ni pomemben vazno je da je motor lahek karbon je le sredstvo da to dosezem itak velika vecina karbonskih deldov bo pobarvana (oklepi) sicer barva je spet tezka sam motor more bit rdec :D

 

PA bodi faca pa kupi pofarbano karbonsko tkanino ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čista karbonska folija je...črna,srebrna,siva,bela,modra,zelena te se vidu

Ne štekam :D

 

 

 

Drugače sem pa dal kalup narazen in je ratu super morem ga pa še na fino obrezat :D

 

dsc01471.jpg

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep projekt, vidim, da si se ga resno lotil, pohvalno :OK:..  Izdelava trobent  na nivoju, verjetno je bilo kar zamudno, prav škoda je, da se jih potem ne vidi. A si že kaj razmišljal o zamenjavi akumulatorja  s kakšnim lažjim litijevim npr. Shorai, pridobiš skoraj 3kg.

post-3023-0-97922700-1393104725_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep projekt, vidim, da si se ga resno lotil, pohvalno :OK:..  Izdelava trobent  na nivoju, verjetno je bilo kar zamudno, prav škoda je, da se jih potem ne vidi. A si že kaj razmišljal o zamenjavi akumulatorja  s kakšnim lažjim litijevim npr. Shorai, pridobiš skoraj 3kg.

attachicon.gifairbox.jpg

Pride na vrsto tudi karbonski nosilec za akumulator ter lažji akumulator. Vendar to kasneje. A motor na sliki je tvoj? če je a maš velike cevi za zrak?

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli skor sigurn niso tavelki ker jih vids da so tut tm k v geštel pridejo debelejši in bolj napihnjeni

 

to so tavelki tuneli

 

 

post-8975-0-01030000-1393110185_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ni mi jasno kam jih pritrdiš original se stisnejo med nosile luči in masko kam grejo pa tej se mi ne sanja :D ker klapa jih rabi drugače tudi na cestnih motorjih.

 

 

Aja pa še vedno iščem kompresorje od zmrzovalnih skrinj, hladilnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah karbon sploh ni pomemben vazno je da je motor lahek karbon je le sredstvo da to dosezem itak velika vecina karbonskih deldov bo pobarvana (oklepi) sicer barva je spet tezka sam motor more bit rdec :D

 

Če sem prav razumel, delaš unikaten motor. ki bo karbonska KOPIJA serijskega motorja in edino dodano vrednost motorja - karbon, boš pobarval v serijsko rdečo. :hmm:  

Dobil boš motor, ki bo nezanimiv za ljubitelje originalnih motorjev - ker ni original in ki bo nezanimiv za ljubitelje predelav, ker na njemu ni nič unikatnega.   :?

Imaš prostor, tehnologijo, odlično znanje in denar. V celi tej zgodbi pogrešam kakšno originalno idejo. O:-)

Ne pričakujem izdelka a la NCR, Walt Siegl ali Rad Duc ampak tudi pri nas se najde par lepih intervencij na Ducatiju ( recimo Orcus ) 

Brez zamere in želim ti še naprej veliko lepih trenutkov.  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav razumel, delaš unikaten motor. ki bo karbonska KOPIJA serijskega motorja in edino dodano vrednost motorja - karbon, boš pobarval v serijsko rdečo. :hmm:  

Dobil boš motor, ki bo nezanimiv za ljubitelje originalnih motorjev - ker ni original in ki bo nezanimiv za ljubitelje predelav, ker na njemu ni nič unikatnega.   :?

Imaš prostor, tehnologijo, odlično znanje in denar. V celi tej zgodbi pogrešam kakšno originalno idejo. O:-)

Ne pričakujem izdelka a la NCR, Walt Siegl ali Rad Duc ampak tudi pri nas se najde par lepih intervencij na Ducatiju ( recimo Orcus ) 

Brez zamere in želim ti še naprej veliko lepih trenutkov.  :yea2:

 

Torej kar se tiče videza mi je všeč originalna oblika in nisem pristaš raznih predelav ker mi je to legendaren motor . Kot vidiš zdej štimam original oklepe in ko bodo dej skončani pridejo še karbonski oklepi ki bodo pobarvani pač enim je všeč črna barva meni pa ni. Prav tako vsi deli ki so na mojih motorjih karbonski so tam samo zato da se motorju zbije teža in ne zato da se šminkam in hvalim pred drugimi da mam motor nabildan s karbonom.. (moja ideja motorja je da more bit čimlažji in čim bolj močen )

 

Motor delam za sebe in me niti malo ne sekira kaj si drugi mislijo o njemu. Če bi me skrbelo kaj si drugi mislijo o mojem motorju nebi mel niti enega motorja pomoje :D

 

Drugače pa ja prostor mam tehnologijo tudi znanje tudi. Če bi pa imel denar bi te dele preprosto kupil ;)  pa že v osnovi bi kupil kakega sps-a alpa 998r

 

 

 

Če koga zanima prodam naslednje stvari 

 

dsc01511.jpg

dsc01531.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!